0 oy
538 göst.
Diğer kategorisinde (228 puan) tarafından

Kızlar sabahki konu aşağıda görümceme gittim kahvaltıya beni sevmez zaten varı yoğu yengesi ben 5 sene eltim 17 yıllık gelin görümcem benimle yaşıt  yüzü asıktı kendimi dışlanmış gibi hissettim kv zaten konuşmuyor benimle kıçını döndü oturdu diğerleri ile biraz.. Sonra konu açıldı Bi gelin dedi ki yatak odamı ben aldım dedi benim kaynana dururmu hemen diğer gelinin babasının adını söyleyip Allah razı olsun dedi ben almadım ya lafı bana laf koydu onuda içime attım muhabbet ettim diğer gelinler ile eve geldim bir dünya ağladım eltimi severdim oda iki yüzlüymüş normalde benimle yürüyüşe gider akşamları görümcem ile gittiği zamanlar beni çağırmıyor bugün yine mutfakta yürüyüş konusu geçti büyük ihtimal görümce çağırtmıyor işine gelince yürüyüşe gidelim der eltim görümce olunca çağırmaz bende bugün dayımın kızı ile gidicem büyük ihtimal görücem onları bu konuda eltimle sinir oldum bişeyler demek istiyorum sizce ne diyeyim

Bu arada eve gelince eşim ağladığımı gördü annesi ile tartışmaya gidecekti izin vermedim girse bile kendilerini haklı çıkarırlar öyle insanlar çünkü. 

Sabah ki kaynım bu aşağıda

Kızlar görümcem sabah yedi de mesaj atmış bugün teyzeler ve gelinleri kahvaltıya gelecek buyur sende gel diye bugün haber veriyor sizce gideyim mi yada gitmiyeceksem ne diyebilirim 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ya ne karışık ısler görümce elti bılmem ne Allahtan esım tek cocuk
(228 puan) tarafından
Çok şanslısın maşallah
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayıp etmişler gerçekten başka diyecek söz bulamadom şimdi. Normal zamanda böyle bı karaktere sahip olsada misafir çağırıp orda görmezden gelmek olmaz ama hiç takma boşver esinle iyi olsa ötekiler çokta lazım değil kendini üzme.
(228 puan) tarafından
Keşke gitmeseydim iyi niyetli olmayacaksın bu hayatta
tarafından
Boşver onlar gibi olma herkes ettiğini bulur biz kendimiz olalım onlar utansın
(228 puan) tarafından
Ben o kadar kötü olamam zaten
0 oy
(619 puan) tarafından
Aynisini kaynanamla gorumcem kv gittiğimizde yaptı canim. Eşim anladi benim üzüldüğümü kaynana hic oyle yapmazdi ama nolduysa kiziyla gaza geldi heralde. 

Esim hadi benim uykum geldi dedi hemen kalktik anlamışlardır zaten. Bence eşinde bilsin onlara ona göre davransın. 
(228 puan) tarafından
Şunu anladım bu devirde iyi niyetli olmayacaksın
(619 puan) tarafından
Canım sen davete icabet etmissin gitmesen gelin begenmiyor gelmiyor oluyor. Gidiyon böyle yapiyorlar kendilerinden soğutuyolar. Seni cok iyi anliyorum bende saatlerce aglamistim bide gurbetteyim kimsem yok diye
(228 puan) tarafından
Çok zoruma gitti böyle bir şey olamaz
0 oy
tarafından
Yerinde olsam kahvaltıya giderim ama her zaman mesafemi de korurum. Yüz verme alttan alma korkak da davranma.
(228 puan) tarafından
Gittim canım ağzımın payını aldım
tarafından
Noldu ki?
0 oy
(12,954 puan) tarafından
Sahsi fikrim görümce elti çok öyle önemsenecek kişiler değiller duysam ki gelini hiç sevmiyoruz demişler hiç umurumda olmaz kimseden sevilme beklemiyorum eşim hariç 
(228 puan) tarafından
Bunları ben çözemedim cnm değişikler
0 oy
tarafından
Neden sürekli aynı postu açıyorsun canım sabahta okudum ben bunu 
(228 puan) tarafından
Moralim çok bozuk cnm gözlerim şişti düşünmekten ailem uzakta burda paylaşıp kendimi teselli ediyorum cevap yazan herkesten Allah razı olsun
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Biz sana o zamanda dedik gitme diye. Çok önemsiyorum. Elti görünce kaynana. Bunlardan hayır mı gelir Allah aşkına. Bnce sevmedinler boşver . Başka arkadaş bul kendine. Hem senin yerinde olsam birakirmdm kocam kavga etsin. Papuc pahalı görsünler
(228 puan) tarafından
Eşim beni savununca kendilerini haklı çıkarıyorlar ben alıngan kötü oluyorum
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Aman çokta tın kaynanam öyle demiş eltim öyle demiş yatak odasını babam değil kocam aldı kimenee  seni caggirmislarsa git bence 
0 oy
(14,428 puan) tarafından

