0 oy
663 göst.
Aile kategorisinde (181 puan) tarafından
Ben ilk  hamileliğimi öğrendim çok dayanamadan eşime söyledim eşim o gece bir hevesli annesini aradı ve babaanne oluyorsun dedi ve kaynanam ne biliyim oğlum erken değil mi pek bi sevinemedim dye gereksiz bir cümle kurdu ve eşim o gece bana sırtını dönüp ağlayarak uykuya daldı yani en güzel gecem zehir oldu o gün ağlamaktan helak olmuştum resmen gözüm gözüme değmemişti velhasıl kelam sözün özüne gelirsek ben bir türlü bu olayı unutamıyorum ve kaynanamın çocuğum hakkında söylediği her şey o kadar batıyor ki sevmesini bile istemiyorumbu ruh halinden nasıl çıkacağımı hiç bilmiyorum kaynanamlara  gitmek istemiyorum izne gitmek istemiyorum 15 gün bile o kadar çok büyüyor ki gözümde zaten anlaşamıyoruz her şeyi karışması beni ondan iyice soğutuyor ama eşimi de çok seviyorum ve gerçekten harika bir insan onu üzmek istemiyorum nasıl kurtulacağım bu halden

6 Cevaplar

0 oy
(166 puan) tarafından
Ayyy allah onu bildiği gibi yapsın. 
(181 puan) tarafından
Rabbim büyük tabi
-Reklam-
0 oy
(271 puan) tarafından
Bu konuyu kayınvalidenle konussan üzüldüğünü anlatsan neden öyle davranmış belki açıklaması vardır 
(181 puan) tarafından
Normalde bu olay dışında çocuk doğana kadar bir sorunumuz olmamıştı ama çocuk doğduktan sonra o söylediği laftan mıdır bilmiyorum çocuğum hakkında ne derse batıyor yapılması gereken bir şeyi söylese bile onu yapmamak için direniyorum resmen
(271 puan) tarafından
Benimki de hamile kalınca değişti can ciğer dik güya şimdi evime bile gelmiyo bide ilk torunu hadi beni bırak torun sevmeye bile gelmiyo biz gidiyorz çoğu bir tuhaf bu kaynanalarım
(181 puan) tarafından
Kesinlikle Allah akıl fikir versin hepsine
(2 puan) tarafından
Biliyomusun suan ben öyleyim o kadar konuşarak biktirdiki bisey söylediğinde tersinibyaomka istiyorum onun dediğini yapmak istemiyorum
(181 puan) tarafından
Vallahi gerçekten şu an ben de öyleyim
0 oy
(54 puan) tarafından
Takmamaya çalış canım bende eşimi cok seviyorum ve katlanıyorum benim kaynanam da patavatsız hiç umrumda değil bir kulağımdan giriyor diğerinden cıkıyor bazen arsız olmak lazım cok takma derim eşin için iyi ol ben eşimin üzülmesine dayanamam hiç
(181 puan) tarafından
Ben de hiç dayanamıyorum lohusalıktada çok sorun yaşadık ne kadar işimi yansıtmamak istesem de artık kafayı yemek üzere olduğum için bazı şeyler söylüyordum anlaşamayacağınızı biliyordum ama benim için dayan dediği için akan sular duruyor
(54 puan) tarafından
Aynen eşini seviyorsan bir şekilde bosver benimde öyle pat diye atar lafı ortaya Bi lafı 20 kere söyler he diyip geçicen  çok takarsan bu sefer insanın huzuru bozuluyor
(181 puan) tarafından
Eşime yansıtmıyorum ama beynimi kemiriyor resmen
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Ayy ona neymiş Allah vermiş sonuçta.Yaşlılığına ve bunaklığına ver geçmişe takılı kalırsan mutlu olamazsın.Yada bebeğini severken hatırlıyormusun erken değil mi demiştin ama şimdi sevmeye kalkıyorsun de laf sok için rahatlasın
(181 puan) tarafından
Eşim ailesiyle kötü olmamı hiç istemiyor sırf onun hatırına susuyorum yoksa söylenecek çok şey var
0 oy
(4,525 puan) tarafından
Yaptığı çok yanlış açık açık konuş kırıldığını söyle
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Yuzleserek canım.. zamanında böyle demistin anne o gunum zehir olmuştu şimdi sevmeye doyamiiosn maşallah de

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 846 göst.
0 oy
6 cevap 681 göst.
17 Ocak 2020 Aile kategorisinde Anonim 123321 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 848 göst.
22 Kasım 2019 Aile kategorisinde Yasmengungor (1,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 409 göst.
2 Nisan 2023 Aile kategorisinde Rabiae (192 puan) tarafından soruldu