0 oy
64 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (488 puan) tarafından
Esim is icin rusyay gidicek fuar icin telefon alimi yapmak istiyoru ama oluyomu alan varmi ole fark ne kadar oluyor hic bilgim yok kullanan varmi oyle

5 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Babam getirirdi turkiyeye gelince telefon açılımı için ve imel için para ödüyorsunuz ve az uz para değil baya çok isteniyor egerki sağlam telefoncuya gitmezseniz imel 2 3 ayda yada 1 yıl içinde ha bire yeniden imel almak zorunda kalacaksınız ve böylelikle size normal fiyatla almış gibi masraf cikicak 
tarafından
Benim babam çok gidiyor sadece 1 kez getirdi telefon o telefondan hayır gelmedi ztn kapandı gitti telefoncu arkadasi öyle dedi getir bana ben hal ederim babamda direk götürmüştü
(3,335 puan) tarafından
Evet canım burdada yapıyorlar ama o iPhone'da olmuyor
tarafından
Yok iphone değildi samsung 5ti galiba ama samsungtu
(119,340 puan) tarafından
az para verim diye telwfoncuya gitmek daha pahaliya patlar
tarafından
Öylede oldu ztn çok masraf çıktı ha bire kapanıp durdu o öyle sorun çıkarınca babamda daha getirmedi anca cikolata getirip durdu sjsjs
-Reklam-
0 oy
(2,811 puan) tarafından

Getirir ama onu Türkiyede kullanabilmek için kayıt ettirmeniz yani 31 bin Türk Lirası ödemeniz gerek :) Türkiyeden alsanız sanırım daha karlı.

0 oy
(5,991 puan) tarafından
iPhone alırsa kayıt ettirme parası falan birayla aynı gibi ama android alıp telefonu kaydettirmeden kullanabilirsiniz onun için de IMEI yükletmek lazım yoksa 90 günde kapanır. iPhoneda bu sistem işlemiyor ama android telefonlarda olur. 
0 oy
(3,097 puan) tarafından
Apple değilse burda imei attırıp kullanabilirsin ama apple marka alırsan imei kapanıyor kayıtta çok pahalı 
0 oy
(7,672 puan) tarafından
Haberlerde okudum yurt disindan gelen tlf kullanabilmek ocin turkiyede belirli bir fiyat odemek zorundaymissin galiba

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 68 göst.
18 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Kenanveannesi (451 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde Nurse34 (1,316 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 80 göst.
0 oy
6 cevap 69 göst.
7 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde M1e2l3e4k5 (231 puan) tarafından soruldu

380,080 soru

11,378,166 cevap

34,863 kullanıcı

...