+1 oy
1,001 göst.
Aile kategorisinde (751 puan) tarafından

Kızlar bebeğim tam 4 aylık oldu ve buraya atmak istiyordum ama Mizgin ile beraber fotoları olsun öyle atayım diyordum :) Ve 4 ayımı aldı :) Çünkü 4 aydır hala alışamadı o ağladığı zaman Mizgin de çok ağlıyor yerinde durmuyor . Çoğunlukla ayrı odalarda duruyorlar nasıl ilerleyecek süreç bende bilmiyorum

Geçen gün bir mutlu anında bebeği yanına koydum ama kalkmak istiyor ayağını tutuyorum izin vermiyorum kalkmasına .

Kırmızı balık şarkıları havada uçuşuyor

Aman  bir fotoğraf yakalayım diye:) Ve mucize gibi zar zor ilk fotoğraflarını çektim bakmalara doyamıyorum hemen ekran resmi yaptım :) Ama şu kadarını söylim Rabbım herkese sağlıklı evlat nasip etsin . Dünyanın en kolay şeyi sağlıklı evlat büyütmek . Bunun ne demek olduğunu özel anne çocuğu olan anne bilir .. Kızım ablasına benziyor mu onuda söylerseniz:) 

image

image

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Mizgin abla mi oldun sen yavrum yaa maşallah ikisine de Allah'ım hep böyle yan yana olursunuz inşallah ayrılmayın hiç 
-Reklam-
0 oy
(2,119 puan) tarafından
Aman Allah'm ne kadar güzel bunlar, ekrandan atlayıp ikisininde ısırasım geldi, mizginim kocaman olmuş maşallah ablalık çok yakışmış,  miniğin ismi ne? 
0 oy
(1,222 puan) tarafından
Kurban olurum onları verene ben.maşAllah çok güzeller. Daha dün gibi geldi buraya hamile olduğunuzu yazalı 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,847 göst.
0 oy
35 cevap 3,487 göst.
16 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 858 göst.
1 Kasım 2019 Aile kategorisinde Mizginim ❤️❤️ (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 3,263 göst.

379,864 soru