0 oy
312 göst.
Diğer kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızlar  ben annemlere gittiğim zmn eşim hic demez hediye alalım birşeyler alalım ama kendi ailesine herşey alır kızları buraya geldiği zmn  ailesine herşey getir esi birşey demez bende bugün 285  eşya aldım 3 evdir her birine bir paket çekirdek bir kutu lokum eşinden habersiz eşime desem almaz sizce yanlış mi yaptım sürekli ailesine herşey alır ama benim aileme öyle değil 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dünya boştur looo İyi yaptın canım afiyet olsun:) 
(762 puan) tarafından
TSK ederim canım hani spykesemde almaz  aileme karşı cimri
-Reklam-
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Anlamadım ne aldın 
(762 puan) tarafından
3 paket çekirdek 3 kutu lokum
(1,185 puan) tarafından
Alıştırma öyle giderken annemlere şunu alalım boş gitmeyelim de
0 oy
(224 puan) tarafından
O almıyorsa sen al onun gözüne soka soka 
(762 puan) tarafından
Ben aldım ama onun almasını isterdim hiçbirşey almaz aileme karşı cimrib
(224 puan) tarafından
Soylucen benim ailemde var de
(762 puan) tarafından
Mesaj gördü cevap vermedi ne yapayım semce
(224 puan) tarafından
Vallah bacım ailesine çok önem veriyorsa bukadar niye almış seni onun aileside senin ailen de bir ayrimcilik yapmicak konuş sakince
0 oy
(1,355 puan) tarafından
Bunlar çok ufak ayrıntı neden takiliyorsun boşver iyi yaptin
(1,355 puan) tarafından
O kendi ailesi için alıyorsa sende kendi ailen için alıcan neden zoruna gidiyor canım erkekler böyle ince fikirli degil
(762 puan) tarafından
Yani isterdim o söylesin bende alayim
(1,355 puan) tarafından
O ailesine alirken senmi soyluyorsun canım aldığında bişey demiyorsa bence sorun etme
(762 puan) tarafından
Yok ben demiyorum az önce mesaj attım dedim annemlere birşeyler alaçam gördü  cevap vermedi
(1,355 puan) tarafından
Bişe demiyor ozmn yoksa alma derdi bence bukdr takmayın ya valla hayat böyle geçmez bırak seni taksın
0 oy
(5,021 puan) tarafından
Senin aileni aile olarak benimsememiş demek ki. İyi yapmışsın bence
(762 puan) tarafından
Yani evt zoruna gidiyor ben gittiğinde bilet keserler gerekli birşey lazım olunca alırlar
(5,021 puan) tarafından
Eşim bencil adamın teki maalesef. Benim için büyük kavga meselesi bunlar
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Iyi ediyosun bende öyle yapıyorum erkek işte
(762 puan) tarafından
Benim gibi mi yapiyirsun onlar buna mecbur bırakıyor
(1,856 puan) tarafından
Evet canım
(762 puan) tarafından
Bazılar bakınca ağlıyor  yapmadığımiz fedakarlık kalmıyor yinede bos bazı insanlar şanslı
(1,856 puan) tarafından
Aynen bacım
0 oy
(119,275 puan) tarafından
onu bosverde kardesini sikayet ettinmi 
(762 puan) tarafından
Ettim kız kardeşim dedi yok ben istiyorum
0 oy
(574 puan) tarafından
Eşine söylesen belki bir şey demezdi al derdi sen teklif etmediğin için düşünmüyordur belki de erkekler bu konuda düşüncesiz olurlar.  Ben kendi yeğenime kardeşime ne alırsam eşimin yeğenlerine de almaya çalışırım eşim bunu bildiği için hiç sorgulamaz ben yine de söylerim buna bunu şuna şunu aldım diye 
(762 puan) tarafından
Yok daha önce söyledim hep gözüne geliyir eşiin aileme birşey alsam
0 oy
(3,048 puan) tarafından
Eşinin parasiysa sormak zorundasın sormazsan günah yani eşinin parasıyla musadesi olmadan sadaka bile veremezsin sevab olcak derken günah olur ama kendi biriktirdiğin paraysa demene gerek yok al ver istediğine istediğini.
(762 puan) tarafından
Borç aldım markketen yanımda yok şuan yazma yapıyorum o parayla borcumu odicrm
(3,048 puan) tarafından
Tamam o zaman hiç bir mahsuru yok cânım rabbim hâyırlı müşteriler versin. Geçen sen miydin ev patiği satıp parasını alamayan alabildin mi sonra?
(762 puan) tarafından
Yok canım ben değildim ama almak isteyen olursa ben de satıyorum evt eşim anlayişsiz
0 oy
tarafından
Aldığın için kızar mı ki sana
(762 puan) tarafından
Evt benim aileme karşı cimri
tarafından
O zaman iyi yapmışsın
(762 puan) tarafından
Evt zoruna gidiyor
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Eskiden oyleydik gerci kendi ailesine de pek bisey almazdi ama ben giderken bisey yapmaya cekinirdim. Simdi liste yapiyorum bunlari al hazirlik yapacam giderken diye. Evden kurabiye gibi seyler yapip goturuyorum. Annem calisiyor hazirlayamiyor. 
(762 puan) tarafından
Ne güzel evt eşim anlayışsız kendi ailesine öyle değil zoruna gidiyor
(3,329 puan) tarafından
Canim zor elbet sende biraz zorla. Gönlüne kusme diye anlattim benim ki laf demesede hemen surati falan degisirdi
0 oy
(2,773 puan) tarafından
Sen kendin yap, ona da yaptım de. Hiç de gizleme. Kendi ailesine yapıyorsa, seninkilere de tabiki yapacak.
(762 puan) tarafından
Ağzına sağlık doğru söyledim simdi mesaj attim dedim annemlete birşeyler alaçam yok derse bende bilirim ne deyevegimi
0 oy
(15,183 puan) tarafından
İyi yapmissin . Önünde çıkar ver hatta kalsın öyle 
(762 puan) tarafından
Nasıl yani anlamadim
(15,183 puan) tarafından
Eşinin önünde ver hediyeleri diyorum bozulsun diye
(762 puan) tarafından
Öyle mi yapsam az önce mesaj attım dedim annemlrere birşey alaçam cevap vermedi ne desem sence
(15,183 puan) tarafından
Bişey deme al gitsin
0 oy
(790 puan) tarafından
İyi yapmışsın ama bundan sonra kendin teklif et şunuda alalım eli boş gitmeyelim diye benimkide annesine herşeyi alır mevzu biz olunca kalırız annemlerde biraz kırılıyorlar hani en azından değer verss diyolar arada
(762 puan) tarafından
Simdi mesaj attım dedim annemlere birşeyler alaçam bakım ne dicek
0 oy
(166 puan) tarafından
Kız erkekler böyle şeyler düşünmez benimki örnek ben almasam kendi annesine bile anneler gününde birşey almaz 5 senelik evliyim daha geçen sene annesine anneler günün kutlu olsun dedi benim kaynana hiç takmıyor çocuklarından beklemiyor gelinlerden bekliyor zaten :)))
(762 puan) tarafından
Ben söylüyorum gittiğimde eli bos gitmicem ama eşim aileme karşı cimri
(166 puan) tarafından
Cimri adamlari sevmem ama sana karşı diilse sorun yok
Hem kusura bakmayın ama ben burda hatayı sizde buluyorum nasıl derseniz sizin elinize illaki para geçiyor ve ailenizin yanına gideceğiniz dk Sina karar verilmiyor en azından sabahtan haberiniz oluyor çıkın çarşıya alın gidin ne ona diyorsunuz ki alalım die ben bunu anlamıyorum ben sormam senin yerinde olsam
(762 puan) tarafından
Esim  evde değil tircilik yapıyor hic bana para bırakmadı bu defa  evede para getirmiyor alt üst oturiyiruz kaynamla

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 590 göst.
17 Eylül 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Elif098777 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 758 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Asli_eren_47 (762 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 297 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Glstanbeste (256 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 213 göst.
24 Ocak 2023 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı