0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (5,363 puan) tarafından
Üç yaşında mesela meyve sebze renk öğrendi herşeyi ne çizip ne ogreteblirim siz neler yapyorsunuz

13 Cevaplar

0 oy
(8,926 puan) tarafından
Ev yap bebek çiz. Çöp adamlar.. çiçek ağaç 
(8,926 puan) tarafından
Ya almadigim kitap eğitim seti hikaye kitabı kalmadı. Çok haşin. Yırttı hepsini. Bir abaküs almıştım. Kırdı. Bende biraz daha büyümesini bekliyorum. En son ucuzundan bir hikaye kitabı bir de boyama aldım. Şimdilik zarar vermedi onlara. Bir süre daha bakicam. Duruma göre alicam inşallah
(5,363 puan) tarafından
Dimi yirtyorlar kızıma bnde defrti falan vardı duvar kapı hepsini çizdi pake falan maf etti yırttı hepsini braz bekledim 31 aylikta tuvalet eğitimi verdim şuan tam 37 aylık eskisi gbi çok yirtmiuor şükürler olsun hyvn falan çizdim herşeyi çizdim ogrendi
(8,926 puan) tarafından
Kalemi filan yiyodu hep kaldırdım. Pastel boya almıştım hepsini parçalamış sjsjjs şu büyük sorular kitabımdan almsitim. Hayvanlar kitabı aldım çok seviyo hayvanları diye ama daha beceremedi yırttı hepsini. Valla verilen paraya yazık günah. Kaldırdım hepsini. Ara ara deniyorum ama bu aralar iyi gibi
(5,363 puan) tarafından
Evet cnm yaa geçen pastel boya aldık param parça etti çabuk sklyor Bnmm kızda ya
(8,926 puan) tarafından
Komşunun kızı var ama görsen tertemiz bütün esyalari. Kitaplar kitaplığında duruyo. Oyuncakları yepyeni gibi. İmreniyorum ona sjsjjs benim oğlan da taş üstünde taş birakmiyo
-Reklam-
0 oy
tarafından
Daire kare üçgen falan olabilir ya da çiçek kuş kelebek 
(5,363 puan) tarafından
Saol cnm esletrme yapsın
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Bende aldım bir yanı tahta öbür taraf tebeşirli ama asla umrunda değil. Hikaye anlatarak onları çiziyorum anca öyle 3 dk duruyor. 
(5,363 puan) tarafından
Ben kızıma hikaye anlatıyorum dinlemiyor hiç üç yaşında yaa bizde resim falan gosteryriuz işte
0 oy
(15,992 puan) tarafından
Ablam da almış bize çocuklar için içinde miknatisli harfler ve sayılar varmış. Ben onları da öğretmeyi düşünüyorum. Daha elimize ulaşmadı bakalım bana da fikir olur bu post 
(5,363 puan) tarafından
Benmde ablam aldı kızımın doğum günü ne :) a 101 de almış ama bu mıknatıslı değil yaa norml kalemle çiziyorum
(5,363 puan) tarafından
Baktım miknatisliymis magnet vardı yapişyor:)
0 oy
(3,079 puan) tarafından
Ay benim de biraz ****** vs çizim eğitmem lazım kendimi 
(3,079 puan) tarafından
Hayv an yazdım yâ hû
(5,363 puan) tarafından
Kendinimi egitcen cocugumu:)
0 oy
(5,363 puan) tarafından
Başka bilen varmi
0 oy
tarafından
Bi iki oyun buldum onları yapınca buraya atacam herkese faydası olur 
(5,363 puan) tarafından
Bnm istgram yok eşimden bakayım güzel şeyler varda ama buutun videolar açılmıyor istgram olmadığı icin
tarafından
Hesaba bakmadım hiç bu videoyu gördüm kayıt ettim tek ama çok eğlenceli ve pratik birsey
(5,363 puan) tarafından
He cnm. Bunun kizi buyuk masllah  büyükler gbi çiziyor kızım baya küçük vala yeni ogreniyro
tarafından
Benimki 2 yaşında bakalım nasıl yapacaz sjsjs
0 oy
(7,300 puan) tarafından
Sıkılmıyor lar mı ya benimki sıkılıyor kalkıp gidiyor heba oldu aldığım kitaplar defterler vs 
(5,363 puan) tarafından
Vala cnm sürekli yapmıyorum sabah isterse yaparım mesela sabah tahta çiziyoruz akşam boya defter falan bazen degistryoruz oyun falan araya kouiuiruz
(7,300 puan) tarafından
