+1 oy
1,083 göst.
Kültür-Sanat kategorisinde tarafından

image

image

image

esim yaptı nasıl olmuş kızlar 

24 Cevaplar

+3 oy
(2,818 puan) tarafından
Kiz kesme tahtasi yaparak isaret veriyor olmasin. Guzel olmus gule gile kullan
(7,897 puan) tarafından
Kıyma da olmuş olabilir ☺️
(525 puan) tarafından
Ahahahaa
tarafından
kimsye vp vermiyor kizlar
(525 puan) tarafından
Vermez o aklı gelince
(2,818 puan) tarafından
Verir verir dedikodu olsa hemen soruyor olay ne ben ne kacirdim diye
-Reklam-
+2 oy
tarafından
barışma hediyesimi yaptı kız sağlikla kullan
+2 oy
(2,693 puan) tarafından
Kız siz daha yeni kavga etmediniz mi ne dengesiz hayatın var Nazlı
(385 puan) tarafından
Nazlı Bi alem :) :)
+2 oy
(424 puan) tarafından
Ecdadını keserim demek için mi acaba?:))
(6,203 puan) tarafından
Hahahahahah
(10,230 puan) tarafından
Ben buna bir süre gülcem :)
(424 puan) tarafından
Diğer postta ecdadina küfredip bir şey olmamış gibi atarsa alacağı cvp da bu olur:)))
+1 oy
tarafından
Bunla çok güzel kurban eti kesilir haa 
tarafından
He gulaminnnn
(7,256 puan) tarafından
Napıyonnn
tarafından
Napam bebe ile uğraşıyorum
(7,256 puan) tarafından
Kolay geleeeee cano
tarafından
Sen ne noruyon
+1 oy
(3,545 puan) tarafından
Offff sana akıl veriyoruz kendini geliştir kocana minnet etme  diyoruz sen diyorsun kocam tahta yaptı nasıl olmuş çok güzel olmuş nazlı güle güle kullan sana verdiğimiz akılları başkasına versek prof. Olmuştu sana iyi küfür yemeler demek ki bazı kadınlar akillanmaz sen en büyük örneğisin 
tarafından
kanka kimseye cvp vermiyor sendiyosu akıl veriyoruz
(3,545 puan) tarafından
Ama çok sinirlendim bir kadın kendini bu kadar nasıl ezik duruma düşürür ya  artık okumak meslek edinmek imkanlar o kadar fazla ki en basit belediye kurslarına gitse biraz insan görür sosyalleşir kadinkar nasıl ayakları üstünde durmak için uğraşıyor görür yok bu nazlı çocuk yapmaya uğraşsa kocasının midesinin gazını almaya ugraşsa kayinvalide evi temizlese yetmese birde küfür yese vallahi çok sinirleniyorum ben ya yok yok ben takmicam artık bu nazliya da cvp vermicem ona herşey hak
(250 puan) tarafından
Nevacım yani anlamak istemeyene anlatamazsın kız kendi evine ğidemiyor yatmadan yatmaya nasıl kursa ğitsin kendini ğeliştirsin böyle kocası ve kocasının ailesi varken bir yardan üzülüyorum bu  kıza bir yandan da değişik geliyor yani açtığı postları okuyunce kocası hakkında çok endişeli o gaz konusunda yani okudum güldüm posta birşey bile yazma tenezzzülünde bulunmadım evlendiğin kişi ve evlendiğin yaş çok önemli cidden
(3,545 puan) tarafından
Yapilmayack birşey değil şimdi 15 yaşındaki kızlar bile ben özgürüm benim hayatım diyebiliyor çünkü devir değişti yaşam sartlari değişti kadına bakış açısı bile değişiyor neyse diyorum bazı şeylerin içinden gelmesi önemli gelmiyorsa yapacak birşey yok ben burda annesinin evine gitmek için izin isteyen insanları falan görünce şaşırıyorum belkide hiç birşey değişmedi ben kendimi kandiriyorum kadın yine aynı kadın ben çevremdeki kadınlardan pay biçerek yorum yapıp anlayamıyorum bilemedim ama üzülüyorum işte
(7,871 puan) tarafından
Bide çocuk istiyorum diyip duruyor, ikinci çocuğu bari yapmasa yazık üzülüyorum ben
+1 oy
(119,151 puan) tarafından

nazli akilli ol uygulamadakileri delirtme seni bu tahtada keserim mesaji vermis kocan :D şu not postunu niye sildin kiz yazinda guzeldi haa

+1 oy
(2,038 puan) tarafından

image

bunuda benim eşim yaptı yagdanlik altı için .ama sabahki posta göre eşini affetme biraz cabalasin tahtayla falan olmaz bu isler
+1 oy
(496 puan) tarafından
Geçen gün şu şahsın bi postuna eleştiri yaptım diye bi takım kendini bilmez kişiler öyle bi savundular ki sanki babasının kızları.daha fazla tartışmaya girmemek için yorumu kaldırmak zorunda kaldım. dün küfür etti diye ağlıyodu bugün gelmiş eşim tahta yaptı diyor anlamıyorum bazı kişilikleri neyini savunuyosunuz siz ya?düpedüz ruh hastası
tarafından
Yemek postu mu
+1 oy
(553 puan) tarafından
Dün ecdadini.s..... bugün kesme tahtasına barıştınmı şakamısın yavrum sen şuan içimden o kesme tahtasına birseyini koyup kesesim geldi yani anca öyle akıllanirsin
0 oy
(1,235 puan) tarafından
Süper olmusss
0 oy
tarafından
Gülerek kullan 
0 oy
tarafından
Bence çok güzel olmuş en sağlıklısı da buymuş aslında 
(2,089 puan) tarafından
En sağlıklısı camdır ya bunlar su çeker
tarafından
Cam da öyle ama tahta da iyiymiş biri açıklamıştı geçen unuttum
0 oy
(3,168 puan) tarafından
Kocan ayrı sen ayrı alemsiniz vallahi 
0 oy
(7,416 puan) tarafından
Guzel gunlerde kullan
0 oy
(1,839 puan) tarafından
Cok güzel olmuş güle güle kulan
0 oy
(2,303 puan) tarafından
Barıştın mı hemen
0 oy
(4,923 puan) tarafından
Kocana mı hediye etcen kız;)
0 oy
(915 puan) tarafından

Ne diyelim ki sana :dizzy:

Güle güle kullan canım:)

0 oy
(1,532 puan) tarafından
Çok guzl kız nazlı bnde marangoza yaptrym ck hoşuma gtti

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 101 göst.
1 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 317 göst.
14 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Hicran_yldz!! (2,303 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 497 göst.
0 oy
13 cevap 238 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,308 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,822 cevap

34,776 kullanıcı

...