0 oy
188 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
kızlar merhaba 4 yıllık evliyim eşim şuan yurt dışında çalışıyo. bu sene aramıza anlam veremediğim bi soğukluk girdi geçen gün eşime eskisi gibi benimle ilgilenmiyosun dedim biz canım cicim ayını geçtik olgun davran biraz eskisi gibi arayıp msj da atmiyo kafama takmamak istiyorum ama elimde değil sonuçta ben bütün hayatımı herşeyimi bırakıp onunla evlendim herşeyimi ona adadım haketmedigim bir muamele görüyorum zoruma gidiyo sizce ne yapmalıyım 

8 Cevaplar

+1 oy
(11,093 puan) tarafından
Gözden ırak olan gönülden de ırak olur sözü işlemiş size.. 
-Reklam-
+1 oy
(5,601 puan) tarafından

Kötü düşünmek ve düşündürmek istemiyorum ama bana normal gelmedi bu durum. Evli çiftlerin birbirinden uzak, ayrı yerlerde yaşamaları hiç doğru değil. Gözden ırak olan gönülden de ırak olur :(

Bence ya eşini yanına getir yada sen yanına git başka türlüsü mümkün değil bana göre 

(1 puan) tarafından
biz çok zorlu şartlar altında evlendik bir sürü sıkıntı yaşadık bunları düşününce bana yanlış yapmaz diye düşünüyorum ama bi yandan da neden birden değişsin ki diyorum kendi kendime
(5,601 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ama dediğim gibi mutlaka yan yana olun
0 oy
(1,577 puan) tarafından
Neden yanına gitmiyorsunuz? Yanlış anlaşılmak istemem fakat görüşümü söylemeden edemedim.

Ben böyle bir durumda eşime güvenemem. Hayatında biri olup olmadığını biliyor musunuz? Bunun takibini nasıl yapıyorsunuz?

Zamanla bu hale gelmek kaçınılmaz.. Daha da kötüye gitmeden toparlamanız en iyisi
(1 puan) tarafından
bende bundan şüphe etmek istemiyorum ama bi erkek neden bir anda ilgisiz kalsın ki eşinden
(1,577 puan) tarafından
Eğer boşanmayı göze alamayacaksanız bu hayatı kabullenin. Bence durum açık. Üzmek için söylemiyorum. Umuyorum ben yanılıyorumdur
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Yurt dışına gitmeden önce böyle miydi umarım aklıma gelen şey değildir. Çok üzücü kelimeler bunlar
(1 puan) tarafından
hayır değildi ilk defa yaşıyorum bu durumu
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Türkiye de iş mi bulamadı neden gitti veya sizi neden yanında götürmedi 
0 oy
(2,669 puan) tarafından
Öncelikle ne demek her şeyimi bırakıp hayatımı ona adadım, eşiniz mutlu olsun diye mi evlendiniz kendiniz için değil miydi bu evlilik!! 

Mesafeyi herkes kaldıramıyor maalesef belki uzak olmak kötü etkilemiştir eşinizi. Umarım umarim dönünce düzelir. Bir de üzerine gidip baskı yaratmayın kaçan kovalanır olur, siz de görmezden gelin belki o zaman anlar bir şeylerin ters gittiğini.
(1 puan) tarafından
öyle yapmaya çalışıyorum ama ister istemez zoruna gidiyo insanin
0 oy
(276 puan) tarafından
Para gönderiyor mu her ay sana 
(1 puan) tarafından
ya o konuda sıkıntı yok gönderiyor sürekli
0 oy
(359 puan) tarafından
kocanin yanina gitme imkanin yok mu cnm
(1 puan) tarafından
6 aylığına gitmiş gelicek