0 oy
2,860 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
yeniden kategorilendirildi
Sizlere bisey soracam, bana vicdanen hak verin yada vermeyin napicagimi sasirdim, sorun şu kayinvalidem ne zaman ben annemin evine gelsem benim evime ben yokken giriyo hemen hemen heryeri kariştiriyo, ben suan annemdeyim gezmeye geldim esim bile isteye getirdi neyse almaya gelicekti esim, kaynanam beni aradi 2 gün once nerdesin annemdeyim dedim ne zaman gelecen dedi persembe donecem dedim, iyi dün evime girmiş yine ben uyuyordum beni aramis kaynanam aradim efendim noldu dedim?  Hahahaha ben nerdeyim biliyon mu dedi nerdesin dedim senin evindeyim dedi şok oldum anahtar da var demekki bu 5. Ben yokken firsat gozleyip evime girişi dedi kalacam oglan kal diyo dedi ben yokum evde niye her seferinde beni sinir komasina sokuyosun mübarek kadin ya of yeter artik bu zamana kadar sustum hep, telefonu kapattim sinir krizi gecirdim ben evimi kitleyip kendime gore birakip cikiyorum camasirlarimi yikayip asip anneme geliyorum daha oncede kitli kapimi acmis ic camasirlarimi katlamis yatak odama girip esya katlamis oglunun esylarini mahremiyet diye kavrami yok bunaldim hasta oldum iyice aradim artik dayanamadim neden ben hep anneme gelince benim evime gelme gereksinimi duyuyosun anne dedim ben rahatsiz oluyorum utaniyorum sagda solda esyam oluyo dedim ben varken gel kal aylarca ama ben yokken sen degil bi baskasininda girmesine gonlum razi degil daha oncede 5 kere girdi evime hepte ne hikmetse anneme gelince giriyo ben varken gelip kalmiyo hatta diyorum gel kal anne cocuga bak bende yemek ev isi yaparim diyom yok yok yok diyip gidiyo esimde duymus boşayacakmis beni sen benim annemi evdenmi kovdun dedo kovmadim dedim niye anlamiyosun dedim sadece ben yokken olmaz dedim oda boynunda anahtar gezdiriyo eltim evine girecek diye korkuyo bana yaptigi normalmi esim bela okudu neler dedi evi yakacam esylarini yakacam dedi ben kalp kirarak bile demedim nolur akil verin eger kaynanami uyarmasaydim kendime zarar vericektim. Bir degil 2 degil 3 degil sinir bozucu hareketler yapiyo . 

Ben buyugume saygislim etmem ama aklindan bulsun bi evin karisi yoksa gelinirmi beni aradin sordun annemdeyim işte ben gelince gelirsin. Yuvamiz bitti esim bitircek herseyi. 

Ben evime gelir ben varken istemem gelmesin derim o zaman hataliyim derim ama bu ben yokken evin heryerine girip cirit atiyo. 

Benim haberimde yokdu bizde oldugu dun kendisi arayip gulerek ben senin evindeyim dedi güluyo baya orda koptu benim iplerim zatenn...

Kafam Allak bullak :(((

29 Cevaplar

0 oy
tarafından

Deseydin eğer o evi de eşyaları da yakmazsan adam değilsin. Boşicakmışmış. Bak sen dallamaya:D sinirlendim kusura bakma da. Sen evde yokken kadın resmen evini karıştırmaya giriyor. Kocan da evi yakıcakmış he? 

Valla canım güzelce anlat kendini derdini. Anlamıyorsa da bırak yaksın. Napabilirsin ki böyle insanlara. 

tarafından
Esin bosasin hemen gidelim bitirelim gondermiyorum seni dedi babam onu oldururum o kimde sana vuruyo dedi.
Tutamadik babam cok sinirli.
tarafından
Adam haklı. O kim hyvan da sana vurabiliyor. Helal olsun babana..
tarafından
aman cocuk var sus sus dedim ama bunda bile.annesini turuyo bizimki
tarafından
Anasıyla dursun bundan sonra o zaman
(10,155 puan) tarafından
Kızçe bir de şiddet mi var. Tövbeler olsun ya, yaksın evi barkı bırak sana da bir sebep daha vermiş olur. Anası da gelip külüne otursun evinin huzura erer
-Reklam-
0 oy
(1,316 puan) tarafından
Kuzum gerçekten ne diyeceğimi bilemiyorum ya .

