0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (78 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Merhabalar hanımlar benim 2 yaşındaki kızım bundan bi kac hafta önce bi akşam sürekli elini iki bacak arasına koyup kendini kasıyor ve ağlıyordu noldu falan diyincede idrar yoluna dokunup ağrıdigini belirtiyordu enfeksiyondan şüphelenip hemen eşimle o akşam  acile götürdük idrar tahlili aldılar kum atıyormuş bide enfeksiyon varmış bize çocuk doktoruna götürün dedi randevu yoktu sabah olunca hemen özele götürdük doktorun verdiği tahlil sonucunuda götürdük doktor muaene etti tahlil sonuçlarına baktı hiç biseyi yok dedi bı yazı gösterdi eğer bu negatif olsaydı riskliydi ama maşallah çocuğun hiç biseyi yok dedi ve ilaç dahi yazmadi aradan rahat bi 10 .15 gün geçmiştir ve bu 15 gün boyunca sürekli kızım devamlı aynı şekilde idrarini yaptığında eliyle orasına dokunur ve bana söyler anne bak diye kakasını yapınca kendisini baya kasıyor artık büyük idrarını da yapınca oraya dokunur oldu gorumcelerim eşim bana tuvalete alişcagini ve bezden rahatsız olduğunu söylüyor ki kızım sürekli beni tuvalte götürüp bezini cikartip oturuyor ama hiç bişey yapmıyor odadayken sürekli bezini donunu çıkarıyor ve bu yüzden beze alışca

image

k diyorlar ama ben yine onu öyle görünce çok üzülüyorum derdinin ne olduğunu da bilmiyorum ilk çocuğum olduğu içinde pek bilgili değilim zaten yine giturcez hastaneye bı iki gün sonra da sizede bi sormak istiyorum sizce kızımın bunlari yapması normal mi sizin cocuklarda çevrede hiç oldumu olduysa nedeni neydi cevaplar için şimdiden çok teşekkür ederim:)

2 Cevaplar

0 oy
(175 puan) tarafından
2 hastahaneninde sonuçlarını atma şansınız var mı acaba ? 

Sadece lavabo alışma süreci de olmayabilir cinsel organının verdiği hazzıda keşfetmiş olabilir
(175 puan) tarafından
Ultrasona aldılar mı çocuğu?? Değerleri aman aman kötü değil ama iyide değil yani . Birşeyi yok diyen doktor da ne bileyim. Tekrardan test yaptır canım değerleri yükseliyor mu düşüyor mu diye kontrol ettir
(78 puan) tarafından
Ozeldeki doktor da normal iyi bir doktordur hani baya uzman ve her hastasını çok iyi bi sekilde iglestirmis ki biz yıllardır ona gideriz ama bu sefer neden böyle oldu anlamadım çok riskli bişi yok dedi
(175 puan) tarafından
Riskli birşey yok zaten dediğim gibi değerleri çok kötü değil ama iyide değil ve çocuğu ultrasona almadan nasıl böyle bir sonuca vardı onuda anlamış değilim . Çocuğa bol bol su içir canım bezini sık sık değiştir ve elinden geldiğince pamukla sil . Hatta üşenmem diyorsan sürekli her bez sonrası belden aşağı su ile yıka. El degmesine asla izin verme ve sende olabildiğince özel bölgesine temastan kaçın . Her altını açtığında hava almasını sağla bu şekilde 1 aya bile tamamen normale döner canım
(78 puan) tarafından
Yani bu kadar zahmet edip yazdığınız ve cavapladiginiz için çok çok teşekkür ederim elimden gelince temiz tutmaya çalışıyorum ama asla bezi yokken elini ordan cekmiyor ne kadar kizzamda yine fayda etmiyor zaten son zamanlarda artık İslakendil kullanmıyorum bile sadece yıkıyorum belden aşağı
(175 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️ çok iyi birşey yapıyorsunuz. Özel bölgesine dokunduğu an asla kızmayın hemen kucaklayıp ilgisini başka yöne çekin unutacaktır hemen
-Reklam-
0 oy
(419 puan) tarafından
Benimde kizim 1.5 yasinda kasimaya basladi goturmedigim doktkr kalmadi kimisi kil kurdu olabilir dedi kimisi efeksiyon dedi ama sonuc krem yazio yoladilar hic degisen birsey olmadi kizim 8  yasina kadsr kasidi ben kiziyordun die gizlice kasiyordu suan akli eriyor die yaomiyir cok sukur ama oglan cocugum yaoiyir oda 4 yasnda basladi
(78 puan) tarafından
Evet ben de kızıyorum sürekli kaşıdigi için ama yine aynısı yapıyor bende ağrıyor sızlıyor diye yaptığını düşündüm
(419 puan) tarafından
Yok agrilari olmuyordur kasinti oldugu icin yapiyoralr kiziykrdum ama basima geldi bukasiti illeti maf oldum kizimdan healilik almam lazim okadrki hakliymis kasiamkta

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 322 göst.
1 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Busrais (469 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 636 göst.
4 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 131 göst.
25 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mekace (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 98 göst.