0 oy
361 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından

Kızlar iyileşip tekrar ediyor oğlum tamamen iyileşti ama kızımın ayağı iyileşiyor tedavisine devam etmeme rağmen tekrarlıyor iyleşse bile ilaçını kesmiyorum ama gene çıkıyor kafayı yiycem artık yardım edin akıl verin  iki günde böyle oldu iki gün önce ayagı tertemizdi doktora götürdüm kızlar sorun iyileşip iki gün sonra tekrarlaması 

image

13 Cevaplar

0 oy
(128 puan) tarafından
Uf çok kötü Allah şifa versin inşallah bi bilgim yok üste çıksın
-Reklam-
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun yaa.. uy.uz böyle yaparmıymış...
(102 puan) tarafından
4 5 doktora götürdüm hepsi u.yuz dedi benim oğlumda vardı ama böyle değildi daha farklıydı oğlumdaki
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Bilmiyorum ama inşallah geçer hemen yaa tekrarlamaz bir daha 
(102 puan) tarafından
İnşallah ya 4 kez tekrarlıyor ne yapıcağımı bende şaşırdım
0 oy
tarafından

Çok kötü ya kıyamam yaaaaa :(

0 oy
(106 puan) tarafından
Bizim bir yakınımız **** olmuştu herşeyi kaynar suyla yıkayıp ütüleyip hava almıyacağı poşetlere koyun bir kaç gün kalsınlar  demişti doktor .
(102 puan) tarafından
Canım onları zaten yapıyorum oğlum iyileşti kızımda tekrarlaması sorun doktora gidiyorum doktor aynı şeyleri yaptırıyor artık nasıl yapıcağımı bilmiyorum
(106 puan) tarafından
Allah şifa versin ya üzüldüm gerçekten
0 oy
(278 puan) tarafından
Uvvv çok kötü süzün kisi ileri derece de uyuzluk enfeksiyon lu :-( geçmiş olsun 
0 oy
(2,622 puan) tarafından
Canim bebeğin ayakları terliyor mu sanki terlemis bortmus gibi 
(102 puan) tarafından
Yok cnm terlemiyor orda banyo yaptırdım
0 oy
(306 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ne ilac kullaniyorsun eger gercekten **** ise bana ulaş ozelden yada burdan sana karisim ilac recetesi atacam ben bunun icin oglumu goturdum doktora o yazdi sacina yuzune uygulayabilirsin dedi bana ulas sana atim onu yaptir kullan **** teshisi konulduysa ben dermatologa gittim bizzat
(23 puan) tarafından
Canım banada atar misin
(306 puan) tarafından
Atarim canim özelden
(102 puan) tarafından
Evet u.yuz cnm
(102 puan) tarafından
Metrin kullanıyorum cnm bide zadifen kullanıyorum bide şurup olanı oğlum o şekilde iyleşti kızımda iyleşmesine rağmen tekrarladı
(306 puan) tarafından
Recetenin resmini yuklicem bunu yaptir eczanede biz 70 tl odedik ama iyi geldi bjze sacina yuzune surebilirsin dedi doktor bir yika once sonra heryerine 3 gun ard arda sur 4. Gun bebegini yika gecmezse birdaha yap insAllah gecer
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Vay kuzum ya çok kötü olmuş rabbim şifasını versin bilen çıkr insallah
0 oy
(23 puan) tarafından
Canım benimde bebegim olmuştu bunun tek çözümü wilkson pomad 3 gün yikamadan kullaniyosun hiç bisey kalmıyor ama kokusu çok berbat
(23 puan) tarafından
Ama önce güzel bi  yıka çocuğu iyice kesele onlar patlasin ki gözenekler açılsın ilaç içine işlesin
(102 puan) tarafından
Canım o ilacı doktorumuz önermedi çok küçük diye 7 aylık kızım
0 oy
(406 puan) tarafından
Ay Allah'ım sen şifa ver. Ben hiç görmedim böyle bişey canım yaşamadım neden oluyor bu acaba 
0 oy
(306 puan) tarafından

image

Recete bu  cocuklar icin kullaniliyor

(102 puan) tarafından
Canım bu sarı renkte bir karışımmı
(306 puan) tarafından
Hayir canim bu kahverengi oluyor o sariyi biliyorum bu o degil bunun rengi toprak rengi gibi
(102 puan) tarafından
Onuda kullandım cnm ben ne oğlumda ne kızımda iyleşme görmedim sonra metrin kullandım oğlum kurtuldu ama kızımda tekrarladı

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 244 göst.
9 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde My Rose (393 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 143 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tugbabirol28 (1,694 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 147 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Dilek6363 (473 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 168 göst.
10 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,716 soru

11,398,862 cevap

34,923 kullanıcı

...