0 oy
284 göst.
Moda kategorisinde (76 puan) tarafından

image

bu panton ama düz ben onu spor gömlekler kullana bilir miyim yada sık gömlekler olur mu ve ayağıma hangi ayakkabı olur spor ayakkabı olur mu yada topuklu falan

5 Cevaplar

0 oy
(5,905 puan) tarafından
spor ayakkabı ile kombinliyorlar. üstüne de spor gömlek bilemedim ama tişört ve güzel bir blazer ceket altına spor ayakkabı oluyor. bunun gibi topuklu ayakkabı ve şifon, saten gömleklerle de çok güzel olur
(76 puan) tarafından
Çizgili yada bururumcuk yada keten gömlekler olmaz mı
(5,905 puan) tarafından
gözümde canlandıramadım ya pek, olmaz sanki
(76 puan) tarafından
En iyisi ben bunu terzide kumas pantolan yaptırayım olur mu ki
-Reklam-
0 oy
(142 puan) tarafından
Merhaba klasik istersen özel bir gün için üzerine şifon taşlı siyah bir gömlekle , zarif bir stiletto ile kombinleyebilirsin . Spor düşünüyorsan içine beyaz tişört, salaş bir gömlek ve spor ayakkabı ile de güzel olur. 
(76 puan) tarafından
Eşim öyle giydirmez en iyisi terside kumas pantolana donustureyim
(142 puan) tarafından
Kapalı kombin yapacaksanız bu pantolon olarak dar keşke bol bir pantolon tercih etseydiniz yada bunun üzerine uzun gömlek tunik giyersiniz ancak öyle olur
0 oy
(2,823 puan) tarafından
Ɓaşortulu musun açık mı 
(76 puan) tarafından
Kapaliyim
(2,823 puan) tarafından
Ayaklarini bileklerini gostemememni tavsiye ederim uzun botlar var topuklu bileği hafif geçen onlardan giyip üzerine uzun bi trenc giyebilirsin
0 oy
(6,958 puan) tarafından
Canım kombini spor yapmak istiyosan spor ayakkabı giyersin dökümlü kumaş bi bluz ve çok zinciyli kolye ya da ince bi kolye ve künye takarsın zincirli çantayla spor kombin olur klasik kombin yapmak istiyosan topuklu ayakkabı giyersin ama bi numarası olmamalı düz bi ince topuk şahane durur üstüne de ceket giyersin küçük bi yine zincir çantayla harika kombin olur 
(76 puan) tarafından
En iyisi tersine normal kumaş pantola cevireyim eşim böyle giydirmez
(6,958 puan) tarafından
Niye kız o zaman klasik sık bi kaç tunik al üstüne giyersin en azından topukluyla yazık pantolon çok güzel
0 oy
(1,505 puan) tarafından

image

ben bu şekilde kombinliyorum
(76 puan) tarafından
Esim böyle izin vermez

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 70 göst.
3 gün önce Yemek-Tarifler kategorisinde E.m.hs (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 67 göst.