0 oy
240 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
6 gündür ne baş ağrısı kesildi ne de yorgunluk gitti çöktüm resmen . Hem kadınlara göre birşey değilmiş tek öğün beslenmek yeminle yemek yedim hala kendime gelemedim iki öğün candır kızlar kendimize bu kadar da yüklenmeyelim

3 Cevaplar

0 oy
(8,936 puan) tarafından
Tek öğün mu günde kaç öğün yiyorum acaba hayatta duramam o kadar aç 
tarafından
27 saaat rekorun var ama şu 6 günde 22 saat aç kaliyordum
(8,936 puan) tarafından
Kız delimisin sen ben acıkınca kan beynime sicriyo hazırda yemek yoksa sinirleniyorum anında ağzıma bişey sokmam lazım o yüzden kahvaltıyı toplarmadan akşamın yemeğini koyarım ocağa
tarafından
İşte o yüzden hep halsiz yorgun ve baş agriisi çektim hiç mantıklı değilmiş
(8,936 puan) tarafından
Tabiki değil ben sık *** yerim az az ve çeşitli dengeli beslenirim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben çok acıkınca başım ağrıyo tamam şişkinlik ödem gidiyo hafif liyorum ama başım çatlıyo bu sefer sinirlı hırçın oluyorum. 68 kiloyum 8 kiloyu veremedim yapıştı resmen 
tarafından
Aynen canım İnanki iki pgunle biraz sabırla da gider
0 oy
(1,246 puan) tarafından

Bunun yerine aralıklı oruç deneyin:)

tarafından
Zaten aralıklı oruç canım ama iki öğün değil tek öğün fakat bu sağlıklı değilmiş en azından bana göre
(1,246 puan) tarafından
Ben de yaptım ama çok uzun süre yapmak tavsiye edilmiyor tek öğünü.  aralıklı oruç bu değil aslında aralıklı oruçta mesela sabah 10da yiyorsun sonra akşam 6-7 gibi yiyorsun birdaha birşey yemiyorsun arasında 8 saat olması gerekiyor
tarafından
Onu ben yapıyorum hızlı olsun diye yapmıştım yapmaz olaydım :) bir hafta anca dayandim

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 176 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canan can (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 504 göst.
14 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 177 göst.
29 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canan can (203 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 143 göst.
22 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (912 puan) tarafından soruldu

397,214 soru

11,880,547 cevap

35,997 kullanıcı

...