0 oy
93 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,674 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kızlar 39 haftalığım. İlk gebeliğim dünden beridir ağrım var. ara ara çok şiddetli değil karnımın alt kısmında oluyor. Bebeğin hareketleri de bayâaa az ve karnımda sürekli sertleşiyor ve bağırsak hareketleri var ama afedersiniz; ishal yok, su yok ve kan vsyok acaba normal mi ya? Bazen bir sıcaklık ve bir soğukluk da basıyor.

İlk gebeliğim hiç bir bilgim yok ..

Belirti olabilir mi ama 35 den beridir sürekli böyle ağrım var. Üç haftadır hastane gitmedim.

Bu hafta gidecektim kar var yollar kapalı:( 

Hic bir başlığı kabul etmiyor şaka gibi niye ki acil soru şansa bak :(

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

1 cevap

0 oy
(3,457 puan) tarafından
Son zamanlarda hareketlerin azalması normal yer daraldığı için tatlı biseyler ye sol tarafına uzan canm doğumunada az kalmış eğer özel hastaneye gidiyorsan doktorunu ara bilgi al 3 hafta uzun bir süre son zamanlardasin sen nst ve açılma kontrolü yapilmali
(1,674 puan) tarafından
Tatlı şeyler yedim hareketlenmiyo yok dck kadar az normalde hemen hareket eder
(661 puan) tarafından
Benc hastaneye git suyu azalmış olabilir benimde su gelmiyoru ama çok fazla küçük abdest için lavaboya gitmiştim şüphelendim gittim hemen yatış yaptılar 40 haftqydim ama ihmal etme git hemen
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 220 göst.
6 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ozlmugur (106 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
0 oy
5 cevap 63 göst.

379,369 soru

11,356,062 cevap

34,832 kullanıcı