0 oy
554 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (1,186 puan) tarafından
Hanımlar ne hediye aldınız ya da ne almayı planlıyorsunuz birbirimize belki fikir olur 

31 Cevaplar

0 oy
(1,689 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Tek planladığım düşünmek :D düşünüyorum düşünüyorum ama bulamıyorum 

(1,186 puan) tarafından
Al benden de o kadar :D
(13,151 puan) tarafından
Önemli olan düşünmek deyip almayalım bence :)
(1,689 puan) tarafından
Bence öyle bir hataya düşmeyelim diğer günler de bu onların kozu olur önemli olan düşünmek diyip rahata kaçarlar (⁠◠⁠‿⁠◕⁠)
-Reklam-
0 oy
(6,231 puan) tarafından
Vallahi ben almadım eşim de şehir dışında o tarihlerde gelecek yine bir hediye alacaktır eminim 

ben istemememe rağmen

Çünkü o günü pek özel bir gün olarak görmüyorum açıkçası benim için özel olan gün doğum günümdü evlilik yıldönümümüzdür
(1,186 puan) tarafından
Amaç birbirimizi mutlu etmek canım büyük küçük farketmez
(6,231 puan) tarafından
Evet canım Orası öyle de işte ben kutlamıyorum hediye de almıyorum eşim biliyor huyumu a kendisi diyorum ya kesin alacaktır eminim ona ama diğer Özel günlerde Ben de mutlaka alırım
Eşim böyle günlere önem veriyor çünkü Anneler Günü'nde de alir Sevgililer Günü'nde de
(1,186 puan) tarafından
Ne mutlu size
0 oy
(34 puan) tarafından
Bende düşünüyorum bi karar veremedim daha siz ne düşünüyorsunuz 
(1,186 puan) tarafından
Vallahi aklımda hiç bir şey yok desem
0 oy
(1,558 puan) tarafından
Ben almadım almayida düşünmüyorum sagolsun esim özel gün kutlamayi sevmez daha doğrusu hediye almak için illa özel gün olması gerekmiyo diyo
(1,186 puan) tarafından
Amaç mutlu etmek canım hediyenin büyüğü küçüğü olmaz 1 Çiçek koparsa getirse bile çok mutlu olurum
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Aldım pişman oldum ben. Gümüş yüzük aldım kime gaoterdiysem yüzüğe bayildi. Kendi harcliklarim ile almıştım beyefendi onca parayı neden verdin ben senden hediye mi bekliyorum aldığım yerin sahibini de tanıyormuş sevmiyormuş tartismis falan geri götürüp iade etti bu erkekler oldun işte bi b.oktan anlamazlar boşa kafa yoruyoruz
(1,186 puan) tarafından
Çok üzüldüm
(2,350 puan) tarafından
Ben de üzüldüm kaç kez de belirttim üzüldüğümü üzülecek durum olduğunu düşünmüyor maalesef normal bir durum ona göre
(1,186 puan) tarafından
Bazı erkekler gerçekten böyle sevmiyorlar
(2,862 puan) tarafından
İade ettiği parayı geri alsaydın, sonrada gidip kendine güzel birşey alsaydın keşke. O haketmiyorsa sen hakediyorsun.
(2,350 puan) tarafından
Parami aldım onda sıkıntı olmaz verir de işte yaptığı zoruma gitti para da falan da gözüm kalmadı
0 oy
(299 puan) tarafından
Bnm eşim şehir dışında ama bellide olmaz sürpriz yapmayı çok seviyor:)
(1,186 puan) tarafından
E hadi inşallah diyelim :)
(299 puan) tarafından
Almasada canı sağolsun geçen çeyrekli bileklik yapmıştı:))
(1,186 puan) tarafından
Önemli olan düşünülmek zaten :)
0 oy
(448 puan) tarafından
14 subat için degil de geçenlerde ismi yazılı fb amblemli kupa aldım. Is yerinde bardaklar karışıyor bardağım kayıp deyip duruyordu böyle bi hediye aldım bende 
(1,186 puan) tarafından
Çok güzel düşünmüşsünüz
0 oy
(8,339 puan) tarafından
Ben almadım biz 14 şubatı kutlamıuoruz. 
(1,186 puan) tarafından
Tabi tercih meselesi
0 oy
tarafından

