0 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (4,682 puan) tarafından
Kasim ayinda dogum gunu icin geldiler bilmiyorum bu hafta surekli bi ozlem vardi simdi de bi anda napiyon diye yazmis aradim sesini duyunca agladim korktu bisey var diye ama yemin ettim bisey yok sadece ozledim diyince o da bi sesi degisti bi kotu oldum 

8 Cevaplar

0 oy
(410 puan) tarafından
Başlığı görünce vefat etti sanmıştım... hayatta olduğuna dua et benim babam vefat edeli 9 yıl oldu ama keşke yaşasaydı çok ihtiyacım var her anımda  iyisiyle kötüsüyle yanımda olmasını çok isterdim
(4,682 puan) tarafından
Basin saolsun canim mekani cennet olsun hep gök yüzüne bak orda gulumser derdi babannem
(410 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah öyledir
-Reklam-
0 oy
(1,226 puan) tarafından
Ahh canım bende duygulandım sen böyle yazınca:(
(4,682 puan) tarafından
Valla degisik oldum hani derler ya hep anneler hissedee en ufak acıyi diye benim hep babam hisseder
(1,226 puan) tarafından
Rabbim başından eksik etmesin canım, uzakta da olsa sesini duyman yeter, benimkide yaşıyor çok şükür ama hasretini çekenler çok vardır, seslerini duyuyoruz çok şükür
0 oy
(1,511 puan) tarafından
Gece gece ağlatmak için mi bu post :'(
(4,682 puan) tarafından
Hayir aglama :)
0 oy
(23 puan) tarafından
İnşallah kavusursun en yakında cnm 
(4,682 puan) tarafından
İnsallah canim
0 oy
tarafından
Ben de çok özledim annemi babamı bayramda gelecekler öyle bayramı bekliyorum beni aradıklarımda boğazım düğümleniyor …. Ağlamak istemiyorum onları üzmek istemiyorum çünkü ama seni çok iyi anlıyorum 
(4,682 puan) tarafından
Bilmiyorum ben babaciyimdir aslinda hep kotu bisey olsa onun varligini hep korudugunu hissediyorum bende yazin gitcez
tarafından
Allah sağlıkla kavuştursun canım benim
(4,682 puan) tarafından
Senin beybito nasil oldu
tarafından
Biliyor musun sıfır ekran denemesi yapıyorum kaç zamandır ekran sıfır olduğu zaman uykusu daha güzel ve sakin 1 saat izliyordu günde o da en fazla ama işlemediği zamanlar daha uysal bir çocuk oluyor ama sen nefesini soruyorsun şimdi dank etti :D onlarda yazdım silmeyeyim :D burnu tıkalı ya kbb dem randevu bekliyorum doktora götüreceğim
0 oy
(119,364 puan) tarafından
cansu gurbetteyiZ ailene sevdiklerine komusurken ozledim deme ben cok diyodum kapatinca telefonu hem onlar hem ben agliyodum simdi demiyom kapatim kendim agliyom bu ara zaten cok duygusalim ☹️
0 oy
(7,433 puan) tarafından
bende babacıyım babam olmasa naparım bilmem bu ay cok  eksik gedik yardımcı oldular hala edşyolar şuan yszem babama hemen para gönderiyo 
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Başlığa göre yorum yapıyorum ben hiç özlemiyorum babamı yüzünü bile görmek istemiyorum 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 205 göst.
7 Mart 2023 Diğer kategorisinde Tamerinannesi (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 1,655 göst.
6 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Tamerinannesi (60 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 459 göst.
14 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 974 göst.