0 oy
111 göst.
Diğer kategorisinde (455 puan) tarafından
Aralıklı oruç yapmaya başlıyorum kızlar hedefim 95 günde kilo vermek kızımın doğum gününü seçtim fit girmeyi düşünüyorum üç ayda kaç kilo verdiniz veren var mi

7 Cevaplar

0 oy
(645 puan) tarafından
Ben aldim :) aralikli oruc herkese gore degil canim seni bilmem :) 
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Ben çok güzel vermiştim bununla ya *_* dogumdan sonra tekrar baslayacagim insAllah bol eksilerin olsun balım yeşil caya suya aban yemek yemedigin saatlerde 
0 oy
(6,103 puan) tarafından
Aralıklı orucu millet yanlış anlıyor. O arada her şeyi yiyebileceğini zannediyor ama öyle değil atıyorum 11-18 arasını seçtin. 11 de kahvaltı sonra 1 ara öğün 18de de akşam yemeği. Bu kadar dikkatli olmak lazım. 

Bir de kilo değişkendir. Azdan az çoktan çok gider ama sağlıklı olan aylık ortamala 5 kilodur. Tabi kilon çoksa ayda 10 da olabilir ama hedefe yaklaştıkça kilo vermek zorlaşır. Sabırlı olman lazım canım.

Darısı benim başıma bir 10 kilo vermem lazım 
(3,649 puan) tarafından
Diyorum ya burada herkes diyetisyen valla:)
Kisinin vucut kitlesini ogrenmeden herhangi bir hastaligi varmi vitamin eksikligi varmi öğrenmeden şöyle böyle yap diye direktif veriliyor verse nolacak zaten geri alcak verdiklerini kalici yag yakmak icin ciddiye almak lazim
(6,103 puan) tarafından
Eşim diyetisyenle zayıfladı şimdi kiloyu korumaya çalışıyor çünkü bir ara verdi o zaman kilo aldı geri. 7-8 ayda 25 kilo vermişti. Şimdi de koruma diyeti yapıyor. Arada bir kan veriyor kan değerlerine göre diyetisyen diyeti değiştirebiliyor. Birinde karaciğer enzimleri baya sapıtmıştı mesela. Dikkatli olmak lazım
(455 puan) tarafından
72 kiloyum.
(3,649 puan) tarafından
Gozdeh aynen oyle bilincsiz yapilirsa daha beter saglik sorunlari halsizlik acliktan dolayi bunalim vs yasaniyor benim esim fitness kilo verme alma uzerine belgesi var ek is olark bunu yapiyor cok kisiyi zayiflatip forma soktu kilo verenlerin bende dahil geri kilo almadik cunku yagdan verdik kastan vermedik ve ekstra vitamin destegi aldik
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Araliklı oruçla değil ama diyetle 2.5 ayda 80 den 56 ya düştüm hemde bu olayı iki kere tekrarladım simdi 3. Ye hamileyim doğumdan sonra tekrar veririm inşallah
(4,240 puan) tarafından
Standart diyet mi 3 ana ogun iki yada  uc ara ogun. Oglen sakata protein aksam corba sebze yogurt yada corba bakliyat tarzi mi?
(1,192 puan) tarafından
Yok canım 2 oğün yedim karatay diyeti yani googlede çikar bakmak istersen
0 oy
(4,240 puan) tarafından

Bende bugun bi silkelendkm kendime gelmm lazim artik.image

(3,097 puan) tarafından
Koşu bandında dizi izliyorum çok canım sıkılıyor yoksa tek olmadığıma sevindim :)
(4,240 puan) tarafından
Bende bu saate muge . Baska saatse dizi mizi :)
0 oy
(6,339 puan) tarafından
Bende bugün geri başladım daha kahvaltı yapmadım başım ağrıyor 
(4,240 puan) tarafından
Yuruyorum bende. Bi yatim saat de bisiklet surecem 2 gibi. Kahvalti. Aralik ayindan sonra 4 kilo ekledim ustume nasil oldu cözemedim. Hastalik beni mahvetti
(6,339 puan) tarafından
Bir armut yiyorum smdi
0 oy
(10,429 puan) tarafından
Aralıklı oruç ile verirsin ama diyet yapman lazım burada her şeyi yiyorum diyenlere bakma yani

İlgili bir soru bulunamadı

380,998 soru

11,406,346 cevap

34,944 kullanıcı

...