0 oy
104 göst.
Aile kategorisinde (335 puan) tarafından
Annem memlekete gitti anneannemgil hasta annemlere gelmeyi rededıyolar mecbur annem arada bir gidip 2 hafta kalıp tekrar eve dönüyor ama babam yanlızlığı sevmiyor annem gideli cumartesi 2 hafta olcak ben pazartesi günü geldim yarın 3 gün olcak yarın eve dönsem ayıp olur mu acaba 2 bebegim var düzenleri ister istemez kaçıyor büyük oğlum kendi yatagını arıyo uyumuyo gece gideyim diyorum yarın akşam ayıp olmaz değil mi

2 Cevaplar

0 oy
(1,249 puan) tarafından
Canım babanın hastalık bir durumu yoksa bi sıkıntı yoksa niye ayıp olsun ben annemlerde ayda yılda bir  bir gece kalıyorum o da burnumdan geliyor kızım yatagını arıyor o gece ayakta oluyorım o yüzden kolay kolay gittiğimde kalmam 
(335 puan) tarafından
Hastalığı yok tek sorun yanlızlığı sevmiyor depresyona giriyo resmen ve gercekten gece uyumadi oğlum ağladı hep yatagını aradi bide kendi evimde bi düzen olusturdum burda duzenleri hep kacıyor bide acaba bana alınırmı diye düşünüyorum babam
(1,249 puan) tarafından
O zaman babanı davet et canım
(335 puan) tarafından
Kaynanamla oturuyorum normal oturmaya bile çekinerek geliyo yarın aksam giderim zaten cumartesi annem gelir büyük ihtimalle idare eder sanirim
-Reklam-
0 oy
(268 puan) tarafından
Niye ayıp olsun ki. Herksin kurulu bir düzeni var. Ben yeni evliydim 1-2 aylık. Annem ameliyat olmuştu. 1 hafta yanında kaldım sonra beni yolladı git evine diye. Tabi siz yeni evli değilsiniz ama yine de öyle uzun boylu olmaz. Babanız gelsin sizle kalsin. 
(335 puan) tarafından
Ben kaynanamla yaşıyorum oturmaya gelirken bile çekiniyor kalmaya Hiç gelmez adam resmen depresyona giriyo ama cocuklarim kucuk ve duzenleri kaçıyor büyük oğlum gece hic uyumadi yerini aradı yarın akşam giderim yani inşallah babam alınmaz

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 128 göst.
9 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde asllyd (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 291 göst.
15 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Neslihankce (1,946 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 242 göst.
25 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Elif.m.05 (1,541 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 125 göst.