Burda anladığım,tek şansın kocan canım gerisi teferruat ;)

(228 puan) tarafından
Aynen öyle doğru anlamışsınız
0 oy
tarafından
Akraba ilişki lerini fazla mi kafaya takiyosnz ya yok yuruse cagirmdi yok öyle yok böyle bizm adete ayrı gidersn yatak odası ni kız evi alir kaynna yanna gidersn erkk tarafı alir öyle olmsi gerek ailnz almdysa o sizn porblmnz ki ailnzde almk zor unda değil damtn koynna kız verip bide yatak odası mi alck fazla muhatap olmyn
(228 puan) tarafından
Yatak odasını baştan kv alıcam dedi kendi bakmıyor ni çok istiyordu şimdi laf eder oldu
tarafından
Boşver canım senn ailen almk zorunda değil
0 oy
tarafından
Ben olsam hiç gitmem hiç yüz vermem soğuk olurum güler yüzümü sohbetimi nah görürler
(228 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun o zamanda asık surat oluyorum
(10 puan) tarafından
Canım bende tam senin gibiyim inankide
tarafından
Asık surat ol canım daha iyi. Bi keresinde hak ettiler bende suratımı astım oturdum hiç biriyle konuşmadım sonra kalktım tuvalete gittim içerden konuşulan ses tuvalete geliyodu bu niye konuşmuyor bizimle filan dediler birbirlerine biri de konuşmazsa konuşmasın dedi onu bile umursamamışlardı. Bebeğim olunca adam yerine koymaya başladılar yoksa hiçbirinin beni adam yerine koyup sohbet ettiği yoktu ortamda ben yokum gibi davranıyolardı benim evime de gelseler sanki ben yokum gibi kendi aralarında konuşurlardı bende onlara yüz vermiyodum öyle oldukları için olabildiğince az görüşürdğm görüşünce de telefonuma bakardım konuşmazdıö onlarla
(228 puan) tarafından
Hiç gitmemek en iyisi
0 oy
(799 puan) tarafından
Aman gurbetde kimi kimsen olmuyor  takma be ne takıcan düşün ki yok onlar sıradan komşular
(228 puan) tarafından
Dimi haklısın
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Neyse canın yanınca , görünce kaynana elti ıvır zıvır dan uzak durman gerektiğini öğreneceksin hayatta guvenilmicek en son insanlardır net ( istisnalar hariç ) 

Kokusunu aldın kaç 

Akıllı ol kendini ezdirme , ailen birşey almadiysa almadı olabilir kendini ezik görme 

İyi ki aldirmamisim aileme de yazık günah , eşim aldı ohhhh  de yırt ortadan ikiye hepsini çirkef ol bak bakalım üstüne gelebilecekler mi 

Ay kendi hayatinjza bakın ayrıca bırakın şu kaynana elti görümce sevdasını 

Hayat çok kısa hiç ugrasilasi şeyler değil ayda yılda git gör yalandan tamam işte gereksiz fazlası bence 

Çünkü ne gelin kaynanayi ana gibi sever 

Ne kaynana gelini kızı gibi sever , severim diyen de yalan söyler 

Bu kadar. 
(228 puan) tarafından
Çok güzel yazmışsınız çok haklısın teşekkür ederim
0 oy
(119,251 puan) tarafından
aynu postu oglende actin 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 771 göst.
25 Ağustos 2023 Aile kategorisinde orbanesara (843 puan) tarafından soruldu