0 oy
241 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (393 puan) tarafından

image

image

kizlar bu **** mu acaba sivilce gibi şeyler çıkıyor kaşınan yerlerde mahvoldum ve evde tek ben böyleyim 

6 Cevaplar

0 oy
(3,480 puan) tarafından
Kaşıntı şiddetli mi
(393 puan) tarafından
Fayda veriyor biraz ama
(19 puan) tarafından
Randevu ile olmaz acile gitmek lazım
(393 puan) tarafından
Gideceğim mutlaka halledeceğim canım
(19 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım
(393 puan) tarafından
Sağol canım
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Uyuza benziyor 
(393 puan) tarafından
Ciddi misin ayy bacım bir tek ben öyleyim banyo yapınca rahatlıyorum iki güne yikamasam kriz geçiriyorum
(1,185 puan) tarafından
O zaman direkt cildiyeye gidin onların verdiği ilaçlarda fayda etmiyorki eczaneler özel karışım yapıyor bir sorun isterseniz şimdi dikkat etmezseniz annaniz ağlar tabiri caizse
(393 puan) tarafından
Gittim canım bişey demedi tanıya baktım **** yazmış ama metrin verdi bı losyon verdi biraz hafifledi ama tekrar etti bende **** değildir başka bişeydir diye düşünüyorum ondan korkuyorum
(1,185 puan) tarafından
Bak biri post açmıştı **** ile ilgili ordan yorumları okuyabilirsiniz Allah'ın izniyle
(393 puan) tarafından
Bakıyorum canım sağolasın
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Bu **** canimmm bnmde boyleydi
(393 puan) tarafından
Gerçekten mi off eczane bir karışım yapıyor acaba işe yarıyor mu
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Yorumda gördüm bı tek ben öyleyim yazmışsın kaşıntıları ne zamandır var. 
(393 puan) tarafından
Gittim canım gittim bir şey söylemedi ama tanıyor herhalde **** yazmıştım Metin diye bir ilaç var onu verdi losyon verdi kullandım biraz hafifledi tekrardan başladı şu an eczanede yapılan bir ilaç varmış onu doktor tavsiyesi ile mi yaptınız yoksa direkt eczaneden mi yaptınız
(1,099 puan) tarafından
Metrin zaten **** kremii. Ben eczanede kendim yaptırdım canim. Şuan faudasi var gibi . 3 gün sürdük 4. Gün yikandik. 2 hafta ara verip tekrar surunduk yarın tekrar yikanicaz. Valla çok illet bsy ya
(393 puan) tarafından
Benimde ilk isim eczaneden yaptırmak ben sandım doktor yazmadan vermiyorlar yarın yaptircam inşallah
(1,099 puan) tarafından
Ama önce bı doktira git. Bazı doktorlarda anlamıyor. Kızım **** olduğu halde alerji dedi. Oysaki heoimiz kasiniyoruz özellikle gece. Tek başına tedavi olmaman lazım evde kim varda ayni anda tedaviye başlanmalı ve herşeyi yiksmalisin 60 derece ne var ne yok
(393 puan) tarafından
Tekrar gideceğim mutlaka ama dahiliyeden bir randevu aldım içimden korkuyorum artık hani orada inşallah Bir sıkıntı yoksa o yüzden razıyım uyuza
0 oy
(473 puan) tarafından
Ben de de böyle küçük küçük sivilceler çıkıyor kaç aydır çekiyorum Allah biliyor ne iğrenç bi hastalık kaç defa ilaç sürdüm hap içtim ama fayda etmedi ama aileme hiç bulaşmadı çok şükür ki bulaşmıyor evim sobalı nasıl temizlik yapacam blmiyorum bu sefer eczaneden karışım yaptırsam 3 4 sefer kullanacam 3 gün arayla nasıl olacak hiç bilmiyorum yüzüm saç diplerim burnum dahi kaşınıyor sen kimseye dermansız dert hastalık verme Allah'ım valla ben aylardı bi çözüm bulamadım :((
(393 puan) tarafından
Aynen ben de öyleyim canım evde bir tek ben de böyle bir problem var iyi ki diğerlerinde de aynen yok sıcak suyla yıkandığım zaman geçiyor hafifliyor tekrar başlıyor ani bilsem eczane ilacı da fayda edecek direkt hemen alırım da zaten yarın ilk işimi almak olacak bilemiyorum vallahi Sen hiç hastaneye gittin mi doktora söyledin mi
(473 puan) tarafından
Kaç defa cildiyeye gittim devlet olduğu için hiç biri mercekle muayene etmedi nemlendirici alerji hapı yazıp yoladı ama ben eminim u.yuz olduğundan ben eczane ilacı bi kaç sefer sürmüştüm hatta iyi olmuştum ama mesela 3 gün sürdün 4 ncü gün yıkanıyorsun en geç 1 hafta sonra tekrar sürmek gerekiyormuş çünkü o zaman yumurtada kiler çıkıyor ama ben hiç tekrarlamadım yazın ortasında o iğrenç kokulu ilaca tahamül edemiyprdum ne temizlikler yaptım Rabbim bilir eşimde idare et diyor oruçta halıları yıkamaya vericem o zaman ilaacı tekrar yaptırırım ailece dönüşümlü 2 3 defa kulanırırız diyor çünkü o büyük temizliği şimdi yapmam mümkün değil
(393 puan) tarafından
Mercekle cildiye bakmıyor mu devlet bakmaz mi
(473 puan) tarafından
Kaç defa gittim bakmadılar hep farklı doktorlardı ama yinede bakmadılar durumun varsa özele git
(393 puan) tarafından
Sağol canım hal edeceğim ben bu işi
0 oy
(40 puan) tarafından
Alarji olabilir mi, büyük mercekle baktılar mı yani kaşınan herkes **** diyolarda. Artık kışları kar falan yok eskisi gibi mikroplar tozlar duruyo öyle hava kirliliği bahar alarjisi, eskiden olmayana ama şimdi olan portakal mandalina gibi alarjiler.. Bende de mesela 3 yıldır artık şey var genelde aralık ayı gibi başlar Nisan gibi biter kaşıntı oluyo saçlarım kepekleniyor Nisan ayında tık kesiliyor hepsi kaşıntı falan kalmıyor. Kışın hava kuruyor heralde ondan diyorum artık. 

