0 oy
2,849 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi
Sizlere bisey soracam, bana vicdanen hak verin yada vermeyin napicagimi sasirdim, sorun şu kayinvalidem ne zaman ben annemin evine gelsem benim evime ben yokken giriyo hemen hemen heryeri kariştiriyo, ben suan annemdeyim gezmeye geldim esim bile isteye getirdi neyse almaya gelicekti esim, kaynanam beni aradi 2 gün once nerdesin annemdeyim dedim ne zaman gelecen dedi persembe donecem dedim, iyi dün evime girmiş yine ben uyuyordum beni aramis kaynanam aradim efendim noldu dedim?  Hahahaha ben nerdeyim biliyon mu dedi nerdesin dedim senin evindeyim dedi şok oldum anahtar da var demekki bu 5. Ben yokken firsat gozleyip evime girişi dedi kalacam oglan kal diyo dedi ben yokum evde niye her seferinde beni sinir komasina sokuyosun mübarek kadin ya of yeter artik bu zamana kadar sustum hep, telefonu kapattim sinir krizi gecirdim ben evimi kitleyip kendime gore birakip cikiyorum camasirlarimi yikayip asip anneme geliyorum daha oncede kitli kapimi acmis ic camasirlarimi katlamis yatak odama girip esya katlamis oglunun esylarini mahremiyet diye kavrami yok bunaldim hasta oldum iyice aradim artik dayanamadim neden ben hep anneme gelince benim evime gelme gereksinimi duyuyosun anne dedim ben rahatsiz oluyorum utaniyorum sagda solda esyam oluyo dedim ben varken gel kal aylarca ama ben yokken sen degil bi baskasininda girmesine gonlum razi degil daha oncede 5 kere girdi evime hepte ne hikmetse anneme gelince giriyo ben varken gelip kalmiyo hatta diyorum gel kal anne cocuga bak bende yemek ev isi yaparim diyom yok yok yok diyip gidiyo esimde duymus boşayacakmis beni sen benim annemi evdenmi kovdun dedo kovmadim dedim niye anlamiyosun dedim sadece ben yokken olmaz dedim oda boynunda anahtar gezdiriyo eltim evine girecek diye korkuyo bana yaptigi normalmi esim bela okudu neler dedi evi yakacam esylarini yakacam dedi ben kalp kirarak bile demedim nolur akil verin eger kaynanami uyarmasaydim kendime zarar vericektim. Bir degil 2 degil 3 degil sinir bozucu hareketler yapiyo . 

Ben buyugume saygislim etmem ama aklindan bulsun bi evin karisi yoksa gelinirmi beni aradin sordun annemdeyim işte ben gelince gelirsin. Yuvamiz bitti esim bitircek herseyi. 

Ben evime gelir ben varken istemem gelmesin derim o zaman hataliyim derim ama bu ben yokken evin heryerine girip cirit atiyo. 

Benim haberimde yokdu bizde oldugu dun kendisi arayip gulerek ben senin evindeyim dedi güluyo baya orda koptu benim iplerim zatenn...

Kafam Allak bullak :(((

29 Cevaplar

0 oy
(9,892 puan) tarafından
Senın tek hatan kaynanananı araman olmuş gülüm eşini arayıp tatlı dille deseydin ya da dönünce bak hayatım ben çamaşır bırakıyorum bunlar özelimizi utanıyorum annen ben varken gelsin deseydin o halletseydi keşke. Sinirlenme konusunda haklısın. Eşyalarıma dokunulmasından nefret ederim ben de
-Reklam-
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Valla bu ne anlayışsız adam insan 3binj kurcaladım mı onlar ana kuzusu olduğu için çok iyi birşey olarak görüyorlar bu durumu .bilmiyor ki analarinin asıl amacını.benimkise hususi buzdolabını kuru erzak dolabını acar bakardı bir gün laf soktim o sondu
0 oy
(7 puan) tarafından
Oyy bendede o dert var ama benim gorumce birlik oturuyorum odam tek bina ait ama bir cadı gorumcem varki oy oy yokluğunu nezaman fırsat bilse sandigima kadar bakar  
0 oy
tarafından
Ben olsam ortaya kıyafetleri koyar ortaya da dolu bı prezervatif koyardim yanına da bı not cakardim memnun musun şimdi gördüklerine pislik şeytan şimdi defol evimden gerçi çamaşır bile katliyorsa bundan da utanmaz heralde kaynanan bunu yapıyor da eşin de sana laf ediyorsa bırak ikisi yaşasın o evde 
0 oy
(118,473 puan) tarafından
Bugun hep eski postlar hortluyo
0 oy
tarafından
Asıl mahkemede desen bunu seni haklı bulur. Kaynananın sen yokken evıne gırmesı ve aıle ıcını karıstırması haklı bosanma sebebıdır. Daha kafa oturmuyor adam olması ıcın 40 fırın ekmek yemesı lazım senın kocanın. Cok benzerlerını yasadım. Kayınvalıdemı ben cok severım ama kadında mahremıyet kavramı sıfır. Ic camasırlarına kadar karısır hatta don almıslıgı vardır onlar sana kucuk gelır dıye :)) niyetınden suphem yok olsa zaten cekılecek cıle degıl ama esımle kavgaya sebep oluyordu esım kabullenmyordu rahatsızlıgımı. Çoook sonraları dedı ben ne malmışım sen rahatsız oluypdunda ben sana kızıyodum halbukı ne ısı var yatak odamızda dıye... Herkes haddını bılmelı duracagı yerı bılmelı. Senın evınde sen yokken olamaz. Sana haber verecek. Musade ısteyecek. Esınde anlamıyorsa hiç gıtme. Barısmak ıstersede baban konussun kaynvalıdenle. Benım kızımın yuvasını karıstıracaksanız huzurunu bozacaksanız oglunuza sahıp cıkamayacaksanız kızımı sıze ezdrmem desın. Arkanda babanın oldgnu gorsunler. Sana vurmus yorumlarda gordum bunun ıcın bıle surum surum surundurmelısın. Boşan dıyemıyorum cunku neyı dagnarsam basıma gelıyo.. Hakkında hayrlısı bacım. 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsaydim eve görünür biyere kamera koyardim nerden biliyorsun büyü falan yapmadini sen yokken senin evinde ne isi var aynisini kızının kaynanası yapsa ayağa kaldırırlar el kizi dgil miyiz hepsi ayni
0 oy
(782 puan) tarafından
Haydaa eski postları niye hortlattiniz
0 oy
(1,358 puan) tarafından
Sktiri cek o kocaya yuz verirsen astarini ister! Annen benim donumu gormek zorundami de istemiyorum ben boyleyim de emin ol bosanma asamasina gelince vazgecip ozur dileyecek iste sende o zmn birdaha girdigini gorursem seni gercekten bosarim diye tehdit edeceksin bak nasil imana geliyo! Sakin taviz verme aciklama bile yapma yoksa yine seni suclar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 846 göst.
0 oy
6 cevap 663 göst.
31 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Arzuhann (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 682 göst.
17 Ocak 2020 Aile kategorisinde Anonim 123321 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 848 göst.
22 Kasım 2019 Aile kategorisinde Yasmengungor (1,205 puan) tarafından soruldu