0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Bebeğim 6 aylık bir haftalık üst dişi çikiyor benim bildiğim altta ki çıkması lazım neden üst dişleri bu kadar erken çıkıyor başına gelen varmı böyle bişey üç gündür ateşi 37.buçuk 38 çıkıyor ishalda var huysuzluk iştahsızlık ve dişi kaşığa vurduğum zaman çarpıyor artı beyaz küçük görnüyor başına gelen varmı diş sıralaması sorun olırmu ilk bebeğim ve tecrübem yok herkes böyle olmaz diyor çevremdekiler ilk alt dişler çıkması lazım diyor

11 Cevaplar

0 oy
(8,322 puan) tarafından
Kızımın da �lk üst iki dişi çıkmıştı korkulacak bir durum yok canım
(18 puan) tarafından
Teşekkürler cabm
-Reklam-
0 oy
(18 puan) tarafından
?? Başka başina gelen varmı
(1,090 puan) tarafından
Ben kız dört diş birden çıkarıyor ilk üstler çıktı
0 oy
tarafından
Benim bebe alt üst bi anda patlattı tek tek değil orduyla patlattı şükür hepsini bitirdik 
0 oy
(140 puan) tarafından
4 aylık kızımın alt köpek dişleri bembeyaz ucu az az çıkmaya başladı geldi geliyor yani her bebek bir olmaz sıralamaya takılmayın :)
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Benim oğlumun ilk üst köpek dişi çıktı. İlla ilk alt çıkacak değil
0 oy
(3,017 puan) tarafından
İlk disini üsten 15 aylıkken çıkardı üst 2 tane yanyana vardı alt sonra geldi ama 24 aylik olana kadar köpek dişleri dahil hepsi çıkmıştı her bebek standart sıralamaya uymuyor.Ustelik benim kizim dis doneminde kabizlik oluyordu ve cilt dokuntusu oluyordu korkma yani.
0 oy
(3,677 puan) tarafından
Gorumcemin kızı kafa dislerinden başlamıştı sürekli ateş içindeydi kızı ama şükür şuan 6 yaşına girecek hiçbir sorun yok 
0 oy
(1,514 puan) tarafından
Sende cevrendikilere üst cıktı diye cekeyim mı allah allah sıkma canını var öyle çıkan benim ki doğar ken dişliydi 
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Hayur cevredekiler boyle olmaz diyorda olmus ee ne olacakmis boyle olmayacak sökelimmi disleri yeniden ciksinlar.

Benimde ilk ust cikti 1 tabe sonra onun altindaki cikti sobra usttekinin yanindaki cikti. Sonra onun daha yanindaki simdide alttaki 2.cikti. altta 2 ustte 3 oldu yani. Simdi ustteki yandakilerden biri daha geliyo ucy beyazlamis. Olabilir yani. Ilk kooek disi cikanlar var ortalar yok vampir gibi
0 oy
(2,357 puan) tarafından
İsterse ilk arka dişleri çıkar sorun olmuyor o 
0 oy
(7,719 puan) tarafından
Dişin sıralaması yok dedi kaç doktora sorduysam da. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 43 göst.
23 Ocak 2024 Aile kategorisinde ozgeee45 (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Serapycdgdlky (8,926 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 550 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 515 göst.