Benimki evin önune kaçıyor hemen öff sıkkldım diyerek :D
(5,363 puan) tarafından
Bnm kızda yaptgimzda kaçıyor sklyor ya
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Resimler yapıyoruz biz mesela ortadan ikiye çizgi çekiyorum bir taraf benim bir tarafı onun ben ne yaparsam aynısını yap diyorum tek tek öyle yapıyoruz Bi ****** çiz diyorum kendince ****** çiziyor alfabe rakam falan yapıyoruz 
(5,363 puan) tarafından
Kaç yaşında bnm kız öyle aynısını cizemez ya
(12,494 puan) tarafından
4 yaşına 3 ay kaldı
(5,363 puan) tarafından
Bnm kız daha yeni üç yaşına bastı 37 aylık
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Sayıdan hayvanlar çiz onları konustur hikaye üret hoşuna gider 
(5,363 puan) tarafından
Ayy öyle yapyorum mesela tavşan havuc yiyor ayı bal yiyer dye pek takmıyor ya
(1,849 puan) tarafından
Takıyor dur merak etme hiç bişi boşa gitmiyor kayıt cihazı gibiler zamanı gelince başlar söylemeye
(5,363 puan) tarafından
Bnm kızım üç yaşında daha yeni baya öğrendi şeyler aslında hikaye kitabi alacamda okuyacam bı iki kere denedim dinlemiyor kaçıyor
(1,849 puan) tarafından
Bizimkide 2 buçuk. Ben bime gelen iş Bankası yayinalrindan aldım çok beğendi tavsiye ederim
(5,363 puan) tarafından
Bı bakayim cnm teşekkür ederim
0 oy
(38 puan) tarafından
Herşeyi hemen anlıyorsa elif ba harflerini yazıp öğretebilirsiniz ,sayılar,alfabe benim oğlana bir diyorum di diyor bana
(5,363 puan) tarafından
Herşeyi hepsini tam anlamıyor şöyle üç yaşında daha konuşamıyor seneye konuşsa mahalede sübyan dersi veryorlar dusunuyorum gonderecem
0 oy
(1,099 puan) tarafından
Bnm kizimdada var yazı tahtası. Bı büyük bı küçük. Küçük olana ben çocuk çiziyorum mesela o da çiziyor. Elma ciziyoruz. Yuvarlaklar çiziyoruz. Dik yatay çizgiler çiziyoruz. Mesela ben sayılar yada şekiller çiziyorum eslestirmesini sağlıyorum . Yada resim çiziyorum cizdigin resmi anlatıyorum. Öyle yani:)
(5,363 puan) tarafından
Evet eslestrme yapyoruz fakat kızım öyle cizdigimin aynısı çizmeyi blmiyor bende hyvn falan meyve cizyorum magnet ypstryirum öyle öğrensin dye
0 oy
(1,090 puan) tarafından
kesik kesik çizgiler çizip onları birleştirmesini sağlayabilirsiniz ,hem anaokulu öncesi güzel çalışmalar olmuş olur 
(5,363 puan) tarafından
Evet haklısın cnm çok teşekkür ederim yarın onu deneyelim esletrme öğrettim esleştiryor vala aynısını bülup sayılar meyveler sebze taşıt hyvn hep ogretim
(1,090 puan) tarafından
maddi durumunuz varsa 4yaş yaz sil kitapları var defalarca yaxıp silinebilen ,çizgi çalışmaları vs oluyor .Onlara da bakabilirsiniz ,bir de eğitim kitapları var . eşleştirme gölge tahminleri büyük küçük meyve uzak yakın karşıt anlamlar öğrenmesinde faydası oluyor aklınızda bulunsun
(5,363 puan) tarafından
Bu tahta silgisi var zaten yazıp siliyoruz tekrar yazıyoruz bir kitap kırtasiye den aldım kes yapistr çizgi birlestrme kızım dkkati çekmedi bakmak istemiyor pek yine öyle olcak dye hiç almiyorumm kendim yapyorim soğuk sıcak blyor sadece gel git öyle yani oda üç yaşında yeni ogrenyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 138 göst.
0 oy
6 cevap 118 göst.
5 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 1,091 göst.
10 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
1 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mirzamm (37 puan) tarafından soruldu

380,042 soru

11,376,363 cevap

34,861 kullanıcı

...