0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından kapalı

Ben ürünleri alırken 2 sene garantili alıyorum tıpkı beyaz eşya gibi. Aldığım tüm ürünler markaların ve bana satış danışmanı bir problem olduğu takdirde kullanıcı hatası değilse ürünün yenisi yada iadesi var diyerek satıyor malını. Ben bir tüketiciyim tabikide aldığım ürünü garantiye göndereceğim. Emsan dan çaydanlık aldım göndermedim çünkü kullanırken hor kullandım. Ama hor kullanmadığım şeylerde sonradan problem çıkıyorsa gönderiyorum. Bu benim hakkım firma sonuçta 2 sene garanti vermiş bana bende buna dayanarak almışım. Aldığım ürün 6 ay içinde 2 bıçağın kulplari siyahtan gümüş rengine döndü. Zaten büyük bir marka eğer kullanıcı hatası olsaydı ürünü olduğu gibi gönderirdi. İyade oluşturduğuna ve üretim hatası diye damgalandigina göre bende bir sorun yok. Sonuçta ben o ürünü ömürlük almışım 6 ay içinde kullanıp atmak için değil. 335 TL boşa gidecek bir para da değil. Ayrıca siz bozulduğu zaman beyaz eşyalarınızi garantisi varsa göndermiyor musunuz? Algı operasyonu yapmayın bir tüketici olarak garantisi devam eden ürünümü göndermek benim hakkımdi. Firma yenisini göndermedi çünkü yenisi 470 TL olmuş zarar ederim diye bana aldığım fiyatta başka ürünlerle takas etmemi söylemiş. Cidden bazen saçma sapan insanlar oluyorsunuz çeki düzen vermeniz lazım kendinize. 

notu ile kapatıldı: Haklı veya haksız platformda kaba söz içeren veya tahrik edici içerik paylaşmak yasaktır. Aksi taktirde yaptırımla karşılaşmak zorunda kalırsınız. Eğer kurallara aykırı mesaj yazılmışsa uyarı butonuna basarak bizlere bildirmeniz yeterli.

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Ama sen fırsatçı gibi adamlar elime düştü ne bulursam garantiye yollarım yazmışsın ne dememizi bekliyorsun ki garanti süresine kadar Bi problem olur yollarsın amenna....

Senin psikolojinin hiç iyi olmadığını düşünüyorum Rabbim yar ve yardımcın olsun.
(463 puan) tarafından
Sence adamlar ahmak mı kendini kullandırsın. Akıllıyım diye geçinecek ya da böyle lanse edecek ama ortada böyle bir durum yok takılmayın allasen ya
tarafından
Bence sen hastasın ben o ürünü alırken 335 TL ye aldım ve param eridi şuan o ürünü alamıyorum 335 TL ye anladın mı? Paramı eritti firma
tarafından
Param eridi diyorsun ama bıçağı luzumsuz gören başka ürün aldın diye sevindiğini yazıyorsun tutarsızlık yapma senin işine gelmiş onları almak
tarafından
Allah şifanı versin inşallah
tarafından
Laf anlatamayız boş yere yormayalim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Noldu kiz hayrolsun
tarafından
Kız bir önceki postuma bak
0 oy
(2,207 puan) tarafından
Hayir haklisin yorum yapcaktim o postuna sildim bazi arkadaslar diyecegimi demis tabki bundan sonra boyle bedavadan alicam degistircem demen kul hakki 
tarafından
Çok saçma sapan şeyler için algı yaratıyorlar resmen
(2,207 puan) tarafından
Bitanesi var zaten pusuya yatmis biri bisey yazsada saldirsam diye bekliyo siktretttt
0 oy
tarafından
Garantiye gönderme konusunda haklısın eyvallah ama adamlar elime düşmüş ne bulursam gonderiyorum dediğin için yanlış oldu. Evet adamlar elime düştüğü için ne bulursan gönderirsen sıkılıp sıkılıp bu kul.hakkidir 
tarafından
Tabikide elime düştüler mutfak masamı getirip kurdular dedim ürün defolu kurmayın yok kurduktan sonra garantiye göndeririz dediler 6 ay oldu daha yeni götürdüler masayı o zamandan beri defolu kullanıyorum insanlarla dalga geçiyorlar
tarafından
O zaman da linç yersin böyle linç yedikten sonra da tekrar açıklama yapma o zaman herkes fikrini söyler
tarafından
Seninde onlardan farkın kalmamış gondermen doğru evet ama bu şekilde üslup yanlış bana gore
tarafından
Çokta güzel üslubum kaç kez aradım defolu gelen ürünlerin değişimi için aldığım ilk günler engellediler beni xbdbdbsbdbd şimdi tuketeci haklarına şikayet ettim diye çoğu ürünlerime değişim oluşturdular hemde firmanın müdürü beni arayıp özür diledi. Kusura bakmayin onlar son kuruşuna kadar alıyor ise bende verdiğim son kuruşa kadar alırım
tarafından
Tamamm
0 oy
(5,559 puan) tarafından
Cevapsız geçiyorum
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Yazmayın  yaaa.... 
0 oy
(463 puan) tarafından
Adamlar elime düşmüş demenize gülüp geçtim koca firma size kendisini kullandırmaz. Bu bir espri belli ki. Kronik bir problem varsa kabul eder. Yine bu problem kronikse iade alır hatasını telafi eder. Yani koca firma keriz değil. Yalnız şuna takıldım postta 60tl ekledimdemişsiniz sonra 335tl boşa mı gitsib demişsiniz alttaki yorumlardan birinde 90tllik ürün demişsiniz yani fiyatlama konunuz bir karmaşa o kısmı anlamadım. He beni ilgilendirir mi? İlgilendirmez. Ama şu kul hakkı mevzusu aşırı saçma. Çünkü hiçbir firma*****k değil gençler. Kendinizi keriz yerine koyarsınız firmaları koyamazsınız. 
tarafından
Canım bak 335 TL Ürün alsın demiş firma ben 335 TL harici 60 TL de koyup 2 ürün aldım. Benim aldığım bıçak seti 335 TL idi peşin fiyatı şuan aynı ürün 470 TL olmuş firma sırf para farkı var diye ürünün yenisini göndermedi ama üretici hatası olduğunu kabul edip aldı. Ben aldığım zaman çeyrek altın 550 TL idi. Şuan çeyrek 1800 olmuş nerdeyse yani ben o ürünü almak yerine 335 ye bir miktar daha koysam çeyrek alacaktim benim param eridi kısacası fırsatçı olanda firma oldu yenisini göndermek yerine iyade oluşturdu
0 oy
tarafından
5 sene önce 600 tlye tancere takimi aldik eltimle ve hemen eskidi ama ben göndermedim firmaya eltim ise gönderdi baska marka yepyeni verdiler. Ben vermedim pisman oldum çünkü para kolay kazanılmıyor.  

Muhalif olanlarda canlari sıkılıyor o yüzden ters yazayim diyorlar bence
tarafından
Bence kavga etmek için yer arıyorlar
tarafından
Aynısını kankileri yazsaydi iyi yaptın aferin derlerdi bosver takilma

İlgili sorular

+1 oy
16 cevap 483 göst.
20 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 22 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Biroglanbirkizannesi (537 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 59 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,131 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 215 göst.
16 Aralık 2023 Aile kategorisinde 2516 (432 puan) tarafından soruldu

381,743 soru

11,428,480 cevap

34,988 kullanıcı

...