0 oy
228 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar çiğ kkfte yedim fazla değil ama biraz acıydı bebeğim etkilenir mi bundan ya emziriyorum. Bi anda çok ağlamaya başladı normalde böyle ağlamazdi bende acaba onu rahatsoz mi etti diye düşündüm. 

11 Cevaplar

0 oy
(27,353 puan) tarafından

Çok şiddetli yersen eder ama az yersen bı durum fln bişi olmqz

tarafından
Sağol canm
-Reklam-
0 oy
(4,725 puan) tarafından
Acı sütün tadını değiştirir diyorlar ama ne kadar doğru bilmiyorum. Sadece bulgur belki gaz yapabilir
tarafından
Anladım canım sağ ol
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Edebilir kuzum kimyon çayı verebilirsin
tarafından
Tamam canım sağol
0 oy
tarafından
Ben yiyorum devamlı acı falan etkilenmiyor ama 
tarafından
İnşallah etkilemez ya çok acı değildi yine yiyesm var ama korkuyorum
0 oy
tarafından
Küçük mü bebeğiniz? Ben de ilk aylarda dikkat ediyordum acı yememeye, tadı bozulur falan demislerdi ama çok acı değildi diyorsunuz bence o kadarciktan bişey olmaz ama dikkat etmekte fayda var 
tarafından
9 aylık yA. Evet çok acı değdi
tarafından
Büyükmüş, hicbisey olmaz bence içiniz rahat olsun :) ben de ilk üç aysa daha hassas oluyolar ya ondan sormuştum . Benimki 8 aylık artık hiç dikkat etmiyorum:)
tarafından
İyi bari ya içim rahatladı :)
0 oy
(857 puan) tarafından
Kaç aylık canım bebeğin4. Ayı geçtiyse bişey olmaz yinede rezene iç bebeğe de içir 2 çay kaşığı
tarafından
9 aylık canım tamam deneyeceğim
(857 puan) tarafından
Kız aman bende 1-2 aylık sandım ye ye ben haftada 2 kez çiğköfte yiyorum yemeklerin yanında acı biber yiyorum 8,5 aylık benimki artık gaz olmazki
tarafından
Gazdan ziyade acı onu rahatsız eder mi diye düşündüm ya
(857 puan) tarafından
Etmez canım bence büyümüş artık
0 oy
(155 puan) tarafından
Acı ise evet etki edebiliyor oğlumda yemiştim gaz yaptı oğluma 
0 oy
tarafından
Bana da bişi olöaz dediler ama benm oğlanın acıbibere alerjisi var ne zman yesem poposunda sivilce gibi bişiler çıkıyo pişiğe dönüyo. Kontrol et bebeğini bişi yoksa yersin yine.
tarafından
Bakicam canm sağol
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Yani çok baharatlı yiyecekler huzursuzluk verir cnm. Sütun tadını bozmaz ben çok araştırdım. Misal bazı yoreler de hep acı yenilir bunun örnekleri var
tarafından
Evet doğru diyorsun
0 oy
(12,513 puan) tarafından
Küçük mü bebeğin 
tarafından
9 aylık

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 67 göst.
11 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mehmetcan Emir (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 76 göst.
12 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nur_lina (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 111 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hilay (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 80 göst.
23 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde EsleminAnnesi (3,099 puan) tarafından soruldu

380,712 soru

11,398,785 cevap

34,923 kullanıcı

...