0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (172 puan) tarafından
İyi akşamlar arkadaşlar

Tek öğün beslenme hakkında ne düşünüyorsunuz?

Zararı ya da faydası var mı ??

8 Cevaplar

0 oy
(3,104 puan) tarafından
Yani aslında tek öğün oda açıktığımız zaman daha mantıklı. Ben bu ara çoğunlukla tek öğün yiyorum ama çok yorulursam iki öğün yiyorum. Bazen tek öğün yiyecek dahi fırsat bulamıyorum. 
-Reklam-
0 oy
(4,194 puan) tarafından
Bikac kez denedim tek ogun yiyorum ama mesela bisler atioyrum agzima likma lokma ara ara. Ozamanda tek ogun olmuo . O ogunu yeyip ertesi gine kadar komple agzimi kapatamadi

Hic. Sabah 11 aksam 5 yiyorum bende
(6,255 puan) tarafından
O kahveylede aynimisin o kahveyle ben hicbirsey yiyemiyordum
(4,194 puan) tarafından
Aynn cnim istemio yemek yemek. Sirf metabolizmam yavaslamasin diye ogun saatimde yiyorum az bise  zoraki
(6,255 puan) tarafından
Sanırım son diyet yaptığım hafta yaptığım hata o oldu hiç yemek yemem
(4,194 puan) tarafından
Hic yemeyince veremedim bende. Sanirim vucut kitliga girince kendini yavaslatiyir. O yuzden azda olsa yiyorum ki metabozlizma durmasin diye. Bide spor da yapiyorum ya hic yemessem
Halsiz de dusuyorum aksama
0 oy
(7,043 puan) tarafından
Açlıktan bayılırım heralde ben az az sık sık yiyorum saat başı yiyorum hemen hemen 
0 oy
(2,418 puan) tarafından
Oruçta öyle yapıyorum kilo aldım eğer öğlen yersen faydasını görürsün belki
0 oy
(297 puan) tarafından
Tek öğün yiyorum ilk ve son öğünüm akşam 19 da zararını görmedim henüz szaten sıcak yemek yiyemiyorum 
0 oy
(687 puan) tarafından
Böyle yapıp zayıflayan cidden var mı ben aksine kilo alıyorum ilk başta sabah kahvaltı öğlen ya salata ya yoğurt yulaf şeklinde akşam da en geç 7 yiyip olayı kapatıyordm son 2 haftadır ogleni tamamen çıkardım onun yerine bitki çayı kahve biter çikolata veya kuruyemiş meyve şeklinde geçiyorum 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Tek öğün beslenmek vucüt içn faydalı değil akdine zararlı çünkü uzun süre aç kalan vücut gelen gıdayı şeker ve yağ olarak depoluyor bu da erken yaşta tip 1 diyabet kolestrol ve tansiyon hastalıklarına davetiye çıkarıyor
0 oy
tarafından
Saat başı bişi yiyen ben tek Ogün deyince bayilasim.geldi

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 165 göst.
12 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Canan can (172 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 281 göst.
9 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (893 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
7 Eylül 2023 Diğer kategorisinde mvlude.97 (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 231 göst.
8 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (263 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı