0 oy
972 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
iyi aksamlar arkadaslar size bir sıkıntimi anlatmak istyrm dün ogrendigim bisey ama icime cok büyük dert oldu 

annem 41 yasinda 3 çocuğu var en buyuk benim 20 yaşındayım neyse konuya geleyim annem telefonuna bakarken bende dikattimi cekti bakiyordum sonra baktim bi kac durum yapmis whatsappdan ama bende görünmüyor bu durunlar bende anne bende gorunmuyor dedim oda şaşirmis gibi yaptı aaa yalnislikla biyeremi basmisim dedi bende aldim telefonunu durum gizlilik ayarina girdim baktim herkese gizlemis ama bi numaraya acik o numara benim cok dikatimi cekti gizlice aldim numarayı arastirdim  bi erkek cikti ve bana  bikac ay önce anlatmisti markette çalışan birisi numara vermek tanismak istemis ama almadim dedi oysaki o kisiymis ve onunla görüşüyor galiba sormama ragmen inkar etti degil dedi sonra evet o ama bidaha beni rahatsiz etme demek icin kaydetim yazdim dedi vs birsuru sey dedi babam da cok iyi bi insan degildir annemi aldattti yilarca ve biz bunlara sahit olduk annemin basinda tümör var ve cani sklnca hemen basi agriyor bende caninin sklmasini istmedim fazla üzerine gitmedim tamam anne haklisin dedim ama eminimki o adamla gorsuyr elimden ne gelir kimseye diyememki sadece buraya yazyrm siz benim yerimde olsaniz ne yapardnz cnm cok sklyr buna

19 Cevaplar

0 oy
(15,610 puan) tarafından
Nasıl elimde ne gelir.? Göz göre göre ki şayet varsa bu dediğin şey elinden geleni yapman lazım gerekirse o adamla konus korkutn yani 41 yaşında üç çocuğun var genç dehiksin gençlik baharında değilsin aklını başına alsın annen gerekirse anlat babana durmam ben yani bilsem bu şey var telefonu alırım gerekirse elinden 
(1 puan) tarafından
evet ama babam annemi yilarca aldatmis bi insan annemi üze üze dert sahibi oldu basinda tümör var ben üzulmesini istmyrm
(15,610 puan) tarafından
Ohooo bacım sizde durumlar çok karma desene ya ama yine de o aldattı diye annen de yaoacak değil
(1 puan) tarafından
evet ama gozumle bisey gordum diyemem sadece rehberinde kayıtlıydı onun numarasi
(7,545 puan) tarafından
Canım siz yirmilerinizde olduğunuz için kırk yaşında insan size yaşlı geliyor ama kırk yaş genç bir yaş sanki altmış yaşında birine der gibi genç değilsin demişsin:)
-Reklam-
0 oy
(194 puan) tarafından
Kendi iutansin sen ne yaspabilirsin ki
0 oy
(1,597 puan) tarafından
adami taniyorsam eger direk adamin yanina gider acik acik tehdit ederim... Annemden uzak durmassan babama soylerim fln filan derim...

Allah Anneni babani islah etsin...
(1 puan) tarafından
yok adami tanimisligim yok ama markete calisyor gördüm bikere
(1,597 puan) tarafından
tamam kim oldugunu biliyorsun git gozunu korkut. can her seyden tatlidir
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Annemle önce konuşurum sonra  Numarayı alır ararım ağzıma geleni sayarım heralde 
0 oy
tarafından
Kusura bakma ama eğer doğruysa Allah belasını versin babanın da tabi kim olursa olsun kendi ailemden dahi olsa kim böyle bir alacaklık yapıyorsa Allah tan bulsun 
0 oy
(319 puan) tarafından
Bazı tümörlerin bu sekolde duygu değişikliklerine yönlendirdiğini bildirmek isterim.. Annenle konuş doktorla konuşun bence 
(492 puan) tarafından
bunu bibuerde duymuştum bende hatta gorcemin eşi beyin tumorunden vefat etti davranışları falan zaman ilerledikçe çok değişmişti ondaki para delisi oldu her gelen ona para veriyor sanıyordu
tarafından
Tümörü nasıl öğrendiniz belirtileri neydi merak ettim benim annemdede aşırı migren ağrısı var dayanılmaz
(492 puan) tarafından
hiç bişey yokken birden evde kriz geçirmiş ambulans hastaneye kaldırıldı orda öğrenildi 3 evre beyin tümörü iki kez amaliyat oldu işin kemoterapi oldu ama maalesef öldü
0 oy
(119,156 puan) tarafından
babana acidim
(1 puan) tarafından
yılarca annemi aldatmis uzmus dert sahibi etmiş ben onada üzülmuyorum
(119,156 puan) tarafından
demekki yilarcada annen onu aldatti siz anlamadjniz
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Allah doğru yolu göstersin tatlım ne dicemi bilemedim valla
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Kocaman kadın 41 yaşında 3 çocuk anası, ne demek bu aldatıyor resmen biseyler yapın durmayın gerekirse alın annenizin elinden telefonunu. Kendine gelsin 
0 oy
(155 puan) tarafından
Annene direk söyle ben senin ne yaptığını biliyorum diye konuş kızarak değil ama çokta sakin olma o dengeyi sağla annen senden ve yaptığından utanacaktir. Daha sonra babana söylemekle korkut ama sakın babana söyleme aile faciası olabilir. 

Aynı şekilde adamı ara onada aynısını söyle onu da korkut. Adamda evliyse karısı ve çocuklarına söylemekle tehdit et.  
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Zor bi durum ne denir ne yapılabilir hiç bilemedim. Allah yardımcın olsun. 
0 oy
tarafından
Bu yaşlılarda kudurdu artık ya
0 oy
tarafından
Bnce birşey yapmlsn iki gün sonra annen baban kavga edince annen adama gel beni al diycek adamla gidecek sonra esra erola cikacksnz faln buralara geleck konu
0 oy
tarafından
Hep aldatan erkek gördümde kadın görünce bir tuhafıma gidiyor yaa
0 oy
(1,861 puan) tarafından
Çok üzüldüm canım böyle bir şey olmasına babam da aldattı diyorsun. Açıkçası çok karışık bir durum annenle konuş tabi ama yetişkin biri ve onun ilişkisi onun evliliği bilemeyiz neler olduğunu aldatma yıkıcı bir şey ama bu senin sorumluluğun değil aileyi ayakta tutmak da tutmamak da anne babanın sorumluluğu
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Ne durum yapmış ne yazıyordu peki whatsapta
0 oy
(775 puan) tarafından
Durumda ne paylaşmıştı paylaşımı görüşmelerinin seviyesini gösterir bence
0 oy
tarafından
durum neydi yani o adamın neyi görmesini istemiş ne paylaşmış 
0 oy
tarafından
Anneni tehdit et gerekirse olur mu öyle sey ya civisi cikti dünyanın