0 oy
77 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (69 puan) tarafından
Doğum yapali 1 ay oldu 3 aylk iğne yaptircam emzirrken bebeğe zarari olurmu acaba?

6 Cevaplar

0 oy
(2,331 puan) tarafından
Bebeğe zararı olacağını sanmıyorum çünkü banada yapmıştı ebe ama hiç tavsiye etmem canım hatta şimdi diğer kızlarda postu görse yapma der 
-Reklam-
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Kesinlikle yapma canım insanı mahvediyor şişiriyor eli yüzü sis dolaştı arkadaşım spreal taktır ben çok memnunum istediğin zaman bir çıkart çok basit iki dklik işlem 
(69 puan) tarafından
Sezeryan olduğu için 3 ay bekleme süresi varmış canım yoksa bende sprial istedim
(1,571 puan) tarafından
Kız ben hiç beklemedim ya hemen takıldı
(69 puan) tarafından
Bana niye doktor öyle söyledi ki acaba
0 oy
(69 puan) tarafından
???? Emzirirken yaptıran yokmu
(1,185 puan) tarafından
Benim kuzenimde yaptı hiç memnun değil çok pişman bir komşumuz vardı o ignelerden dolayı yumurtalıklari kurumuştu çocuğu olamıyordu
0 oy
(171 puan) tarafından
Geri çekilme ve prez. Kullanin bence dikkatli olursanız bence bir şey olmaz iğneler haplar gerçekten insanın hormonlarını alt üst ediyor.
0 oy
tarafından
Bu iğneler haplar spiral hep hormonları etkıleyen adet düzenini bozan şeyler ben asla tasvip etmıyorum erkek korunmalı bence herseyı bız yapıyoruz bütün degısımı bızım vücudumuz yasıyor bır zahmet korunmayı onlar devralsın da hormonlarımız barı sağlam kalsın
0 oy
(1,168 puan) tarafından
Spiral taktır bence bende yaptıracaktım ama çevremde kimse tavsiye etmedi sezeryanda doktor 38.günde takılabiliyor demişti  ama eşim görevde olunca önemsememiştim şimdi hastaneye gitcem ayın 20sinde taktırcam inşallah 
(69 puan) tarafından
Bizim burdaki doktor 3 ay öncesi takmicani söyledi
(1,168 puan) tarafından
Normalde takması gerekiyor keyfi bekletiyordur 3 ayı
(69 puan) tarafından
Dikişlere zarar veriyormus iki doktora sordum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 111 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hilay (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 68 göst.
11 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 80 göst.
23 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 230 göst.
31 Ocak 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,173 soru

11,411,117 cevap

34,952 kullanıcı

...