0 oy
556 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,184 puan) tarafından
Hanımlar ne hediye aldınız ya da ne almayı planlıyorsunuz birbirimize belki fikir olur 

31 Cevaplar

0 oy
(1,095 puan) tarafından
İsimli tesbih yaptirdim bi de kravat aldım 
(1,184 puan) tarafından
Eşim asla tesbih kullanmaz aslında çok güzel bi hediye kravat desen zaten yok adam full spor takılır
(1,095 puan) tarafından
Anladım canım
-Reklam-
0 oy
(7,864 puan) tarafından

Ben alamam cunku param yok esim bana alir genelde,:)

(1,184 puan) tarafından
Bende bebeğimden dolayı işten ayrıldım ama kredi kartı sağolsun :)
(7,864 puan) tarafından
Benim oda yok canim :)kol saati beyendim esime attim bunu kendine al die ben takmam dedi kaldi oyle ama benim bu konularda cizgim oldunu bilir alir bana ya cicek yollar ya da kendime birsey almami soyler öyle:)
(1,184 puan) tarafından
Karşılıklı mutluysanız gerisi boş zaten canım :)
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Almayacağım ama o alacak :D Turkiyedeyken alıyordum burada daha sipariş olayını bilmiyorum ve her yere arabayla gidiliyor. Onsuz gidemem uzak diye o da gelse görür zaten almamayı tercih ettim ❤️ :D
(1,184 puan) tarafından
E mazeretiniz var:D
(1,069 puan) tarafından
Güzel mazeret kabul edin ama :D
0 oy
(4,454 puan) tarafından
PlayStation alıp bacağıma sıkmayı planlıyorum :D
(1,184 puan) tarafından
Ahahah yapma bence :D
(4,454 puan) tarafından
Çok stres yükleniyor işte ya biraz rahatlasın istiyorum
(1,184 puan) tarafından
O zaman güzel seçim
0 oy
(289 puan) tarafından

Çok istediği bir kot ceket vardı bugün sipariş ettim Trendyol dan inşallah istediğim gibi gelir ama onun ne düşüncesi var gram fikrim yok :D

(1,184 puan) tarafından
İstediği bişey olunca çok kolay ya :) işin güzel yanı bilmemek bence tam sürpriz :)))
0 oy
(2,379 puan) tarafından
Benim eşim hediye almaz bana 8 yıldır evliyim öyle kolye akyn şunu alym demez ha kahve makinesi aldı çaycı aldı kurutma makinesi Dyson ama bunlar evin için bnce blmiyorum ben kabul etmiyorum hevesimi yıllardır kaybettirdigi için bende almayı düşünmüyorum zaten öyle adetimiz yok doğum günün de alalım edelim yok ya i b
(1,184 puan) tarafından
Hadi ya :(
0 oy
(809 puan) tarafından
Hamile kalaydim çok güzel sürpriz yapicaktim küçük bir patik ve test ama  olmadı 
(1,184 puan) tarafından
Nasip ..
0 oy
(2,006 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben eşime deri ceket ve siyah bir Jean pantolon aldım 

Eşimde bana günlük kullanmam için ince bir altın kolye ve Pierre Cardinden çanta almış 

Bir kaç ay geçsin birde aklımda eşime bahara doğru hediye güneş gözlüğü alacağım günlük hayatında da numaralı gözlük kullanıyor eşim , o yüzden mıknatıslı klipsli bir güneş gözlüğü almak var aklımda , siyah deri ceketi siyah pantolonu ve güneş gözlüğü bence güzel kombin baharın kullanır diye düşünüyorum ,araba kullanırken hep güneş gözlüğü istiyor zaten 

, belki oğlumada alırım güneş gözlüğü oglumunda deri görünümlü ceketi  var ,baba oğul takım takıllirlar diye gözümde canlandırıyorum şuan :) 

(1,184 puan) tarafından
Aaaa harika fikir bak hiç aklıma gelmemişti hemen gözlük bakcam
0 oy
(1,159 puan) tarafından

Gümüş yüzük ve saat aldim ikisinide cok istiyordu ara ara dile getiriyordu istedigi oldu iyi oldu o daha almadi ama garibim sen alinca ben daha çok düşünmeye basladim tüyo ver deyip duruyor:D

(1,184 puan) tarafından
Anlaşılan herkes hediyesini baya erken vermiş :)
(1,159 puan) tarafından
Ay hic ayni gun verme sürpriz yapma huyum yok ya :) ya ayni gun alip vermem lazim yada erken aldıysam erkenden veririm dayanamıyorum :))  esim daha vermedi ama
(1,184 puan) tarafından
Bizde dayanamayız asla ben daha yeni sipariş verdim o daha aldı mı bilmiyorum bide yemeğe çıkacağız bakalım :))
0 oy
(3,462 puan) tarafından
Eşim bana altın kolye  çiçek  eşarp parfüm aldı bende ona kazak aldim  sevgiler gününde evde olmayacağı  için hediyesini biraz erken verdi cnm
(1,184 puan) tarafından
Ooo bol bol almış :)
(3,462 puan) tarafından
Çok eli açıktır  her ozel günümüzde alır
0 oy
(237 puan) tarafından
Benim ö küz öyle seylerden anlamaz acaba ben iş yerine hediyemi göndersem cicek sepetinden şaşırsın :d
(1,184 puan) tarafından
Benimde aklıma geldi :)

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 356 göst.
14 Şubat 2020 Aile kategorisinde meraklı taze:) (822 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 148 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aysenurcanik1 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.
15 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 971 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,512 puan) tarafından soruldu

381,744 soru

11,428,488 cevap

34,988 kullanıcı

...