0 oy
156 göst.
Diğer kategorisinde (2,396 puan) tarafından

Kızlar 7 yıllık evliyim. Makinam bozuldu. 1 aydır el süpürgesi ile evi supuruyorum. Maddi durumumuz zayıf. Eşim de taksiti sevmiyor. 2-3 bin liraya hangi makina alabilirim sizce? Arnicanin var da bilmiyorum güzel çekiyor mu sesi falan iyi mi anlamiyorum :angel:.Mumkunse hazneli olsun. Sulu veya torbalı sevmiyorum.

Yardımcı olursanız sevinirim ❤️❤️❤️ 

Benim önceki sinbonun toz torbalı idi. İyice kötü oldu. En sonda da gııık dedi durdu çalışmadı. Önce bı tamir olmuştu. Bizde bir daha goturmedik.

7 Cevaplar

0 oy
(1,252 puan) tarafından
https://ty.gl/rffcl45ryd 

Geçen anneler gününde kaynanama bunu aldık gayet memnun bir kaç kez bende kullandım gayet iyiydi
(2,396 puan) tarafından
Ay evet bugün bende gördüm. Eşime gosterdim saga sola bı bakıp araştırayım dedi.
Sesi falan nasıl canım?
(1,252 puan) tarafından
Bende Arnica kullanıyorum ama benim kullandığım Arnica Tesla premium benimkine göre baya sesi var ben özelllikle sesi çok düşük bir makine seçmiştim ben ona alıştığım için sesi bana yüksek geldi ama mesela annemde  ihlasın cleanmax süpürgesini kullanıyor ona görede sesi az. Ortalama düzeyde diyebilirim yani ben alışık olmaıdğım için bana fazla geldi tabiki.
(2,396 puan) tarafından
Hmm anladım kuzum teşekkür ederim ❤️
(1,252 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤
-Reklam-
0 oy
(790 puan) tarafından

Ben arnica kullanıyorum toz torbasız hazneli güzel çekişi var dur hatta fotoğrafınıda koyayım tam olarak bu benimki çekiş gücü güzel 4 yıldır kullanıyorum çeyizimde vardı hazneyi çekip çıkarıp takmakta kolay öneririm 

image

(2,396 puan) tarafından
Ay evet bunu görmüştüm internette de eşime de gösterdim hatta. Bı sağa sola bakayım araştırayım dedi.
Teşekkür ederim yorumun için ❤️
(6,244 puan) tarafından
Bu süpürge kaynanada var beni verem etti üflüyor resmen
(790 puan) tarafından
Yok ben memnunum 4 senedir kullanıyorum annem bir sonraki olarak almayı düşünüyor bozulursa diye ben 4 sene önce 290 a almıştım çeyize iyikide almışım derim acaba filtrelerine felanmı dikkat etmiyor benim halıyı yerinden oynatıyor çekim gücü
(6,244 puan) tarafından
Ay yok yıkadım filtresini vs hep yok yani
0 oy
(5,343 puan) tarafından
Elektrolux güzel bende 7 yıldır kullanıyorum hortumu koptu geri yapıştırdım. Yazın yeni bi filtre alcam bende şaşırdım iyi dayandı şu an fiyatını bilmiyorum ama 
(2,396 puan) tarafından
Fiyat ne kadar acep bilgin var mı şuan
(2,396 puan) tarafından
Ha şimdi baktım da 5 den başlıyor kuzum pahalı bizim için ya. Asgari ücret ile geçiniyoruz
(5,343 puan) tarafından
Vay be 400 tl mi neydi herşey ne kadar uçmuş. Bozulsa gene bundan alırım bide ben hunharca kullandım bana dayandıysa herkese dayanır. Bazen marketlere geliyo acil değilse takip et canım bende piyasayı bilmiyorum fiyatlar çok saçma sapan çünkü
0 oy
(1,493 puan) tarafından
Ben 2bine Altus hazneli süpürge aldım çok iyi çekiyor 3,4 ay oldu Trendyol ve Hepsiburada ya bakabilirsin 
(2,396 puan) tarafından
Bakayım canım. Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Bimden almıstım. Fakir atria toz torbasız süpürge. Maşallah canavar gibi. Çok da sağlammış benim bebeler neler etmedi ki hala taş gibi tık demedi çekişi de çok iyi kullanımı da.
(80 puan) tarafından
Bende bimden almıştım aynısını kırmızı renkliii ve çok güzel memnunum sanırım 4-5 yıl oldu 600 TL ye almıştık o zamanlar şimdi ne kadar oldu bilmem:))
(3,901 puan) tarafından
Benim de 5 yıl oldu maşallah baktım da şimdi 3000i geçmiş
(80 puan) tarafından
Ayy gidip altına minder atayımm cağnıımm pahalanmış kizz jjsjsjs
(3,901 puan) tarafından
Allah seni iyi ede kız güldürdün ya beni. At at üstüne de at ki üşümesin geceleri .…))ben de 750tl ye almıştım
0 oy
(3,901 puan) tarafından

image

bimden aldım dediğim bu. 
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Dadirik bisey alip bi iki sene icinde bozulacagina taksitle iyi bisey al. Taksiti niye sevmiyor ki. Bu adamlarda bi garip

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 121 göst.
6 Mart 2024 Diğer kategorisinde zelalclk (405 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 709 göst.
0 oy
13 cevap 358 göst.
0 oy
17 cevap 175 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Simaygule (39 puan) tarafından soruldu

379,929 soru