0 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde (106 puan) tarafından
Kızlar 29+4 gebeliğim gün içinde gayet rahatım ağrım sizim yok yani ama biraz önce lavaboya gittim afedersiniz peçeteye böyle Nisana benzer bı kan lekesi geldi akıntıyla beraber hani bu normal mi kontrol ediyorum şuan için tekrarı devamı olmadi ama acile gitmeli miyim başka bı ağrım sancım yok sadece rahimde böyle baskı var gibi ağrı hissediyorum o kadar başka bı rahatszlihim yok bu kanama neden olmuş olabilir acil mıdır sizce gideyim mi tekrarlamaaini mi bekliyim bilemedim 

15 Cevaplar

+1 oy
(570 puan) tarafından
Acili ara doktoru baglıyorlar ayrıntılı bilgi verir gerek duyarsalar bebekle beraber ambulans götürüuorlar
-Reklam-
0 oy
(5,726 puan) tarafından
Hemen acile koş ne bekliyorsun
(106 puan) tarafından
Çok az miktarda geldi evde de küçük çocuğum var uyuyor gurbetteym o yüzden hemen gidemedim ya kafam karıştı valla.. çok az bı kandı ama ihmale gelmez dimi
(5,726 puan) tarafından
Canım gebelikte her kanama önemlidir. Belki küçük bir şeydir ama ihmale gelmez
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Bekleme canım hemen git 
0 oy
(93 puan) tarafından
29 . Haftada normal değil acile gitmelisin 
0 oy
(556 puan) tarafından
Gidip doktora kalp atışı kontrol ettirin beklemeyin
0 oy
(556 puan) tarafından
Yani bir şey yoktur korkma ama doktora gitmende fayda var 
(106 puan) tarafından
Kcuik çocuğum var wvde uyuyor gurbetteym o yüzden hemen gidemedim tekrar eder mi diye bekliyorum ama tedirgin de oldum yani
(556 puan) tarafından
Anladım, bende hamileyken oldu şükür sıkıntı çıkmadı ama ihmale gelmez maalesef
0 oy
(7,883 puan) tarafından
Haftan erken daha canım ne olur ne olmaz gitmelisin. 
0 oy
(915 puan) tarafından
Acil git canım
0 oy
(59 puan) tarafından
Bence hemen acile git  bu haftada kanama olması normal değil Allah korusun bişey olabilir
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Canım doktora gitmelisin yarına kadar riske atmaya değmez bebeğin var birde küçük ama kimsenin yoksa al bebeğini kucağına git 
0 oy
(191 puan) tarafından
Haftası çok ileride bence kanama hiç normal değil. Hareket falan var mı peki olmadı ambulans çagirabilirsin esin yoksa ya da taksi cagir bebegide al çık.
0 oy
(223 puan) tarafından
Doğum başlıyor olabilir yada acılman başlıyor Cocuk cok küçük benimde öyle oluyordu Dr git
(727 puan) tarafından
Ewet benim Nisan geldi iki gün sonra doğum haftası daha erken
(223 puan) tarafından
33 haftalık doğum yaptım. Sürekli hastanede yatarak  küveze almışlardı bide neyseki 4 yaşına girdi bile
0 oy
(3,000 puan) tarafından
Bebek iyidir bebekle alakalı birsey olmaz ama rahim açılmaya baslamis olabilir  öyle bir durumda serklajmi ne adı tam bilmiyorum öyle birsey yapıyorlar. Sen git muayene ol butun riskleri kaldır ortadan.Diger minnosuda yanına al yada eve birini çağır zaten uyuyormuş beklesin sessizce.
(3,000 puan) tarafından
Bu arada nişan sümüksü oluyor
0 oy
(142 puan) tarafından
Hamilelikte kanama iyi değil . Hemen bı acile git 

Benimde kanamam olmuştu 6 aylıkken  hemen acile gittim . O zamanlar kan uyuşmazlığım vardı eğer gitmeseydin kızım 3 gün içinde beni zehirleyecekti
0 oy
(547 puan) tarafından
Korkma Allah'ın izniyle birşey olmaz gecedir gidemezsin sanırım ama yarın sabah direk git göster kendini

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 142 göst.
24 Aralık 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 112 göst.
6 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Annelik (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 92 göst.
27 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Reyhan-0 (1,625 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 27 göst.
2 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Adile Adile (0 puan) tarafından soruldu

378,336 soru

11,324,124 cevap

34,775 kullanıcı

...