0 oy
315 göst.
Diğer kategorisinde (1,577 puan) tarafından
Bugün zaten sene-i devriye dolayısıyla çok üzgündüm öğleye kalmadan eşimin telefonuyla daha kötü oldum. Görmüşsünüzdür adliyeye saldırı düzenlendi. Eşimde o kapıdaydı sigara içiyordu öğle arasına çıkacaklardı. Çok şükür yara almadı ama yüreğim ağzıma geldi. Videodaki teröristlerin öldürüldüğü yerin hemen arkası oğlumun okulu ve 2 saat sonra eşim oğlumu alıp adliyeye geçecekti ya o sırada olsaydı? Vurulan vatandaşlardan biri ölmüş. Şans eseri yaşıyoruz resmen 

5 Cevaplar

0 oy
(4,140 puan) tarafından
Allah beterinden saklasin. Gecmisolsun . Sizde bi sadaka falan verin canim kilpayi atlatmis baya olayin icindeymis esinde cocuga da ramak kalmis
(1,577 puan) tarafından
Evet gerçekten öyle oldu maalesef. Verelim benim de aklımda çok büyük bir şey atlattık çok şükür. Rabbim yaralılara şifa versin inşallah. Teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(4,624 puan) tarafından
Malesef oyle canim ilk once meclisteki sonra sokakaki teroristleri temizlemek lazim. Simdi esim sinava hazirlaniyor bi yandan kazanmasini istiyorum bir yonden istemiyorum cunku bizi de istanbula goturcek ben gitmek istemiyorum o da 10ay ayri olmaz diyor napcaz bilmiyorum sans sans sans baska bisey yok yani verilen cezalar tatmin etmiyor millet acliktan egitimsizlikten dertten skintidan  mutsuzluktan kudurdu iyice 
(4,624 puan) tarafından
Bu arada gecmis olsun canim esinede
(1,577 puan) tarafından
Gerçekten burası berbat bir yer. Allah hakkınızda hayırlısını versin inşallah. Teşekkür ederim
(1,865 puan) tarafından
Ayyy sana o kadar katılıyorum ki. Hem bu ülkeyi sevmiyorlar hem de o sandalyelerde oturup bu ülkenin ekmeğini yiyiyorlar. Haram olsun onlara zerre hakkım geçiyorsa. Asla helal etmeyeceğim onlara hakkımı.
(4,624 puan) tarafından
Hayret uyari gelmemis bana.d.s. valla oyle canim ilk basta oraya koyanlara hakkim varsa zikkim olsun
(1,865 puan) tarafından
Bi zahmet ona da uyarı vermesinler bacım :)
0 oy
(1,075 puan) tarafından
Rabbim beterinden korumuş canım. Gerçekten şans eseri yaşıyoruz. Cesur yürekli kahraman polislerimiz olmasa şuan kim bilir kaç kişi şehit olmuştu. ONCE Rabbim sonra onlar sayesinde... 
(1,577 puan) tarafından
Evet öyle maalesef. O bombayı soksaladı içeriye şuan ne haldeydim düşünmek istemiyorum
0 oy
(2,818 puan) tarafından
Verilmis sadakaniz varmis Gun gecmiuor ki yeni bi olaula uyanmiyoruz bemce ulkede kargasa cikarmaya calsiyolar bir suru ard arda olay oluyo
(2,818 puan) tarafından
Polis mi esin
(1,577 puan) tarafından
Hayır savcı katibi
(2,818 puan) tarafından
Anladim canim kotu dusunme Rabbimjn takdiri kaza belalardan korusun insallah kaderin onune gecemyiz tek yapabildgmz dua etmek
(1,577 puan) tarafından
Evet öyle tevekkül etmekten başka çare yok. Rabbim hepimizin evladını korusun beklesin inşallah ayaklarına taş değmesin
(2,818 puan) tarafından
Amin canim amin
0 oy
(11,092 puan) tarafından
Yaa görüntüleri izleyince çok üzülmüştüm insanların kaçışıp saklanmaları falan.. :( ölü olduğunu bilmiyordum Allah rahmet eylesin. Size de çok geçmiş olsun verilmiş sadakanız varmış demek.. Ayy ya tenefüs falan olsaydı ya çocuklara denk gelseydi, Rabbim korumuş 
(1,577 puan) tarafından
Evet gerçekten tam bir kaostu. Sonrasında helikopterlerle özel harekatçıları yığdılar adliyeye inanılmaz bir kalabalık.. Tabi sordu oğlum haliyle. Hırsızlar polislere taş atmış polisler yakaladı dedik. Her gün gittiği yer çocuğun. Bi korkarsa naparız bilmiyorum. Kadın için çok üzgünüm ecel gelmiş orda bulmuş onu Allah rahmet eylesin :(
Gerçekten öyle. Ya tam oğlumu almış içeri girerken olsaydı? Allahım şimdi ne halde olurdum..
(11,092 puan) tarafından
Çocuk nasıl etkilenir yaa.. :( inşallah korkmazlar. İşte Allah korumuş sen bol bol dua et hamd et, hele ki bu gece... Sadaka verin tekrar bence..
(1,577 puan) tarafından
Evet kesin vermemiz gerek. Rabbime hamd olsun..

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 147 göst.
0 oy
14 cevap 538 göst.
10 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 381 göst.
23 Mart 2022 Aile kategorisinde Cangul19 (91 puan) tarafından soruldu

378,945 soru

11,342,786 cevap

34,808 kullanıcı