image

saat aldım canım çok beğendi 
(1,186 puan) tarafından
Aaa çok güzel
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Ben hiç almam ki eşim alır dün almıştı ikimize aynı telefon ve çiçek yaptırmıştı saolsun ayıp olur mu bende alam mi ben normaldede ona alırım ondan biz hiç 14 Şubat kutlamayix ya önce ya sonra kutlar eşim 
(1,186 puan) tarafından
Canım amaç mutlu etmek içinden geliyorsa al tabi hediyelerin çok güzel Allah muhabbetinizi artırsın
(5,240 puan) tarafından
Amin cnm dizinde inşallah ❤️kuzum ben bı kazak bile beğendim o gün alırım ayda 1 2 sefer hediye gibi düşün o yüzden aman gerek yok hahahah
(1,186 puan) tarafından
Bizde öyleyiz zaman falan beklemeyiz sağolsun eşim her ay mutlaka çiçek de alır gönlümü eder . Ben bayadır almıyorum yeni anneyim daha kafamı bebekten kaldıramıyorum :) o yüzden güzel bişey almak istiyorum ama bakalım
(5,240 puan) tarafından
Anladım cnm ne güzel maşallah Allah daim etsin sende sevdiği istediği bişey varsa onu al
(1,186 puan) tarafından
Ah keşke olsa almak kolay olurdu . Amin canım Allah kimsenin yuvasındaki huzuru bozmasın
0 oy
(584 puan) tarafından
Ben almadım daha eşim elektrikli süpürge epilasyon cihazı aldı iki binde harçlık verdi ben ona ne veririm bilemem 
(1,186 puan) tarafından
Ahahhahahah :)))
(584 puan) tarafından
Bende çorap alırım herhalde çorabı yırtılmış yenisini altına yırtığı üstüne giyiyor yenisi zedelenmesin sıcak tutar diyo benimki değişik biraz
(1,186 puan) tarafından
İlk defa böyle bişey duydum :))) bence eğlenceli bi çiftsiniz
(584 puan) tarafından
Sana yetişmek için kendimden ödün veriyorum diyo sağolsun koca yüreklim
(1,186 puan) tarafından
Hahahahhaha çok iyi cevap
0 oy
(121 puan) tarafından
Beğendiği bir ayakkabı vardı onu aldım canım erkenden verdim. 
(1,186 puan) tarafından
Ne güzel istediği bişey olunca almak çok kolay
0 oy
(12,672 puan) tarafından
Erkek için deyince aklıma saattan başka bir şey gelmiyor. Yine saat alacağım büyük ihtimalle 
(1,186 puan) tarafından
Erkeğe hediye bulmak çok zor
0 oy
(1,505 puan) tarafından

14 şubat kutlamayiz ama ayın 20 si doğum günü çok istediği bir saat vardı geçenlerde aldım bekleyemedim verdim kullansın diye Ogün gelince de güzel bir sofra hazırlarım ona olur biter bide iş yeri doğum günü hediyesi olarak 1000 TL FLO da geçerli bir hediye Kart veriyormuş bende ona sana ayakkabı alayım bari dedi sende işini biliyorsun dedim tabi diyor böyle böyle idare ediyoruz birbirimizi gönüller bir olsun yeter <3

(1,186 puan) tarafından
Win win yani :) öyle tabi Allah huzurunuzu bozmasın
0 oy
(493 puan) tarafından

Mont alacaktım sürpriz yapacaktım. Eşim benden önce davranıp mont almış kendine.  Ben de Zara'dan parfüm aldım :)

(1,186 puan) tarafından
Hangisi canım güzel mi bende bakarım :)
0 oy
(400 puan) tarafından
14 şubat sevgililer günü 28 şubat doğum günüm bu sene ikisinin hediyesini de erkenden almış robot süpürge ve lazer epilasyon aleti ben daha hiç birsey almadım bebeyle hava soğuk olunca biyere cikilmiyorki ne alicam hiç bilmiyorum 
(1,186 puan) tarafından
Aaa çok güzel keşke sipariş verseydin kız ama hala yetişebilir bence bak bi
(400 puan) tarafından
Kart kullanmıyorum canım bilinmis sitelerde de kapıda ödeme yok
(1,186 puan) tarafından
Aaa o zaman zor haklısın sende güzel bir sofra kurarsın
0 oy
(1,337 puan) tarafından

Cüzdana ihtiyacı vardı d’s damat deri cüzdan aldım az önce verdim :)

(1,186 puan) tarafından
Benim eşim standart cüzdanından başka kullanmıyor ya aslında mantıklı bir hediye
0 oy
(390 puan) tarafından
Parfüm ile rolon aldım yani şipariş verdim 
(390 puan) tarafından
Yada kupa bardak resimli şu sıcak su dökünce çıkıyor ya resim
(1,186 puan) tarafından
O kupalar biraz demode oldu ya
(390 puan) tarafından
Dediğim sette güzel olur bak Bi istersen
(1,186 puan) tarafından
Eşim teşbih kullanmaz asla canım teşekkür ederim yine de
(390 puan) tarafından
Rica ederim canım
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Sevgilerler günü benim için bir anlam ifade etmiyor bişey alsa mutlu olurum almasa da olur üstüne durmam 

ALLAH razı olsun bana yüzük almış tabi yüzük Küçük geldi pazartesi gidip değiştiricez nasip olursa begenmezden modeli de değiştir diyorda bakalım maddi yönden zorlamak istemem 
(1,186 puan) tarafından
Güle güle kullan inşallah :)
(2,405 puan) tarafından
Âmin teşekkür ederim
0 oy
(285 puan) tarafından
Eşimin sevdiği parfümü almak istoyorum ama 900 tl çok benim için
(1,186 puan) tarafından
Biraz pahalı evet
(285 puan) tarafından
İşte mddi özgürlük gerek

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 356 göst.
14 Şubat 2020 Aile kategorisinde meraklı taze:) (822 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
26 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Aysenurcanik1 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 238 göst.
15 Ekim 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Naciyeeee (724 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 968 göst.
14 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,450 puan) tarafından soruldu

380,284 soru

11,386,079 cevap

34,886 kullanıcı

...