0 oy
624 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,093 puan) tarafından

Kızlar kızlar kan verdim sonuca iki saat var doktor ultrason ile baktı olabilir dedi kan istedi nanay gülüm nanay oh yandan yandan 8 aylık kızım var:D diğeride 4yaşında

35 Cevaplar

0 oy
(1,093 puan) tarafından

En İyi Cevap

KIZLAR KIZLAR HAMİLE DEĞİLMİŞİM AMA OLADABİLİRMİŞ DOKTOR OLAĞANDIŞI ŞEYLER OLMUŞ RAHİMDE DEDİ İKİ HAFTA DAHA BEKLE DEDİ:D

(4,977 puan) tarafından
Varsa eğer Rabbimin verdiği ama o değilde gerçekten nanayi yerdim ;) bende kazara hamile kaldım elhamdülillah rabbim bana evlat verdi ama çok zorlanıyrm aralarimda bir buçuk yas var
-Reklam-
+6 oy
(2,675 puan) tarafından
Yeni nesilin bebeleri engel dinlemiyor çıkıp çıkıp geliyorlar, nasıl korunacağız 
(1,093 puan) tarafından
Favorim sensin:D
(1,575 puan) tarafından
:D :D çok güzel yorum
+1 oy
(119,343 puan) tarafından
merhaba ben bu konuda halay basiyim
(375 puan) tarafından
İzin verirseniz halayın başı ben olabilir miyim korunurken 10 yıl sonra ikiz doğuran bir gacı olaraktan:D
(1,428 puan) tarafından
Hahah sevda vermiyor halay başını:D
(375 puan) tarafından
Sevgili Sevda 10 yıl sonra diyorum ikiz diyorum kazanın büyüğü diyorum bak  sjsjsjs
(119,343 puan) tarafından
gel bacim ama mendilinibalda gel
(375 puan) tarafından
Sjsjsjsj
0 oy
(8,948 puan) tarafından
İki gebeliğim de korunurken oldu sjsjsjjs
(10,046 puan) tarafından
Nasil bir korunmaysa artik :D
(1,093 puan) tarafından
Mikroplardan korunmak :D
(8,948 puan) tarafından
Kız hele birincide asla ihtimal vermiyorum. Eşim olabilir mi filan diyo. Yok diyorum ya eminim değil filan sjsjjs
(10,046 puan) tarafından
Neyle korunuyodunda emindin :D
(8,948 puan) tarafından
Doğum kontrol hapı iciyodum ve geri çekilme de yapıyodu eşim. Hapımı da o kadar düzenli iciyodum ki. Saati saatine yani. İkincide spiral vardı hadi ona ihtimal vermiştim olabilir belki diye. Ama ikisi de iyiki olmuş. Canım oğullarım. Şimdi dört tane korunma yöntemi uyguluyoruz sjsjsjsj. Buna rağmen de daha olursa eşimle odaları ayiricaz sjsjjsjs
0 oy
(656 puan) tarafından
Doktor ultrasonla nasıl anladi kız rahim duvarin kalinlasmismi dedi benim hamileligimde çok erken farketmistim doktor rahim duvarinda kalınlaşma var hamilelik olabilir ama sagliklimi onun için kan vermen gerek demişti 
(1,093 puan) tarafından
Aynı şeyi dedi vay anam vay:D
(656 puan) tarafından
Hadi bakalım hayırlısı o zaman :D
0 oy
(1,428 puan) tarafından

Üçüncü öyle oldu kondom ile. Şimdi 17 aylık :D

(1,093 puan) tarafından
Vay ben nere gidem:D
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Yorum yapmıcam yorum yapmicam:D

(1,093 puan) tarafından
Niye niye niye
(1,533 puan) tarafından
Ssjsjsjs hap + kondom= selamün aleyküm:D
(1,093 puan) tarafından
Ve aleyküm selam:D
(1,575 puan) tarafından
Ya yapmayın Allah aşkına vallahi psikolojim bozuldu artık sjsj
(1,533 puan) tarafından
Biz de yapmicaktik evet sorun da bu zaten tam olarak :D
0 oy
(273 puan) tarafından
Korunmadığım halde hamile kalamayan ben:)))) arkadaş nasıl yapıyorsunuz ya bendemi hata ben niye hamile kalamıyorum ahahahaha

Hamileysen hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah 
(5,240 puan) tarafından
Yumurtlama donemine denk gelmiyordur cnm bizde ilk kizimda bilmiyorduk geç oldu biraz ikinci kendiliğinden korunurken oldu rabbim vermek istesin yeterki
(273 puan) tarafından
Yumurtlama günlerini takip ediyorum canım ovülasyon testleri yapıyorum ama nasip olmayınca olmuyor herkesin imtihanı farklı benimkide bu oldu sanırım
(5,240 puan) tarafından
Anladim kuzum stres yapıncada olmuyor kendini sıkma hayırlısı neyse o olsun inşallah rabbim nasip etsin sanada sağlıkla
(273 puan) tarafından
Amin canım sagol evet saglık sorunum yok şükür hep bu kafama takmalarım ve stres yüzünden onuda bi aşsam inşaallah
(5,240 puan) tarafından
Inşallah cnm ♡
0 oy
(7,690 puan) tarafından
Adet olacagindada rahim duvari kalinlasir oyle dediyse eger hayirlisi olsun
0 oy
(8,331 puan) tarafından
Kondom yırtık çıkmasaı sonucu kızım 6 aylıkken ikinciyr hamile kaldım. 
(1,575 puan) tarafından
Kondomun yırtık olduğunu ilişki sonrası fark ettiniz mi? Biz de kondom kullanıyoruz çok korkuyorum onun için sordum acaba yırtılsa fark eder miyim diye
(8,331 puan) tarafından
Evet fark ettik ertesi gün hapı alayım dedim emzirdiğim için almadım tek geceden bir şey olmaz diye düşündüm ve sonuç 5,5 aylık oldu☺️
(1,575 puan) tarafından
Maşallah sağlıkla büyüsün davetsiz bebiş :)
İstesen tutmaz tek seferde :D
(8,331 puan) tarafından
Gerçekten öyle ilk kızım 3 ay olmamıştı ☺️
(1,575 puan) tarafından
Benim oğlum da öyle aylarca uğraşmıştık. Kızımda da spirali çıkarınca hemen kalamazsın falan dediler diye rahattım aa bi baktım ultrasondan el sallıyor :D
0 oy
(2,945 puan) tarafından

