0 oy
65 göst.
Aile kategorisinde (2,103 puan) tarafından
Kızlar dün youtube ta bir hanımefendi çok güzel kızı ile etkinlik yapıyordu büyük bir leğene su koymuş içinde toplar var çok ta güzel oynuyor kızı bugün deneyeyim dedim anam bütün halımı su yaptı bildiğiniz oğlum suya kafa attı bir daha etkinlik m etkinlik yapmam dersimi aldım ben bugün kafa üstü leğende yıkanmaya çalıştı resmen 

5 Cevaplar

0 oy
(3,345 puan) tarafından
Hahah cocuklar suya dayanamiyor ya valla ördek gibiler
(2,103 puan) tarafından
Valla yaaaa herhalde o kafının kızı çok sakin ve uysaldı yanıldım bizde yaparız dedim a a sadece demişim
(3,345 puan) tarafından
Valla sosyal medyada ayri bi hayat benjm kiz cok saķın suyu gorunce savasci oluyo ;)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy sesli güldüm ,:D
(2,103 puan) tarafından
O an gülemedim ama sonra oturup doya doya kahkaha attım onun o tipine
tarafından
Bir su kurbağası da bende var :D
(2,103 puan) tarafından
Kız al bunu sok duşa orada yaşar yemin ederim ki aman aman maşallah canım hepimize yıkanmak istemeyen çocuk çok zor birde yemeyen
0 oy
(1,971 puan) tarafından
Bizim hayatımız olmus etkinlik :) 
(2,103 puan) tarafından
He ya sorma valla tabiii daha bilmiyorlar bu durumu :))) büyüsünler görsünler etkinlik neymiş
0 oy
(6,353 puan) tarafından
Bir keresinde duvara bant yapıştırıp top oyunu için uğraşıyorum kaç saat uğraştım o bantlar için oğlum tek hamlede soktu hepsini
(2,103 puan) tarafından
Hahahahhaha valla düşünemiyorum o da vardı aklımda benimki bant yemeye kalkar kesinlikle
Gördüğü her şeyi yemek sanan bir oğlum var
0 oy
tarafından
Benim kızım çok seviyor aşırı ilgileniyo çocuktan çocuğa fark var sjsjsj 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 305 göst.
19 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 153 göst.
15 Nisan 2024 Aile kategorisinde yetodiyorum (104 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 920 göst.
0 oy
11 cevap 251 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kader cinar (659 puan) tarafından soruldu

381,229 soru

11,412,710 cevap

34,956 kullanıcı

...