0 oy
439 göst.
Diğer kategorisinde (5,349 puan) tarafından

image

esimin bugün doğum günü bunu heryerq baktım yok şokta yok binde yok a 101 de yoj peki binerde var eşime pasta yapacam kakaolu sevmiyor fazla kalpli yapacam bunu dokevem üstüne yaa

20 Cevaplar

0 oy
(762 puan) tarafından
Tarım kredi kooperatif marketlerde var cnm ama tadı ekşi daha geçen gün aldım suyla yazıyordu ben sütle yaptım kızım yemedi ekşi diyo ama bence guzel
(762 puan) tarafından
Tadı güzel canım dedigim gibi kooperatif marketlerde var bir kaç gün oluyor aldigim
(5,349 puan) tarafından
Arasına kremsanti üstünede bunu dokecektim olur dimi
(762 puan) tarafından
Olur cnm ama bu çok az yani bir kase anca çıkıyor bir su bardağı suyla oluyor ona göre al
(5,349 puan) tarafından
İki tane mi alayım cnm pandispanya pastanın üstüne dokecem ben bı ara yapmıştım ama sos hiç olmadı incecik soluk kırmizi görünüyordu eşime deyim iki tane alsın dimi
(762 puan) tarafından
Evet canım iki tane ideal
-Reklam-
0 oy
(3,329 puan) tarafından
Migrosa baktin mi canim
(5,349 puan) tarafından
Valah uzak gtmedim
0 oy
(3,394 puan) tarafından
Migrosa bak bir canım 
(5,349 puan) tarafından
O ta aşağıda hızlı geldim gtmedim ya
0 oy
(4,957 puan) tarafından
Getire bak istersen 
(5,349 puan) tarafından
Burda getir yok  valah
(4,957 puan) tarafından
Yaaaa kolay gelsin io zmn;)
0 oy
(1,185 puan) tarafından
Happy centerde var ben geçen gün aldım 
(5,349 puan) tarafından
Valah burda o yok sanırsam uzak Onur market migros kooperatif var acaba tadı güzelmi
0 oy
(1,783 puan) tarafından
Bu cheesecake de güzel oluyor orman meyveli sos ekşimsi ama ben çok severim çok güzel  migrosda oluyor 
(1,783 puan) tarafından
Kekini pandispanyami yapacaksiniz ? Pastacı kreması olur kremsanti olur ama pastacı kreması daha iyi olur içine meyve ne düşünüyorsunuz muzlu olur
(5,349 puan) tarafından
Evet hazır pasta aldım pandinsanta ortaya krem şanti ustunede bunu dokecektim kalpli yapacam cnku
(1,783 puan) tarafından
Arasına pastacı kreması üstüne krem şanti olur komple
(5,349 puan) tarafından
Kız pastası kiremasi hiç güzel değil çok katı oluyor ya
(1,783 puan) tarafından
Ben onu koyu yapmıyorum az sütünü fazla koyuyorum çok güzel oluyor
0 oy
(275 puan) tarafından
Büyük marketlerin hepsinde var ama bence farklı bir marka tercih etsen daha iyi çünkü buda boykot ürünlerinden canım 
(5,349 puan) tarafından
Valah eşime deyim baksin
(275 puan) tarafından
Niyetim yargılama vb değil yanlış anlama lütfen belki bilmiyor olabilirsin diye söyledim
0 oy
(2,331 puan) tarafından
Kız hiç güzel değil bu ya 
(5,349 puan) tarafından
Valla biz bı ara yemistik güzeldi kakao hep yapyoruz skldik eşimde sevmiyor kakao puding yapacaktım onunda tadı bı şekerli bir tuhaf
(2,331 puan) tarafından
Ben komsumda yemiştim trilicenin üstüne muhteşemdi kendim aldım bişeye benzemedi  tadı çok eskiydi kuzum valla gideri yok
(5,349 puan) tarafından
Benm komşum da bundan yapmıştı ama mükemmel di valah hata 4 5 dilim getrmisti eşim begenmisti kadın dedi orman meyvesi bende almıştım yaptım ama benim tutmadı çok önce gelmişti ya
0 oy
(1,120 puan) tarafından
Gross marketlerde oluyo canim
(5,349 puan) tarafından
Gross ne kız hiç duymadım
(1,120 puan) tarafından
Nasıl duymadin canım heryerde var şimdi hem büyük hemde uygun oluyo
(5,349 puan) tarafından
Yok valahi hiç duyamdim
0 oy
(4,954 puan) tarafından

image

Ben tarim ve krediden aliyorum hep PAKMAYA marka fiyati 15 ₺ civari boykot ürünü alma

(5,349 puan) tarafından
Kooperatif bna yakın sylum eşim alsin  cnm bir pastaya bitane yetiyormu
(4,954 puan) tarafından
Buyuk borcamsa iki tane al kucukse bir tane yeter
(5,349 puan) tarafından
Kız hazır pandispanya üzerine dokecem
0 oy
(3,672 puan) tarafından
Migrosta var geçen almıştım
0 oy
(1,015 puan) tarafından
101, kooperatif, örnek market , file market var canm bazen küçük bakkalarda da oluyor bunlardan bı bak bakkal varsa yakında 
0 oy
(1,002 puan) tarafından
Büyük marketlerde var
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Dondurucu da vişne çilek dut böğürtlen gibi meyvelerin varsa kendin de yapabilirsin canım 
(5,349 puan) tarafından
Yok valahi
(1,499 puan) tarafından
O zaman tabana kuvvet markete bacım:D
(4,954 puan) tarafından
Benim dondurucuda bogurtlen çilek visne var acaba eksi olur mu bunlarin üçünden hic yaptin mi
(1,499 puan) tarafından
Kız çok kolay biraz koyarsın sos tenceresine hangisini istersen yada dengeli bir şekilde karıştır. bunları iyice pişir az bir şeker koy pistikce tadına bak ekşiliği tatlılığı kendine göre ayarla kaşığın ucuyla da biraz nişasta koydun mu tamamdır blenderle çektin mi de harika bir görüntü olur
0 oy
(48,642 puan) tarafından
diger marketlere bak
0 oy
(496 puan) tarafından
6 n de var canım almadiysan bı bak 
0 oy
(1,640 puan) tarafından
Bu sos dan yapacağına kremsantili meyveli pasta yap daha iyi. Bu sosu nasıl yiyorsunuz anlayamıyorum:/
0 oy
(224 puan) tarafından
SaaaaaBim de var 
0 oy
(238 puan) tarafından
Valla bu cokk iyi kurabiyede ispanakli kekte cok iyi oluyor onurda var furpada bide bildigim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 501 göst.
3 Aralık 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Melektrn (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 902 göst.
18 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 702 göst.
0 oy
6 cevap 157 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Merveruzgar (1,030 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,536 cevap

34,831 kullanıcı

...