0 oy
173 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından

image

kizlar bunu eşime sipariş verdim çok beğendim ben fikir olur belki birde yorum alıyım:)

6 Cevaplar

+6 oy
(7,882 puan) tarafından

Bir ben almıyorum herhalde eşime hediye ya, ☺️☺️ varsa eşine hediye almayan toplanın sayımızı bilelim....

Bu arada saat çok hoş. 
(5,232 puan) tarafından
Bende başak burcuyum ama marka düşkünü değilim ilk defa duydum burcumun bu özelliğini (ू•ᴗ•ू❁)
tarafından
Benimde ablam başak hiç takmaz :)
(7,882 puan) tarafından
Suratsız mı peki eşin ve kardeşin. Benim küçük çok suratsız hiç gülmüyor, kaşlar hep çatık geziyor. Dünyaya geldiğine pişman sanki. ☺️
(3,607 puan) tarafından
Başak burcu derken kolay kolay beğenmez titizlenir o anlamda söyledim.
Zeki ikisi de çok zekiler. Ciddiler ama nedense şeytan tüyü var ikisinde de.
(871 puan) tarafından
Bnm eşimde başak burcu corabını bıle gıder optimumdan alır ahh ben pazar fark etmz her yerden alyrm onıse luks takılcak
-Reklam-
+1 oy
(2,580 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Sevgililer günü diye bir şey yok aslında hristiyan bir papazın ölüm yıl dönümü sevgililer günü diye kutlanıyor. Eşinize hediye alın ama bunu sevgililer günü adı altında vermeyin. Aşk adam gün mü seçer sevgisini göstermek için her şekilde eşini mutlu eder diğer kesim de ya desinlere ya da eşiyle kavga etmemek için hediye alır.
tarafından
Sende haklısın özel gün diye geçiyor ya heves ediyo insan :)
0 oy
tarafından
Ben ne alsam acaba ya 
tarafından
İhtiyaç olan birşeyi varsa olabilir canım ben bu kış çok hediye aldım hep sweatshirt saati yok varda çalışmıyorlar bunu düşündüm:))
0 oy
(4,612 puan) tarafından
Hosmus ama bananee.d.d.d valla ben ne alcam bilmiyorum bu aralar tel yasak galiba tuslu telefon alcam.d.d.d
tarafından
:)))) yakışır
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Güzelmiş.esim saat sevmez ben ona kemer cüzdan ve parfüm alacağım :))
tarafından
Al canım ben eksiğini düşündüm:)
(1,060 puan) tarafından
Bunlar eksik canım esimdede . ihtiyaç sonuçta kullanır:))
tarafından
Aynen kullanır:))
0 oy
(4,970 puan) tarafından
Sevgili olmadığımız için ben ona almıyorum ama o bana alıyor bakalım bu sene ne alacak :D 
tarafından
:))) bakalım

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 697 göst.
30 Ocak 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysenr42 (348 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.
0 oy
3 cevap 157 göst.
0 oy
3 cevap 235 göst.

378,334 soru

11,323,927 cevap

34,775 kullanıcı

...