Ya korunurken nasıl hamile kalıyorsunuz nolur bana da deyin eşim istemiyor 2. Ben de arada kaldim oğlum oldu 4 buçuk Ben oldum 32 yaşım iyice gitmeden bi kazaya kurban gitsek hayırlısıyla :D

(1,428 puan) tarafından
Kondom yırtılırsa olur sajhshs
(1,093 puan) tarafından
Kondomu del:D
(51 puan) tarafından
Doğum kontrol hapiyla hamileyim
0 oy
(1,165 puan) tarafından

Çok şükür  öyle birsey  olmadi olmazda umarım öyle ümit ediyorum  çünkü  biri 7 yaş biri 7 aylık  :D daha da düşünmüyorum  huni takmaya niyetim yok  

0 oy
(5,331 puan) tarafından
Nanay gülüm nanay ben korunduğunu zanneden ama aslında kocası tarafından kandırılan 3. Bebeğe 14 haftalık gebe bir kadınım :D
(1,575 puan) tarafından
Benimkinin sürekli ağzında. Büyük oğlumu da örgütlemiş o da diyo Bi kardeşim daha olsun diye
(1,575 puan) tarafından
Sen doğurup emzireceksen, bu sırada diğer çocuklara da bakacak, evin temizliği bulaşığı çamaşırı yemeğini yapacak, çayımı önüme kahvemi ardıma getirecek kendine de bakım yapıp bana da vakit ayıracaksan ben de istiyorum 3.yü dedim :D
(5,331 puan) tarafından
İyi demişsin ne dedi kabul ettimi :D bunların hepsi kadından bekleniyor düşüncesi bile onlara fazla :D
(1,575 puan) tarafından
Yok yok yaparsın bir tane daha diyo :D
(5,331 puan) tarafından
Adam kafasına koymuş yaptıracak :D
0 oy
(12,662 puan) tarafından
Uuuuvvvvvvvv

Sonucu haber ver lütfen merak ettim
(1,093 puan) tarafından
Favoriledim canım:D
0 oy
(985 puan) tarafından
İkinci kızımda kaza kurbanı oldum Ben 1 yaşından sonra istiyorum ama 7 aylıkken hamile kaldım şimdi kızlarımın biri 5 yaş 2 aylık bir tanesi 3 yaş 10 aylık:))
(305 puan) tarafından
Yasim 35 geç evlendim ben .
Sen
(985 puan) tarafından
İdeal canım ya
Ben 26:)
(305 puan) tarafından
İnan canım 29 da evlendim. Altı yıllık evliyim. Yirmi beste evlenmek isterdim. Otuzdan sonra hamilelik zor oluyor çocuklara sabır kalmıyor da mi
(985 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım
Ben de 19 yaşındayım evlendim 24 Eylül 2017
Ben de bazen erken diyorum ama şimdi ikizler de oldu 4 çocuk sahibi olmak bana da çok zor geliyor Ama şu gerçek artık benimki yaş ilerledi mi yoksa hepsi çok küçük yaprağından mı bilmiyorum ama zor görenler çok şaşırıyor benle yaşıt olanlar işte daha erken diyorlar şimdiden 4 çocuk

30 yaş ve üstü kişiler ise ya da ara koymuş olanlar çok iyi yaptın Ben ara koydum çok pişman oldum yaş geçtikçe daha sıkıntılı oluyor..
(305 puan) tarafından
İnan canm sana yardım eden varsa peşpeşe olması iyi ama yardım eden yoksa zor . Bana yardım eden yok tek başımayım kızım seneye ana sınıfına gidecek. Allah'ın izniyle.
Bebeğin ek gıdası başlıcak. Bana da üç taje yeter . Üçüncü planlı değildi.
Büyürlerse iyi ki diyeceksin cnm
0 oy
(7,254 puan) tarafından

İki çocuğumun arasında bi düşüğüm var korunurken oldu :blush:

0 oy
(732 puan) tarafından
Hayirrrr ödüm kopuyor ya oğlum daha 4 buçuk aylık adette olmadım hamileyken pek belirtim de olmuyor korunuyorum ama bazen diyorum acaba hamile miyim huni takmam için çok erken 
0 oy
(9,237 puan) tarafından

Korunurken hamile kalan varsa korunamamış demektir:D

0 oy
(168 puan) tarafından
Sonucu yaz lütfen 
(1,093 puan) tarafından
Yazacağım :D
0 oy
(350 puan) tarafından
Ben de dün öğrendim 17 aylık kızım var. Yeni bebiş geliyor doktor da süpriiiiizzz dedi :) 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 223 göst.
4 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaaaa33 (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 272 göst.
19 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sezinn0 (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 57 göst.
8 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Prenses miray (168 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 118 göst.
30 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Esenb23 (177 puan) tarafından soruldu

380,202 soru

11,382,369 cevap

34,880 kullanıcı

...