0 oy
121 göst.
Aile kategorisinde (25 puan) tarafından
Hanımlar ben 20 haftalık hamileyim rüya gördüm bebeğin kalbi durdu diyip kürtaj yaptılar bebek daha kesenin içinde yerdeidi ben cinsiyetini sordum bana bebek olmuş sen bunu mu merak ediyorsun dedi doktor ve söylemedi bende mezarında bir ismi olsun diye dedim ve Muhammed dedim ama hiç üzgün değildim ve uyandığımda sanki içim de bir huzur vardı hiç üzülmedim hayırlısı dedim niye böyle bir rüya gördüm acaba 

4 Cevaplar

0 oy
(877 puan) tarafından

Bende hamileyken sizin gibi çok rüya gördüm ama ben sürekli doğum yapıyordum ve o kadar rahat oluyordu ki doğumum kuş gibi hafifliyordum resmen ve bu doğum ilkinden rahat oldu 

Bu dönemde bu gibi rüyalar gorulebilirmis
(877 puan) tarafından
Belkide senin içine doğmuştur benim gorumcede hiç hamile değilken rüyasında oğlu oluyor ve ismjni Yusuf kouyormustu bı oğlu ve adını Yusuf koydu seninde oğlun olursa direk Muhammet koy ozmn inşallah
(25 puan) tarafından
Benim bir oğlum bir kızım var ilk çocuğum da eşim çok istedi çocuğumun ismini yamaç koydu erkekti içinde kalsın istemedim babası sonuçta ve ben Miran ismini koymayı çok istedim sonra tekrar hamile kaldım oğlum bir yaşına geldikten sonra kızım oldu ve cinsiyetini öğrendiğim gün o kadar mutlu oldum ki eşim beni aradı hemen annesini Müjde verdiğini söyledi annesi kanser hastasıydı annesi demiş ki kızın adı Leyla olsun çok üzüldüm üzmek de istemedim kaynananın söyledikten bir gün sonra vefat etti vasiyet gibi bir şeydi işte çok istiyordu bunda eğer kız olursa ben kendimi koyacaktım ama Miran ismi o kadar çok içimde kaldı ki kafam karıştı tabi ama nasip
(877 puan) tarafından
İlk oğlumu ben koydum Fırat ismi ikinci oldu oda erkek oldu onuda babaanesi koydu Ahmet eşimde diyor ilkte senin gönlünü yaptım ikincide annemi bida olursa bak ben koyacam artık kız erkek farketmez diyor Ahmet yerine Çınar koyacaktı normalde annesi öyle diyince kiramamis zavallım babasının ismi bide :))
(25 puan) tarafından
Öyle maalesef insan kıyamıyor
(877 puan) tarafından
Amannn
-Reklam-
0 oy
(762 puan) tarafından
Ya ne yazikki bende görüyorum.

Hatta bazen uyanınca bebek ölmüş nere gidem şarkısı var onu mirildaniyorum. Sonra kızım bir tekme atıyor Elhamdülillah diyorum 
(25 puan) tarafından
Niye acaba böyle rüyalar görüyoruz ki Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(762 puan) tarafından
Hiç bilmiyorum ki canım çevrede çokça çocuk ölüyor ya ondan mı acaba.
Amin amin hepimize de nasip etsin bana da
(25 puan) tarafından
Aminnn inşallah canım ❤️
0 oy
(5,368 puan) tarafından
Psikolojik olarak görmüş olabilirsin canım da eğer yaşayan birini ölü görürsen ömür verilir diyolar Rabbim sağlıklı sıhhatli hayırlı uzun ömürler versin 
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Ahh hamilelik ahh o bebek doğup belli bir yaşa gelene kadar bu korkular bu rüyalar iç sıkılmalari daha neler neler gram huzur yok sadece bilinçaltınin oyunları senin korkuların bunlar canım ciddiye almamaya calis bebeğinde sende çok iyisinz ve saglikla kavuşacaksınız Allah'ın izniyle buna emin ol ♥️
(25 puan) tarafından
Teşekkür Ederim inşallah ❤️❤️
(1,501 puan) tarafından
☺️♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 346 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Merve 27 (46 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 38 göst.
11 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 04Ceylat (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 63 göst.
22 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kelebekler (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 38 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Bebek vargungmail (487 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı

...