0 oy
598 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar üst komşumla olan ses yüzünden sıkıntımızı anlatmıştım ama bizim problem sabah 5 kadar devam ediyor gum bam temizlik yapıyordu gündüz sabır çekiyorum bir şekilde amenna neyse oğlum uyandı 4 de yemeğini yediriyordum mama sandalyesinde zipladigi için öne geliyor masaya dank dank vuruyor ses çıkıyordu ama gündüz 4 kızlar kapı çaldı böyle çalma yok eşim nöbette karşı komşun sandım bakmadan açtım üstteki kadın benden biliyorsun sesi sürekli bu sesi duymuyor musun dedi duyuyorum oğlum yapıyor dedim biz rahatsız olmuyoruz mu sen söylüyorsun dedi saat kaç dedim 4 dedi peki sen kaçta temizlik yapıyorsun ben soylummu gece 13 den sabah 5 e kadar dedim ben değilim diyor bizim ustumuzdeki kim sen değil misin derim geceyi bırak şuan bu ne diyor apartman kurallarıni bilmiyor musun sen sabah 10 dan önce akşam 10 dan sonra gurlutu yapılmaz dedim sabah birşey mi dedim ben sana sabah ezanına kadar rank runk ayıp artık dedim psikolojim bozuldu da bilmem ne diyor o yapmıyormus onun oğlu sbaah kadar ders çalışıyormuş 20 yaşındaymış bu nasıl ders çalışma stili ev yıkılıyor abla dedim bana senin oflhnun yaptığı ney dedi koca boyun kadar oğlun yapıyor benim ki 12 aylık bebek en azından yakışır oda gece yapmıyor dikkatini çekerim dedim inkar ediyor tamam bir dahakine polis cagiricam bak yüzüne söylüyorum daha seni uyarmicam dedim eşim yoktu sinirden titredim resmen ben uyuyamiyirum gece ben kapısına dayanmıyorum o gündüz ses oldu diye benim kapıma dayanıyor yöneticiye çıktım anlattım dedim açıkça polis cagiricam onun koçası içiyor da bilmem ne birbirimizi idare edelim felan remen kadini savunuyor bana cinlerim tepeme attı kimsenin sarhoşunu çekmek zorunda değilim benim kocam nöbetten geliyor onlar gibi fink atmiyor admain yarim yamaalak gece uykusu var yöneticiysen uyar herkesi yok uyarmıyorsan bırak 65 lira alıyorsunuz ne için görevinizi yapın bu  da son insan gibi uyarisim cagiricam polisi dedim eşim yok ne yemek yiyebildim  ne birşey hayatında görgüsüz insan gördüm de böylelerini görmedim yeminle halen tak tuk gidiyor çıkıp agzini duzlucem kızlar artık cinnet geçiriyorum 

8 Cevaplar

0 oy
(742 puan) tarafından
Saçını başını yoldan laftan anlamıyorsa 
(742 puan) tarafından
Bazen  susmamak iyi bacım tepene  çıkarlar
tarafından
Cıktı zaten yavrum evime inecek yukardan nerdeyse bitmedi temizliği
(742 puan) tarafından
Evini  böcek bassın
tarafından
Onları da öldürmek için yine benu rahatsız edecek:)
(742 puan) tarafından
Iki ucu  seyli  değnek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yine bir zorba yine bir gorgusuz eşek okumuştum postunu askere laf eden bi hayvandan gorgude bekleyemeyiz cok fazla.. Tam 4 ay cektim boyle komsuyu en son aradm polisi sana yine soyluyorm ara polisi ben 14 subatta aradm o gun bugundur çıt yok sana yemin ederm yaptirim gerekiyo insanlara inanki guzellik yaramaz beni dinle kafan rahatliycak...
tarafından
Yavrum aricam da kadının koca sorunlu alkolik sinirli eşim surkeli nöbette gelir birşey der bana eşim acımaz kötülük olmasın diye sabır sabır ama artık gerçekten dayanamaz oldum
tarafından
Acmazsin kapini kuzum polis kimlik belli etmiyo zaten kendin cozemiyosun malesef boylelerinin kafa kalin ya biliyorum ne cektim
tarafından
Benim şikayet ettiğimi anlar canım ama anlasin yüzüne de açıkça dedim insan olsun o zaman
tarafından
Ay canim bole olmazki ama ev kirami sizinmi
tarafından
Kira canım buralı değiliz biz
0 oy
tarafından

Pislik anlayissiz yaa , birde kendini savunuyor 

tarafından
Allah ıslah etsin benim derdim başka onun bana ettiğine bak bugünler de aklıma bu gelmiş daha da birşey demiyorum ama artık bu sondu
tarafından
Laftan anlamayan insana ne desende boş , dönüp bana mısın demez
tarafından
Bu kadar görgüsüzlük vallaha pes dedim artik
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Seni çok iyi anlıyorum canım, esseklikten  vazgeçiremiyorsun bazılarını. Ağzına sağlık çok çok iyi demissin, eşin evde olduğu bir an yine yaparlarsa çağır polisi baksın görsünler neymiş gürültü. Edepsizler
tarafından
Artık canıma geçti canım tak etti her gece zıplayarak kalkıyoruz esim kulak tipasiyla uyuyor inan 36 saat uykusuz ya hiç mi vicdan yok insan gibi diyorum nöbet tutuyor diye yok cagiricam polisi yeter yanu
(6,978 puan) tarafından
Çağır vallaha ciddiyetini anlasinalr
tarafından
Uğraşamıyorum sinirlerim bozuldu canim
(6,978 puan) tarafından
Kendini harap etme çağır yahu polisi onlar düşünsün canım üzülme sen
tarafından
Cagiricam canım artık cidden
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Bende de aynısı var onun yüzünde ev degisiyorum Allah seni inandirsin aynı bizimde çocuklarla beraber sabah ezaninda 5 te uyuyorlar baş edemedim Allah'a havale ettim
tarafından
Lanet insanlar canım görgüsüz
0 oy
tarafından
Ikınızde ev sahıbı mısınız ? 
tarafından
O ev sahibi ben kıraciyim buralı degilim
0 oy
tarafından

Bizim usttekilerde oyle yaa gece saat 3 e 4  e kadar tepinip duruyolar ilk tasindigim siralarda cok kavga ettim piskin piskin siritti sakaya buldurdu bana diyor ki cok ses yaparsak kapiyi cal soyle diyo bende dedim her dakka kapiniza mi cikicam dedim neyse sakaya buldurdu neyse ben bebegimin dogmasini bekliyorum o zaman da ses yapsinlar görürüm ben onlari hergun çıkıp uyaririm üsenmeden cekmek zorunda degilim ki sonucta para verip oturuyoruz:ermm:

tarafından
Bir de utanmadan dalgaya alıyorlar böyleleri gerçkten akıl olmaz canım hemde hic

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 209 göst.
10 Şubat 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 487 göst.
26 Aralık 2021 Diğer kategorisinde ☻❣îpek❣kozalağı ❣☻ (12,264 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 745 göst.
1 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Papatyasever (3,163 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 30 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 2516 (426 puan) tarafından soruldu

380,258 soru

11,385,038 cevap

34,884 kullanıcı

...