Bende hiç sevmem ben yokken  evime girilmesini haklısın bu konuda . Eşine de Allah akıl fikir versin ne diyeyim :( 
tarafından
Amin insAllah, annesini istemiyorum demiyorumki sadece ben yokken girmesini uygun bulmuyorum.
Onun annesine ozel degil kendi annemde giremez orasi benim özelim.
(1,316 puan) tarafından
Canim benim haklısın bu konuda eşine anlat özelimiz var de annenin yada bir başkasının özelimizi görmesi ne kadar doğru de . Bende istemediğim için annene ben yokken girme dedim de ben evdeyken gelsin  istediği kadar kalsın de .
tarafından
Dedim ama anlamiyor.
Kovmussun dio girebilir ne var bunda oglunun evine geliyo diyo anlamiyor
(1,316 puan) tarafından
Valla ne diyeceğimi şaşırdım Allah eşine akıl fikir versin sana yardım etsin kuzum
0 oy
(786 puan) tarafından
Mademm bu kadar oğluna düşkün sun evlendirme elin kızlarının başını yakiypsunz canimm allah allah gönlüne göre versin skma canını herşey olacağına varır
tarafından
InsAllah, ben ipleri biraktim artik bu ilk degil daha oncede yapti cogukez aglayip aglayip sustum ama buna dayanamadim artk.
(786 puan) tarafından
Boşver canimm Allah'ın dan bulsun
tarafından
InsAllah bana ettigini anlar.
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Böyle bi sebepten eşin bitirmez bitirsede çok saçma olur yani. 

Kaynanan yetiştirmiş herşeyi belli eşine tavrını koy yoksa böyle gider giremez de ben varken gelsim de. 

Bende kaynanamla birim önceleri sürekli yatak odama girerdi girme diye kaç defa kavga ettim bi ara bırakmıştı şu kaç gündür yine başladı 2 3 ses etöedim baktım yine girmiş ona da dedim etti kaç giriyorsun sesimi etmiyorum girme diyorum başladı söylenmeye girmişim de neyini çalmşm neyine karışmşm odanda nr var sanki diye 

