0 oy
1,075 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum 3 yaşında yaklaşık bir haftadır bezden açtı ama bir harekete alıştı kucağıma geliyor pipisini bacağıma denk getiriyor ve sürtüyor çok çok affedersiniz ve daha 3 yaşında kaynanamın kucağına gidiyor kayınbabamın kucağına gidiyor hoşuna mı gidiyor bilmiyorum ve orası sertleşiyor çok özür dilerim lütfen işleme ben sadece merak ettim bu çocukları da oluyor mu olmuyor mu izin vermiyorum hayır diyorum in diyorum ama çocuk işte anlamıyorum neden böyle oluyor acaba

20 Cevaplar

0 oy
(5,612 puan) tarafından
Çok normal canım üstüne gitme o an dikkatini başka yere çek o an zamanla bırakır 
tarafından
Ay inşallah canım
-Reklam-
0 oy
(891 puan) tarafından
Evet ya o yaştaki çocuklarda bende duydum bu tarz şeyler ama zamanla geçer dikkatini başka yöne çek çocugun 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Bende bunu burda öğrendim inanki 2 oğlum hiç denk gelmedim böyle birşeye .

Normal deniliyor üstüne çok düşme ilgisini dağıtmaya çalış o an 
(9,576 puan) tarafından
Oğlan değil sadece kızlar da yapıyor  baya denk geldim
(1,461 puan) tarafından
Doğrudur, hiç görmedim çevremde de duymadım hiç burda duyunca insan şaşırıyor.
0 oy
(1,851 puan) tarafından
Canım sünnet oldumu 
tarafından
Evet canım 3 aylıkken sünnet oldu
(1,851 puan) tarafından
Gecmiş olsun
0 oy
(574 puan) tarafından
Tepki vermeden dikkatini dağıtın, normal gelişim süreci 
0 oy
(900 puan) tarafından
Evet bazi cocuklarda oluormus canm ama asla kizmamak gerekiormus yani o esnada onu unuttrcak seyler yaptrmak gerekiorms ilgisjni baska yere cekmen lazim ozman zamnla unutur 
0 oy
(1,327 puan) tarafından
Çocuk mastürnasyonu deniliyordu sanırım. Normal bir süreç cinsel organını keşfetme süreci. Sinirlenmeden gülmeden sakin bir şekilde ona belli etmeden odağını başka yere verebilirsiniz. Biraz daha büyüdüğünde mahremiyetin tam olarak ne olduğunu bildiğinde düzgünce onun anlayacağı dilde anlatabilirsiniz.
0 oy
(965 puan) tarafından
Pipisini keşfediyor bence bide çocuk mastürbasyonu olabilir
0 oy
(624 puan) tarafından
Yapma demeyin hiç bırakmaz. Gördüğünüz an dikkatini dağıtın bence normal ama yinede doktora sorun
0 oy
(1,291 puan) tarafından
Normal diyor çocuk pedegoglari ama gene bir araştır istersen sen canim nasıl önlem alınır diye
0 oy
tarafından
Kaşınıyor olabilir mi acaba 
0 oy
(2,707 puan) tarafından
Benimde kizim sürüngen  gibi heryere sürünuyodu bi ara cok yaptı  simdi bu ara baya unuttu ara ara yapiyo hemen ilgisini  çekiyorum  unuttu baya asla kizmayin ilgi çekin  bizimde 3 yaştı  
tarafından
Ay bende çok kızıyorum bağırıyorum in bidaha yapmayacaksin falan diyorum oda çok ağlıyor
(2,707 puan) tarafından
Bizimki ilklerde yaparken ben poposuna  vurup kalk kiz diyodum bi sinirleniyodu sanki isini bozmuşum  gibi şok  oluyodu  ama sonra ilgi çektim  o daha makul oldu
0 oy
(762 puan) tarafından
Evet benim yigenim de öyleydi ya namaz kılmaya korkardım onun yanında secdeye gidince hemen arkadan yaklaştırdı 3 yaşlarında falandı. Kiziyorduk anlamıyordu. Sonra dikkatini degistirmeye çalıştım başka yönlere öyle öyle terketti
0 oy
(185 puan) tarafından
3 erkek annesiyim biri daha bebek ama ikisinde aynı durumu yaşadım var gelip geçti kızma bağırma sakın daha sonra ilgisini başka yöne çek zamanla unutur şuan cinsel organını keşfediyor
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Üstüne gitme ayıp olduğunu söyle ama bağırma oğlum 2.5 yaşında arada onunda pipisi uyanıyor yani havalanıyor oda elliyor ben ayıp diyip elini çekiyorum sonra yapmıyor olur böyle şeyler zamanla bırakır 
0 oy
(105 puan) tarafından
Evet gayet normal şuan anal dönemde o bölgesindeki haz duygusunu keşfediyor ve bu hoşuna gidiyor buna çocuk mastürbasyonu denir ciddi bir durum değil ama bu durumu yönetmek önemli. Çocuğunuzla iletişiminiz iyi ve sizi anliyorsa bunun özel bir şey olduğunu yapmak istediği zaman tek basinayken yapmasını onun anlayacağı bir dille anlatabilmeniz önemli. Ayrıca bu durum olduğu anda büyük tepki vermek doğru olmayacaktır. Mümkünse bu konuda babasından yardım isteyebilirsiniz. 
0 oy
(643 puan) tarafından
Çocuk mastürbasyonu normaldir Dr Osman gönülal kızmayın dikkatini degisip veya görmezden gelin diyor kızmak ilerde cinsel problemler yaratabilir bu çocuğun cinsellik düşündüğü için değil gelişimin parçası olduğu ve sadce hoşuna gittiği veya rahatlattigi içindir yani çocuk cinsellik bilmez imkansiz
0 oy
(2,407 puan) tarafından
Benim oglum yapmadi ama o yaslarda olabiliyomus. Cocuk masturbasyonu diyolar kizlarda erkeklerde yapabiliyomus. Bizim dusundugumuz anlamda yapmiyolar tabi. Boyle durumlarsa hic yadirgamadan dikkatini mutlaka dagit baska tarafa cek zamanla unutacaktir.
0 oy
(411 puan) tarafından
Çok normal kz erkk farketmiyo fallik dönem
0 oy
(1,016 puan) tarafından
Benim oğlan 3 buçuk yaşında ve aynı canm elliyor sertlesiyor kaçıyor gülüyor keşfediyor şuan maalesef:( dikkatini başka yere çek pek tepk verme 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 897 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Seldaa (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 828 göst.
24 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Beytnurrr2727277 (1,730 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 570 göst.
21 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 518 göst.
7 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Seldaekinci (530 puan) tarafından soruldu

379,353 soru

11,354,916 cevap

34,829 kullanıcı

...