0 oy
207 göst.
Aile kategorisinde (2,365 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar wlla ben yoruldum bu hyaattan çünkü bazen biseyleri idare etmekten ogg geliyor ..

Bugün kombi bozulmuş ben nöbetteyim eşim bozulan şeyleri kendi tamir etmek ister bende zar zor ite kaka bseyler yaptırırm bugün çok üzdü beni sizin eşler de böyle mi acaba çok aksi ya ergen gibi 

Kombi bozulmuş evde stres topu bseyler bozulunca falan hoşuna gitmez dünyası kararır lafla insanı bozar burası pahalı , ben kendim hallederdim küfür eder bizi dolandırdılar der .Bugünde neden servis baymak servisini aramışim pazartesi usta bulup yaptıracak misti gerekirse otelde veya annemlerde kalirmistik diye beynimi yedi bak parça bukadar bizden 2.300 bin para aldılar boşuna gitti diye diye Allah tokat vuruyo bu uyuza çocuğu okulagoturuyoruz bak bir şuur ara gitti der .Bugün kombi bozulmuş sigorta atmış tesisat su kaçırmış herşey üst üste gelmiş çocuklarla yanliz babamla ikisi bakiyolar bide bseyler tamir olmayinca eşim ne yer ne içer saatlerce onla uğraşır gün boyu uğraşmış saat 7 oldu akşam ben duramadim aradım , ustayı oda kapalıyız dedi Google'dan numarayı buldum abi gelemezmisiniz çocuklar olmasa onemsemem ama RiCA etsek bı bakın dedim adam neyse sonra dedi ki benim oğlum çarşı da ona deyim evinizi söyleyin dedi Allh razı olsun Allah yüzüme baktı bence söyledim gttin yapmışlar ( eşim eve geldim hala diyorki ben kendimde yapardım fazla para aldılar bana gülerler anlatsam bukadar para verilir mi diye usta bulsam hallederdi diyor ozmn sevgili kocam bulsaydin karicim sen merak etme ben hallederim bugün deseydin beni elin adamlariyla muhttap etmeseydin dedim iki kelimeyi zor konuşur adamlarla kavga eder  biyerde tanidign mi var Allah aşkına öyle bsey varsa niye karşı gwleyim dedim eşimin niyeti de pazartesi ustaya yaptıracak miş daha uyguna gelirmiş ajsilige bı bak çıldırdım)  bide isyerime geldi ben bahçe de hava almaya çıktım eşimde isyerime geldi arabadan bsey almak için bitane de abi ben bahçede gezerken eşlik etti bana bugün diyor ki ben onla kavga ederdim topuğuna sıkardiım işyerine arada böyle baskın yapcam diyo bana nasigezer yanında diyor abi de eşini görünce hoşgeldin enişte dedi benmki gibi yobaz değil 

7 Cevaplar

0 oy
(2,814 puan) tarafından
Bozulanlari tamir etme hatta edememe ama ben yaparim havasinda oluyo butun erkekler cok takilma  

Yobazlik diye dusunme diger konuyuda yani is yerinde erkek olmasi rahatsjz etmez ama onjnla sohbet etmen kiskanmistir belki
(2,365 puan) tarafından
Yani öyle ben bahçede gezerken geldi yanıma abi sohbet etti ne var bunda ben resmiyetimi korudum .aileme laf getirtmem.
Kombi de de niye pazartesini bekleyim yahu ben kombiciyi ara desem aramazdi sinirelrin bozulrdu og
(2,814 puan) tarafından
Gidip otelde kalsaydjniz tatil gibi ;)
(2,365 puan) tarafından
Demi otelde istiyordum bebisler havuz istiyordu şuna bı para odetseydim:)))
(2,814 puan) tarafından
Haha evet valla gorurdu para verememk icin otele daha cok para vermeyj
(2,365 puan) tarafından
:) bugün var bu evde bsey bebeklerim küçük eşim söylendi vardiyalı iş erkek adama bebe mi baktirilir diye diye kızım az önce yataktan düştü çenesi kanadı dışı kanadı yüzü çizildi masaya gelmiş ve sinirden ağladım az önce bende düştüm yorgana takilip wlla eşim isyan ettikçe çok soylendikce Allah musibet veriyor akillanmiyor
-Reklam-
0 oy
(7,564 puan) tarafından
Cok uzun yazmissin askm da soyle benim esimde tam tersine lamba patlasa cikipta yenisiyle deistirmez usta cagirir nie patladi die ufak bi yer bozulsun benim bile yapacagim bir yer yamaz kalkipta deişik
(2,365 puan) tarafından
Ne guzel en azından senin beynini yemiyor kafasını agritmiyor
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Allah sana sabır versin 
(2,365 puan) tarafından
Bncede öldürdü beni
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Bukadar söylenmeye kızımın yüzü çizildi 
0 oy
(2,365 puan) tarafından
Allah'ın tokadi
0 oy
(175 puan) tarafından
Eşinin yaptığı şey; Üroloji doktorunun kalp ameliyatına girmesi gibi birşey olmuş . En garanti ürünün kendi servisidir. 1 kez verirsin tam verirsin bir daha aynı problemi yaşamazsın. 3 kuruş paradan kaçacaklar diye daha büyük zarara uğruyorlar haberleri yok 
(2,365 puan) tarafından
Anlamıyor paradan kaçmaz gibi davranır servise gidelim özel.hastaneye gidleim der ama bazı şeylerde de okadar çok arar ki ben nye oazartesini bekleyim babama siginiyim evim rahat varken imkan varken yoksul değiliz pahalı yapar buranın adami diyor ters aksi
0 oy
(6,210 puan) tarafından
Sen de ne çektin ama ya vallahi kocadan anneden
(2,365 puan) tarafından
Allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 486 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 744 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,157 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 596 göst.
1 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 16 göst.
21 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nermin21 (35 puan) tarafından soruldu

379,241 soru

11,351,910 cevap

34,822 kullanıcı

...