0 oy
86 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Merhaba hanımlar 11 aylık evliyim 30 haftalık hamileyim. Benim sorunum kayınvalidem bebeğim doğacak çok az bir zamanı kaldı 1 tane çorap almadı bir kere çocuğun nasıl sağlıklı mi diye sormadı hep bir alttan laf sokmalarla bugüne kadar geldim birde aynı apartmanda oturuyoruz bu benim için daha büyük bir sorun eşimi sürekli dolduruyor eşimin yanında çok iyi davranıyor güzel konuşuyor ama eşim yokken alttan alttan laf sokuyor. Bir gün olsun çocuğumun eksiğini sormadı çocuğun beşiğini arabasını ben alacağım dedi ama şu zaman oldu bir kere lafını etmedi. Ben özele gidiyorum kadın doktora bizim burda devlette hep erkek var erkek doktorlardan çok çekiniyorum özellikle kadın doktor için özele gidiyorum doğumu da orda düşünüyorum ama sürekli ne gerek o kadar para vermeye git devlette doğur özele güç yetmez diyip eşimi dolduruşa getirdi ve sadece bu konuda dolduruşa getirmiyor her konuda dolduruşa getiriyor. Benim kendi annem bugüne kadar tek başına bebeğimin bütün eksiklerini aldı yeni doğan kıyafetinden yaş kiyafetlerine kadar küveti vs ama bir kere olsun bende şunu alıp yapayım demedi. Bir tane çorap almadı ben şimdiye kadar hep sustum ama çok yoruldum artık eşime bile bu zaman kadar annen şunu yaptı bunu yaptı ya da şunu almadı bebeğimi bir kez olsun sormadı demedim hep sustum eşim uzulmesin diye ama ben kaynanama ne zaman birşey söylesem o gün oğluna anlatıyor evime huzursuzluk katıyor ben çok yoruldum artık napacağımı bilmiyorum. İlk hamileliğim ama benim burnumdan getirdiler her gün stres, sinir, üzüntü yaşıyorum.

1 cevap

0 oy
tarafından
Kaynanamla arana mesafe koyacaksın canım , bende görüşmüyorum çok gerekmedikçe bende hamileyken biraz fazla çektim en iyisi uzak kalmak
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 156 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Anneadayi45__- (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 22 göst.
29 Şubat 2024 Diğer kategorisinde seasea21 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 133 göst.
0 oy
17 cevap 242 göst.