0 oy
42 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
Memeyi istemiyor zorla veriyorum 5 6 dk emiyor

Uyurken vermek zorunda kalıyorum tüm günüm onu beslemeye çalışmakla geçiyor artık çok yoruldum memeyi istemiyor mamaya mı geçmek gerek kızlar 

6 Cevaplar

0 oy
(25 puan) tarafından
Neden meme istemiyor göğüs ucun mu yok süt mü gelmiyor meme reddi mi yapıyor hiç bir çareye rağmen memeyi tutmuyorsa sütünü sağıp içir sütün az ve doyurmuyor  mama takviyesi doktor gözetiminde kilo almıyorsa öyle başla mamaya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Şu ilk 6 ay emme işi kadar yıpratıcı sinir bozucu birşey yok ya illallah ettiriyor bebekler annelere
0 oy
(970 puan) tarafından
Mamaya gecmene gerek yok canım sütünü sağ biberona öyle ver bi de direk mamayi dusunupte anne sütünden uzaklastirma
0 oy
(154 puan) tarafından
Canım benim ilk kızım emmedi mamayla büyüdü mama da zehir değil sonuçta herkes emzirmek ister şimdi ikinciyi Allah'a şükür emziriyorum bence sen zorla morla ver idare et emzirmek kadar rahatı yok bebeklerde bir süre meme reddi oluyor kucakta gezdirerek dans ederek falan emzirmeye çalış inaşşlah bir süre sonra kendisi ağlar meme diye 
0 oy
(5,825 puan) tarafından
Acıkmasına müsaade et sürekli emzirmeye çalışma çığlık kıyamet ağladığı zamanlar verme biraz tatlı ve dere otu ye sürünün tadı güzel olsun 5 6 dkdada kendini doyurur sürekli ısrarcı olma atıyorum 6 dk emdi sakin olduğu sürece 1 saat hiç teklif etme 1 saat sonra aralıklarla sakinken teklif et 15 20 dkda bir bu süreçte sende sakin ol şakalaş onunla stresli olunca oda stres olur 
0 oy
(696 puan) tarafından
Biberona geçersen tamamen bırakır cnm benimki bırakmıştı 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 47 göst.
0 oy
4 cevap 55 göst.
0 oy
5 cevap 259 göst.
28 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Burc (116 puan) tarafından soruldu
0 oy