İlk yıl araştırınca****z mu dedim büyük mercekle baktı 2 doktor da değil dedi evde bir tek ben kaşınıyorum mesela o aylar. Sende Bi büyük mercekle baktır.

Gece uykudan uyandırıyor mu kaşıntı bide. Bendeki gece öyle uyandırmazdı. Zaten artık biliyorum ben aralık ayı gelince hafif başlar kaşıntı portakal yiyince de kaşınır vücudum 
(393 puan) tarafından
Vallahi bilmiyorum ki canım seboreik dermatit zaten vardı bir tek ben mesela kış aylarında bile kuru kuru vücudum atıyor yazın pek öyle olmuyor ama kaşıntı bu sene öyle oldu bir adet dönemi geçirdim ondan sonra kaşıntı başladı böyle hiç bilmiyorum niye böyle hani oldu anlam veremedim daha önce hiçbir alerjik bir şey ye yoktu yani bir şeye girdiğim zaman öyle bir problemle karşılaşmazdım benimki gece uyandırmıyor ama genelde akşamları kaşınıyor ya yoksa uykuda beni rahatsız etmez
(40 puan) tarafından
Alarji şöyle bir şey zaten bir şeye alarjin vardır o bikaç sene sonra azalarak geçer. Yada 30 yaşında yumurta ya kiviye alarjin başlar. Kızımın portakala alarjisi var mesela bunu bilmiyordım ben ara ara kızarırdı vücudu kaşınırdı birgün portakal suyu içince yüzü falan şişti iyice o zaman çözdük yemiyor mesela yediği an kaşıntı kızarıklık başlar. Bu sene bir dilim yedi dha ilk defa hemen kaşınıyor bacağım dedi. Belki öyle bir alarjininiz var ve **** diye iyice araştırma içine girdiyseniz psikolojikmen iyice kaşınırsınız zaten. Kış aylarında cilt kuruyor zaten. Siz iyi br doktora randevu alın mercekle baktırın
(393 puan) tarafından
Mercekle bakmak için cildiye mi gitmek lazım

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 359 göst.
23 Aralık 2021 Diğer kategorisinde fatmazarif (102 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 142 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugbabirol28 (1,688 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek6363 (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 87 göst.
25 Ekim 2023 Aile kategorisinde Emine_Ertunc (250 puan) tarafından soruldu

380,206 soru

11,383,035 cevap

34,882 kullanıcı

...