0 oy
295 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bizim hanımefendi 3.5 yaşında saçlarını açıyor ayak ayak üstüne atıp ben prensesim prensesler iş yapmaz diyor ve oturup beni izliyor ne yapıyorsam bir oyuncak bile yerden almıyor üstüne bir de diyor ki oh sen yoruluyorsun ben hiç yorulmuyorum sen iş yapıyorsun ben oturuyorum diyor azonce eline bez verdim hızlı hızlı kapıları sildi etrafta dolanıyor ben iş yapıyorum sana yoruldum diyor ne yapacam bu cadıyla bilmiyorum vala:)

9 Cevaplar

+1 oy
(48,713 puan) tarafından
hepsi ayni ben bu evin kiziyim is yapamam sen hanimisin sen yapacaksin diyor benimkide ☺️☺️
(119,456 puan) tarafından
yaa ikbos simoşda kakılmıs gibi kuzeyin cikardi corabi alip goturuyo makinanin oraya kuzeyin dagittigi legolari topluyo ama sinirlendimide varyaa legolari basimoza carpiyo ☺️☺️☺️
(48,713 puan) tarafından
yaa yerim kiz olmusta is yaparmis kuzey suratlim ☺️❤️ elanin okulunda teknofest var bir sey bulacaklar elanin fikri konusan camasir makinesi geleceğine yatırım yapiyo☺️
(3,416 puan) tarafından
Eloş benimkinin büyümüş versiyonu ☺
bu elos bomba gibi hazirlanmis gelecege ☺️
(48,713 puan) tarafından
☺️ bal hepsi
-Reklam-
0 oy
(1,374 puan) tarafından
Hjhjhjhj akılı bıdık ya yerim 

Benim oğlumda tam tersi düzen temizlik takıntısı var kirletmeyi çok sever ama toplayıp süpürücem der gidip bezi ıslatıp kapıları sehpaları siler en son yeri siker oh biti mis gibi oldu diyor 2 buçuk yaşında 
tarafından
Aha benim ikinci oğlan oluyor bak inşallah babasına çeker baba çok titiz vala benim kız bana çekmiş ben kirletmem ama çok çok dağıtırım annem diyor sen de boyleydin bir iğne kaldirmazdin diyor
(1,374 puan) tarafından
İnşallah babaya çeker o zaman benimki allahtan babaya benzemiyor babası çorapları ortaya atar o götürüp kirli sepetine atar
tarafından
Vala ben daginigim ya baba iyi o konuda
0 oy
tarafından
Suanlik siciyo başka halt bilmiyo sjsjsj 2 yaşında 
tarafından
Hahaha vala şimdiden eğitim ver kız üç yaştan itibaren başlıyorlar bak yorumlara bak neler neler var bu kız çocuklarında
tarafından
Gösteriyorum işine gelirse yapar ama hiç işine gelmiyo daha beter ediyo her yeri:((
tarafından
Desene sende yandın vala tamam bir yere kadar kız çocuğu çok güzel falan ama çok fenalar ikinci yolda benim o oğlan bakalım o neler getircek başıma ablasına göre akıllı duruyor karnımda
tarafından
O daha beter sjsjsjs oğlan anaları iflas durumda sjsjsj Hee yaa çok fena öyle.boyle sinirlendigimi bildigi halde dağıtır
tarafından
Zaten diyorlar oğlanı gördükten sonra daha da çocuk demezsin diye:)
0 oy
zamane bebesi bunlar ☺️☺️☺️
tarafından
Öyle vala ikinci oğlan bakayım o başıma neler getirecek
0 oy
(50 puan) tarafından

Benim kızda Viyan orayı topla diyorum sen bebekmisin toplayamiyomusun diyo bana bazen benim laflarını diyo bana büyüdükçe tam cadı oluyolar anne. Haberlerde gördüm çocuklar makyaj yaparsa hastalik bulaşır diyo artık bende yapmiycam :D zaten ananın makyajlarinin anssini ağlattın o yüzden kullanmiykrum ama teyzeye gidince teyze nereye koyacağını sasiriyi

tarafından
Ay benimkide öyle ama sonra yinee yapıyor ben kaldırıyorum kendim yaptıktan sonra genelde de gizlice yaparım arabada görür ağlar sen ruj surmususn diye
(50 puan) tarafından
Vala kaç yıldır yapmıyorum almıyorum da benmi hangi delikte olsa bulur sjsjsj
0 oy
(3,416 puan) tarafından
Benimkine oyuncaklarını topla diyince senin evin banane diyor 
tarafından
Hahaha ay cevaba bak ya ben bugün eşime dedim bu evlenince evine gideceğiz halisina işeyecem yatağına falan eşya atacam yere dökecem herseyi bana diyor yapamazsın ki ben evlenmeyecem:))
(3,416 puan) tarafından
Bunlar evlenmez benimki beni evden atacak az kaldı kızınca babasına diyor baba bu kadını evden at artık koca elden gitti zaten benim babam elleme benim babam sarılma benim babamın yanına oturma ayy ayyy bu kızlar fena
tarafından
Benimkide babam da babam kocamda kocam pasamda paşam diyor adama ama lafta onun bana bağımlı gibi eşim evden çıkınca hiç umursamaz ben çöp atayım kapıya koşar
(3,416 puan) tarafından
Ay nerde adamın her işe gitmesi asker uğurlama töreni sanki kavga kıyamet kaçarak işe gidiyor deminde eşim gidecek bari uyuyim da babam gelince uyanırım dedi ☺☺
tarafından
Hahaha ay bizimki asker zaten alıştı çocuk artık ya okeye gidince de kızım gidiyorum der çocuk kafasını kaldırıp bakmaz görüşürüz baba der
0 oy
(2,746 puan) tarafından

Ayyy yeminle ayni versiyon bendede var oyuncaklari dağıtıp  dağıtıp  sen topla diyo az toplasin cok yoruldum totom ağrıyo kolum agriyo diye yakiniyo:D

tarafından
Benimki ağlıyor toplarken var ya nasıl ağlıyor göz yaşı döküyor resmen kız pişman oluyorum
(2,746 puan) tarafından
O zaman  bi kaç  gün  dagitmasina izin verme çünkü  öğrenmeli  bence iskence degilki bu aglasin☺️
0 oy
(2,211 puan) tarafından
Benim kızım da 4 buçuk yaşında birşey istesem ben çocuğum diyo:) anneler yaparmış 
tarafından
Ayy vala öyle onları da diyor
0 oy
(194 puan) tarafından

Çok çizgifilm izlemekten heralde :D

tarafından
Aynen öyle vala çok izliyor hasta şuan geçsin azaltacam artık:(

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 558 göst.
8 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 545 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde creazygirl34 (3,127 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
12 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 467 göst.
3 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı