0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (401 puan) tarafından
Yani demek istediğim surekli olumlamadan bahsediyor ya psikologlar hayatımıza neyi düşünürsek onu çekeriz çekim yasası vs diyirlar bu gerçek mi kızlar ne düşünüyorsunuz 

8 Cevaplar

+1 oy
(1,187 puan) tarafından
Evet çok etkiliyor olumsuz düşünürsen olumsuz olur olumlu düşünüyorsrn olumlu olur ne zaman içimi karartsam hep mutsuz oluyorum genelde o yüzden Rabbime güvenip tevekkül ediyorum Elhamdülillah ♥️
-Reklam-
0 oy
(5,815 puan) tarafından
Ben gerçek olduğuna inanıyorum şahsen 
(401 puan) tarafından
deneyimledin mi cnm
(5,815 puan) tarafından
Evet ve gerçekten faydasını gördüm. Bakış açısı çok önemli hayatta
(401 puan) tarafından
Ne yaptın cnm. bahsedebilir misin örnek olsun bizlerede
(5,815 puan) tarafından
Evliliğim ile ilgili. Önceden hep kendimden iyilere bakar kendimi onlar ile kıyaslardım. Bunu yaptığım için de hep memnuniyetsizlik vardı bende. Ama şu an öyle yapmıyorum mesela hep kendimden kötülere bakıp halime şükür ediyorum ve inan bu o kadar çok yaradı ki hem bana hem evliliğime

Onun dışında beklentilerimi azalttım. Önceden sevdiklerime karşı hep bir beklenti içindeydim. Ama artık öyle değil. Ne kadar az beklenti o kadar çok mutluluk görüşünde yim

Annelik konusunda. Bana hep çevrem der ki oğlun çok yaramaz çok zor. Ama ben öyle bakmıyorum. Hep çocuk bu normal, onun doğası bu, kendim gibi bekleyemem onu diye düşünüyorum ve böylelikle hem kendime hemde oğluma karşı daha sakin kalabiliyorum

Benim deneyimlediklerim bunlar yani bu kadarını yazabildim şu an ☺️ birden sorunca aklıma gelmiyor
0 oy
(12,966 puan) tarafından
Hemde nasıl 
(401 puan) tarafından
başından geçti mi cnm
(12,966 puan) tarafından
Canım çocuğun olmaz dendı boşandım çok kötü günler yaşadım ulkemi terk ettim evlendim şimdi bi kiz bi oğlum oldu
Hep pozitif düşündüm
0 oy
(1,276 puan) tarafından
inanmıyorum ben kendi adıma,keşke düşündüğümüz gibi olsa ama malesef
0 oy
(2,770 puan) tarafından
Evet buna inanıyorum
0 oy
(18,302 puan) tarafından
Evet ben buna cok inanirim arada istisnalar olsada bence guzel dusundukce guzel seyler oluyor
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Ben sonuna kadar inanırım buna eskiden de atalarımız dermiş ağızdan çıkan söz dua hükmüne geçer diye o yüzden her zaman iyiyi çağırmak lazım.bana göre tersini düşünürsem Allah korusun başıma gelir illaki
0 oy
(2,006 puan) tarafından
İnanıyorum genelde pozitif düşünen biriyim 

İlgili bir soru bulunamadı

385,788 soru

11,534,499 cevap

35,208 kullanıcı

...