0 oy
268 göst.
Aile kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Kizlar bu kış askere gidecek eşim 3 yaşında oğlum var şuan kayinpederin yanındayız kaynanmla konuşmuyoruz annemlede konuşmuyorum eşim anneannem de kal diyor ama onların binasında da kaynanam var kavgaliyiz eşimin babasının yanında kalmak çok mu ayıp kaçar ya başka gidicek yerim yok

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kayinpederin Baban gibidir nikah bile düşmez ama ben olsam kalamazdim bin türlü şey okuyoruz duyuyoruz en iyisi anneanne de kal
-Reklam-
0 oy
(2,346 puan) tarafından
Evinde kalsan kalamaz mısın canım tek veya anneanne senin evine gelse
(1,946 puan) tarafından
Evim yok:( ilk evlendigimiz seneler eşimle başka ildeydik çocuk olunca kaynanamla oturmaya başladık orda da yapamadık kayinpederin yanına geldik ayrı bı evimiz yok şuan eşim askerden gelince ayrı eve çıkarız diyor ama
(2,346 puan) tarafından
Hmm anladım canım mecbur tek kalabileceğin yer anneanne gibi duruyor annenle büyük bir mesele yoksa onda kal bilemedim başka canım
0 oy
tarafından
Yani eşini dinlemwlisin ya da annenle kal sonuçta et tırnaktan ayrılmaz geleyim mi diye sor 
(1,946 puan) tarafından
Canım annem içki içen bı insan ve en son konuşmamızda bana eşime ve çocuğuma çok büyük hakaretler etti
tarafından
Hmm anladım o zaman anneanne en iyisi kaynanan utansın bir gelini var yanına gelmiyor diye sen hiç utanma çekinme
0 oy
tarafından
Yani ben kalamam kayinbabam melektir yinde olmaz yakışık almaz
0 oy
(12,893 puan) tarafından
Niye kimseyle konuşmuyorsun 

Soruma gelirsek bu durumda evin de kal oğlun da büyükmüş çok ufak değil 
(1,946 puan) tarafından
Ayrı evim yok maalesef mülteci gibiyiz resmen
(12,893 puan) tarafından
Şimdi berede kalıyorsunuz
(1,946 puan) tarafından
Kayinpederin yanında
0 oy
(5,575 puan) tarafından

Kaynanla kayınpederin ayrı mı yaşıyor :angel:

Kendi evinde kal bence 

(1,946 puan) tarafından
Ayrilar canım ama benimde ayrı evim yok eşim askerden gelince ayrı ev tutarız diyor
0 oy
(6,238 puan) tarafından
Kayinpederinle kalmaya devam et baban sayılır neden ayıp olsun. Annenle neden konuşmuyorsun kardeşlerin yok mu evli onlarda da kalabilirsin. 
(1,946 puan) tarafından
Kısaca bu hayatta Allah'tan evladımdan ve eşimden başka kimsem yok.Annem içki içen birisi çocuğumu o ortama sokamam
(6,238 puan) tarafından
Neyse halledersiniz canım çocuğun büyümüş devlet kresine verirsiniz ikinizde çalışırsınız mal mülk sahibi olursunuz dert etme kendine. Mutlaka çalışmanı öneririm. Kiralar çok pahalı.
0 oy
(432 puan) tarafından
Kayınpederinle kalman ne kadar doğru bilemedim ne kadar iyi de olsa çocuğunda var ben güvenip kalamazdım en büyük kötülük en yakınlarından geliyor maalesef bence anneannede kal  
0 oy
(158 puan) tarafından
Benım eşimde hamileyken bedelli gitmişti bir hafta annemde bir hafta kaynanamda kaldım kendı evimde hiç kalmadım 
0 oy
(7,225 puan) tarafından
Ben olsam kayınpederin yanında kalamazdim ama senin kararın tabi hangisi daha çok aklına yatiyorsa
0 oy
(48,496 puan) tarafından
kendi evin yok mu orda kal
0 oy
tarafından
Vallah otur kendi evinde 

0 oy
(3,342 puan) tarafından
Oğlum askerde gelinim bizde kalıyor istediği zaman evine gidiyor bir kaç gün kafa dinlemek için 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 377 göst.
21 Ekim 2021 Aile kategorisinde Guldnz124 (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 149 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Gmzasya (409 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 675 göst.
8 Mart 2021 Aile kategorisinde sibelce (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 554 göst.