0 oy
51 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Hanımlar kızım doğdu doğalı mama ve meme reddi yaşıyorum ne yapacağımı şaşırdım artık sütten kessem vicdanım el vermiyor mamadan kessem kilo alımı düşük ben artık ne yapacağımı bilmiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hiç kimsenin başına böyle birşey gelmedi mi acaba 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karanlık loş bir ışıkta emzirmeye çalışın ayakta emzirme banyoda suyun altında emzirme gibi emzirme yöntemlerini deney Bilirsinz
0 oy
(35 puan) tarafından
Benim başıma geldi canım hem meme hem mama reddetti bebeğim. Emmese bile zorladım ama olmadı sütü tamamen bıraktı mamayı da uyurken veriyorum 30 CC olsa bile içiyor çok şükür, sende uyurken beslemeyi dene istersen 
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Ayyy ben yasadm canm cook zor inanki ben bilirim benm başka çarem kalmamıştı doktor siringayla ya da kaşıkla vermemi soylemisti çünkü çok küçüktü 4 5 ayliktik kasikla vermedim ben çünkü çok zorlaniyordum siringayla denedim biraz geç alıştı ona ama alıştı siringayla verdm canm tabi omce hep biberonu veriyordum reddedince siringayla veriyordum suyunu biberonla verdim hep ve canm ben memeyide uyku esnasında veriyordum uykuluyken beni emiyordu uyanıkken siringayla mama verdm 1 yaşına kadar o skeilde idâre ettk daha sonra biberonu kendi aldı memeyi biraktk tabi sütüm kalmamisti canm
tarafından
Ben uyurken de emmesine razıyım ama olmuyor çok yoruldum çok bunaldım ne yapacağım daha bilmiyorum bir sürü şey denedim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 131 göst.
10 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Eso han (120 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
12 Mart 2023 Diğer kategorisinde Ayten5757 (103 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 153 göst.

378,252 soru

11,321,292 cevap

34,765 kullanıcı