Bende ne varsa artık odaya girmeden edemiyorsun dedim 
tarafından
Calsin veya calmasin orasi mahremmmmm. Bunu alamiyolar. Ayipppp ayippp borniz var kondom olur camasir olur. Banyomuz odamizda ayiptir ya.
(6,360 puan) tarafından
Bizimde aynı şekil canm anlat anlat kafasına girmiyo ki çıldırıcam bir günn
tarafından
Bunu anlamanin nesi zor acaba solemisken yapma demisken.
0 oy
tarafından
Yaptığı şey çok yanlış birde koca kadın ama demekki mahremiyet denilen şey bilmiyor 
tarafından
Ben kotuyum ama gozlerinde.
Sussam iyiydi tabi..
0 oy
(118,984 puan) tarafından
Kapinin kilidini degistir esine bile verme igrenc bisi yaa sinirlenmen cok normal heleki yatak odana girmesi iiyyy insani katil ederler yaa
tarafından
Ama bizim adam beni sucluyo al evini basina cal dedi.
(118,984 puan) tarafından
Öoooff anasi fitlemistir yaaa
tarafından
Valla allah esinede akıl fıkır versin inşallah. Sen haklısın demeliydi
tarafından
Allan nasil biliosa öle etsin.
0 oy
tarafından
Birak boşasın daha nazik olabilirdi sana karşı kadının yaptığı çok yanlis
tarafından
sorsan terbiyesizim ama koca kadina laf dedim diye.
0 oy
(3,187 puan) tarafından
Valla alsın oğlunu tepe tepe kullansın.. eşinde evi mi yakacakmis.. yakmazsa adam değil.. dengesizlere bak ya.. bırak sürünsün edepsizler.  Ama laf anlatılmaz ki bunlara.. kendi üzdügunle kalırsın. 
tarafından
Anlamiyolar kesinlikle.
Beni sucluyo daha ...
(3,187 puan) tarafından
İşte kim bilir ne duydu acaba kayınvaliden nasıl anlattı..
arkadaşımın kayınvalidesi de öyleydi herşeyine karışırdı iç çamaşırlarını katlarda yerine koyardı falan bir de lafını sözünü ederdi şurası şöyle burası böyle diye ..
eşi de annesine kızıyordu ama çözüm olamıyordu en son arkadaşım kendisi konuştu kadın biraz Gönül koydu ama en azından gelip gitmeyi azalttı..
İşinizde Bence anlar biraz sakinleşince hatalı olduğunu olmadı empati yapsın sizin anneniz gelse karışırsa sürekli eşinizi razı gelir mi..
Umarım tatlıya bağlarsınız
0 oy
tarafından
Ben asla kabul etmem öyle bir sey i nefret ederim benim annem bile onu yapamaz sakin musama gösterme 
tarafından
Bu sfer patladim ne derlerse dsinler.
tarafından
Hakkin var asla kabul etme
0 oy
tarafından
Eşin de kusura bakma ama insan degil senin evin senin özelin o ne saçmalık ya
tarafından
Senin evin mi dio oarasi benmde evim de dio tamamda sen yonetmion evi ben bakiom
tarafından
Parası senin içindeki benim de senin benim mi var ya. Deli oldum benim kaynanada da o huylar var bir kere yakaladım rezillik çıkardım oğluna dedim bir daha olmayacak
tarafından
Zaten insan çileden cikiyor.
Müsemma gosterilcek gibi degil
0 oy
tarafından
Kendini bilse yapmaz zaten esinin öncekilerden haberi var mı ona mi kaldı senin ic camasirini katlamak ya
tarafından
Var suscakmisim ne varmis bunda.
tarafından
Bırak yaksin o zaman o evi ev değil çünkü orası insanın bi mahremi olur
0 oy
tarafından
Ey Allahim ne gunlere kaldik eşin icin boşanma sebebiyse bosansin bu kadar sacma bi sebep olamaz
tarafından
Kendi bilir artik bunaldim iyice
0 oy
(153 puan) tarafından
boşa  lan al anani da otur o zman evinde de sende kuzum rahat rahat  girsin cksn kaynananda   ne kadar sacma ve mantiksiz hareketler ya kocaman kadinsin sen 
tarafından
Gelde onlara anlat.
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Eşin haksız yere sana köpürmüş. Sen haklısın canım. Bundan boşanılmaz bundan boşayacaksa seni bahane arıyor demektir. Hiç eşini de kaynananın da arama. Eşin gelip özür diler hadi evimize gidelim derse evine dön
tarafından
Aramadim zaten.
Aramamda ne hallri varsa gorsunler bikere gelin gozuyle bakmadi bana zaten.
0 oy
tarafından
Anan icindeyken yak deseydin
tarafından
Kız ya Allah seni napmasin tobeee :)) ateşi bol bol ölsün anan der gibi
0 oy
tarafından
Çok ayıp etmiş gerçekten çok ayıp anahtarı kim vermiş ki on a
0 oy
tarafından
Bunu söylediyse eşin hiç arama sorma inan bosayamax laf bunlar sen daha susmussun bir şey bile dememissin ben olssm kıyamet kopardı. Kaynanan fitlemis belli. Bırak sürünsün kocan aramiyo hiç bir şey demiyo diye dusune dursun.
0 oy
(3,522 puan) tarafından
Ben yokken benim evime kimse giremez öyle bir şey yok en nefret ettiğim şeydir evin kadını yok sen ne *** arıyosun o evde? İsterse oğlunun evi olsun karısı yoksa kimsenin işi yok demektir bir de koca olacak öküz bu yüzden eşyaları yakacakmış g*tü yiyosa yaksın bakalım sözünün eri olduğunu anlamış oluruz bizde ama o kaynananın Allah belasını versin ki SİZİN huzurunuzu bozmuş bozuyor her kim gelinlerine şeytanlık yapıp yuvalarını bozmaya sebebiyet veriyorsa daha beterini sevdiklerinde yaşatsın!!!!! Yeter bu kaynana görümce elti soysuzlarından çekilenler!!!!!!!
0 oy
(214 puan) tarafından

Ben bıle okurken sınır gecırdım benım kendi aılem bıle yapsa hosuma gitmez heleki kaynanam bıde arayıp oyle dıcek :angry:az bile demişşin

0 oy
(1,617 puan) tarafından
Böyle anaları için yuva yıkıyorlar ya delleniyom harbi ya . Eşin bu sebepten dolayı ayrılıyorsa defolsun gitsin yahu madem oğlunu bu kadar çok seviyon evlendirme kızın başınıda yakma ne desek boş Allah eşine hidayet versin o an diyebilir Anne eşim sevmiyor bidaha girme o yokken eve die ama işte o mendebur kadın nasıl anlattı acaba oğluna o var bide 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 855 göst.
0 oy
6 cevap 669 göst.
31 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Arzuhann (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 686 göst.
17 Ocak 2020 Aile kategorisinde Anonim 123321 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 856 göst.
22 Kasım 2019 Aile kategorisinde Yasmengungor (1,210 puan) tarafından soruldu