0 oy
127 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Cidden merak ediyorum ikiz gebelik beta hcgyle alakalı mı? 

İlk gebeliğimde beta 1200 civarıydı 5. Haftadayım. Ve tekti.

Şimdi yine hamileyim 3.haftada öğrendim 45 ti. 3 gün sonra 200 küsur olmuştu. Hep ikiz var aklımda nedense :D eşimin ikizi var, benim ailede de var ama işte bakalım. Salı gideceğim ilk kontrole. Ama sizlere sormak istedim böyle durum yaşayan var mı 

7 Cevaplar

0 oy
(59 puan) tarafından
Bence alakası var değerle yüksek cikiyr ikiz olsa benim tüp bebekdi ilk iki tane transfer edildi 12 gün sonra test yaptm 2000  bin çıktı doktr dedi çok yüksek ikisi tutmuş ikiz şimdi ikinci denemem yine iki tane transfer yapıldı 12 gün sonra test yaptm 84 çıktı bir tane tek tutmstu çok düşük çıkmsti korktm sagliksz ola öyle üç kere kan verdm takip ettik artışı sonra çok şükür kalp atışıni gordm şimdi 10 haftalık bebeğim çok şükür ikiz bir yandan çok zor ya ilk çocuklarım ikiz çok zordu bunda hep dua ettm bir tane olsn diye iki tane yine bakamam çok şükür yine Rabbime verseydide basım üstune
tarafından
Aynen öyle çok zor Allah kolaylık versin. Hayırlı olsun
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından

Bence var alakası ben öğrendiğimde 5 haftalikmis 1309"du değerim arkadaşımın öğrendiğinde 50 binlerdeydi :D

0 oy
(7,928 puan) tarafından
Ben 4+5 günlük hamileyken betam 5 bin birseydi ama tek bebekti hata kardeşim haftasına göre beta çok yüksek ikiz galiba demişti 
0 oy
(2,235 puan) tarafından
İkiz anne genininden gelir ama öyle kolay kolay olmuyor benm oz dedemin annesi üç doğum yapmış altı bebek onun üstüne kaç kuşak gecdi o altı çocuğun çocuklarından sadece bitane ikiz var bzm neslimizdede olmadı bizden sonraki nesil artık nasip ama ha demeyle olmuyo :)
0 oy
(397 puan) tarafından
Benim ilk öğrendiğimde beta 5170 di herkes ikiz kesin çok yüksek değerin dediler doktora gittiğimde 4 haftalık ve tek gebelik olduğunu öğrendim yani beta yüksek olup tek gebelik de olabiliyor
0 oy
(433 puan) tarafından
Ben regılden temizlendikten sonra eşimle bir akşam beraber yattık ertesi gün eşim yurt dışına çıktı tuhaf yanı şu bir hafta sonra ayakta duramıyorum eşimi aradım acile git dedi bir haftalık hamileliğim kanda çıktı önce inanmadım acildekilerle dalga geçtim ama git gide kötü oluyorum sonra bian başka bişey var kanser olabilirim falan aklıma giriyor duygusalım ağlıyorum eşimle özele gittik yine hamilelik çıktı meğer üçüzmüş o yüzden erken çıkıyor kanda 
(549 puan) tarafından
Merak ettim hala hamile misiniz yoksa doğum yaptınız mı
tarafından
Ayyy ne garippp ve güzel :))
(433 puan) tarafından
Doğum 12aralık 2022de gerçekleşti 32hafta anca gitim bebekleri alıp eve geldim 29gün beraber kaldık bebekler evde enfeksiyon kaptı ikisi öldü biri kaldı
0 oy
(915 puan) tarafından
Ben Beta HCG testi yapmadım canım ama adetime bir hafta belki daha fazla vardı çok değişik farklı şeyler geldi bana vücut midem bulanıyor çok yemek yemek istiyorum canım tatlı bir şey çekiyor böyle garip ama çok şiddetli ertesi gün kızımı Kur'an kursuna götürürken acaba deyip tuhafiyeden bir tane test aldım açtım test yaptım diğeri biraz silikti çok değil hemen çift çizgi çıktı eşim akşam geldi söyledim yanlışım var dedi daha geçen gün adetliydin dedi bir de ben çok çabuk adet olurum canım Ben 4 defa olana kadar millet 3 defa olur Bir de benim kistim vardı ilaç almıştım daha yeni yeni bırakmıştım ki doğum kontrol hapı vermişti bana neyse eşim 2 yıl sonra bana testi getirdi yaptım pozitif çıktı...

5 haftalık iken doktora gittiğimde doktor diğerr keseyi gördüğünü ama tam küçük sağlam değil dedi iki hafta sonra gel 2 kese boşta olabilir sağlıklı göremiyorum keseyi dedi..

Kısmet varsa kesin oluyor canım 

Çok şükür bebeklerim şuan 8 buçuk aylık oldular

İlgili sorular

0 oy
35 cevap 798 göst.
2 Ekim 2021 Aile kategorisinde Eymenin annesi (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 60 göst.
6 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde İnurggunes (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 74 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prenses2 (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 656 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde eylul_ (1,308 puan) tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,719 cevap

34,778 kullanıcı

...