0 oy
64 göst.
Diğer kategorisinde (1,072 puan) tarafından
Yani sorucahim şey belki cogunuza saçma gelecek ama gerçekten artık kafama takılıyor.. 10 yıllık evliyim ve eşim zaman zaman rüyalaniyor. Bişey görmüyorum ayaklarım üşütüyorum ondan oluyorum sanırım diyor ama işi gereği bir ton insanla görüşüyor aklıma ister istemez birilerinden mi etkileniyor geliyor. 13 yıldır tanıyorum. Tera bir hareketini görmedim Allah için ama artık sinirleniyorum ister istemez. Bu durumu yaşıyan var mı. Linçleyecek olan gelmesin 

2 Cevaplar

+1 oy
(1,068 puan) tarafından
Erkeklerde normal buna engel olamazlar diye biliyorum 
(1,072 puan) tarafından
Saol canım yani evlilikten önce bunu anlıyorum ihtiyac vücut fazla olan enerjiyi atıyor ama evli bir adam ihtiyacıni gideriyor sonuçta.. bilmiyorum ben mi çok yobazca bakıyorum
-Reklam-
0 oy
(6,440 puan) tarafından
Rüyalanmak aslında uzun süre (mesela bir hafta) ilişki olmadığında olabiliyor. Yumurtalıklarda sperm birikmesi olduğu için uyku esnasında eski sperm boşaltılıyor. Veya bastırılmış bir duygu içerisinde olabilir 
(6,440 puan) tarafından
Olabilir çünkü boşalma zaten sprem birikmesinden olur. Birine yoğun bir şey hissetmezsen sertleşme ve boşalma gerçekleşmez. İstem dışı olan dediğim gibi yumurtalıkta sprem birikmesinden kaynaklıdır. Sizin böyle bir durum yoksa ikinci ihtimal muhtemelen
(1,072 puan) tarafından
Teşekkürler
(6,440 puan) tarafından
Hemen aklına kötü bir şey getirme yoğun istek zamanlarıda olabiliyor sonuçta. Bu aslında biz kadınlarda olur.
(1,072 puan) tarafından
Bende aklıma bişey getirmek istemiyorum kötü anlamda çünkü dediğim gibi eşimin ters bir hareketini görmedim. Ama diyorum bu normal bir durum her evli erkek yaşıyor da ben mi çok cahilimde bilmiyorum.. vesveseye kapilmakta istemiyorum.. ama bende kendimi yetersiz hissediyorum sanki böyle olunca
(6,440 puan) tarafından
Erkekler doyumsuzdur kendini yetersiz hissetme

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 96 göst.
28 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 12goksu0 (1,034 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 819 göst.
22 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Aysekkkk (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 49 göst.
26 Haziran 2022 Aile kategorisinde Kiz annesi58 (54 puan) tarafından soruldu