0 oy
251 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,367 puan) tarafından
Hanımlar şu an öyle bir durum yok da yarın doktora gidecek kardiyoloji bölümüne tansiyon hastalığı var Yüksek tansiyon İlaç kullanıyor 1 yıldır da ara ara giren göğüs kafesinde ağrı var çabuk nefes nefese kalıyor falan şikayetlerini söyleyecek işte doktor ne diyecek bilmiyorum ama annem Kayseri'de Ben Bursa'dayım en kolay uçakla gidip geliniyor otobüs gibi ihtimal de var ama çocuklarla çok zor Yani öyle bir durum olsa siz ne yapardınız.  Kızımın tedavisi için gitmiştim en son daha geleli 2 hafta oldu Eğer ki böyle bir işlem uygulanırsa anneme aklım orada kalacak gitmek isteyeceğim ama bilmiyorum Bu nasıl bir işlem gitmeye gerek olur mu.  İnşallah ajiyo gerektiren bir şey olmaz.

16 Cevaplar

0 oy
(3,333 puan) tarafından
Canim anjio kasıktan girip yapılan bir işlem. Gurbetin en zor yani da  bu sanırım. Bi belli olsun. Firsat bulunca gidersin. Allh dermansiz dert vermesin
(1,367 puan) tarafından
Amin canım inşallah
-Reklam-
0 oy
(3,102 puan) tarafından
Eşimde oldu ama çok korkulacak bişey değil tıkalı damar filan var mı ona bakıyorlar 
(1,367 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım.  Anladım çok sağol
(3,102 puan) tarafından
Size de şimdiden geçmiş olsun canım benim eşime elden yapmışlardı
0 oy
(15,926 puan) tarafından
Annem oldu. Ama ben gitmedim hemen ayaklandı zaten. Küçük bir işlem zaten
(1,367 puan) tarafından
Hmm anladım canım ameliyat falan gibi değil dimi
(1,367 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun bu arada
(15,926 puan) tarafından
Yok canım ameliyat değil. Ufak bir işlem bakıyorlar kapalı damar var mı vs ameliyattan sonra kum.torbasi konuluyor bir müddet falan sonra taburcu zaten
0 oy
tarafından
Kayınpederim de oldu çok ağır bir işlem değil yanında refakatçi evinde işlerini yapacak biri varsa gitmene gerek yok bence
(1,367 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol
0 oy
(1,402 puan) tarafından
Bende malesef gurbetteyim annemde anjio oldu bel fitigi patladi ameliyat oldu gidemedim oğlum küçüktü teyzem vs bakti sonra bende yemek sepetinden yemekler gönderdim 2 3 günlük yada market alisverisi yapip gonderiyorum bol vitaminli meyveler vs  napayım uzakta olunca elden bisey gelmiyor
(1,367 puan) tarafından
Aynenn çok zor ya çocukları götürsem olmaz götürmesem olmaz
0 oy
(3,467 puan) tarafından
Annem kalp krizi geçirdi ve anjiyo oldu o ihtimali bizzat yaşadik 
(1,367 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
(3,467 puan) tarafından
Sağol canım babam da anjiyo oldu ama kalp krizi geçirmedi tıkanmış damarı vardı onu açtılar
0 oy
(2,787 puan) tarafından
Eğer anju olacaksa imkanın varsa hiç durma derim seni üzmek istemem annem anju oldu eşim Allah bir değil bin kere razı olsun ondan götürdü beni annem anju oldu 11 ocakta 12 ocakta annemi kaybettim tabi benim başıma geldi senin başınada gelecek diye bişey yok canım 
0 oy
(441 puan) tarafından
Babamda oldu yanına kimseyi almadılar zaten bende gidemedim çabucak toparlıyor zaten
(1,367 puan) tarafından
Tamam canım çok geçmiş olsun
(441 puan) tarafından
Size de öyle şimdiden geçmiş olsun zaten buranın doktrolari da iyi içiniz de rahat olsun
0 oy
tarafından
Yanında durmak istiyorsan git canım , bu arada Bursa'nın neresindensin
(1,367 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol  bakayım da hayırlısı ile
0 oy
(100 puan) tarafından
Anjiyo olcaksa zor bizzat kendim yasadim 26 yasinda oldum  kalbe uzun ince boru yolluyolar anestezi bile yapmadan. Kalp atislari artturuyolar iste orda zor oluyo dayanmaya calisilio benim boynumdaki kataterden yqptilar kimisini oyle kimisini kasıktan Annenin yaninda ol ben bile 2evladim oldugu halde annemi istedim  bisey olsa keske demek yerine yaninda ol 
(1,367 puan) tarafından
Anladım canım çok sağol  bakayım da hayırlısı ile
(1,367 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım
0 oy
(981 puan) tarafından
Gecmis olsun. Doktor kontrollerini yapsin tabi de. Kayinvalidemin de ayni derin nefes almak zorunda kaliyorum diyordu. Kalp carpintisi var falan diyordu. Kardiyolojiye gitti. Goguse randevu almistik.tansiyon  Ilaclarini falan galiba degistirdiler sikayetleri gecti. Goguse gitmesine gerek kalmadi. Ilaclar yan etkisinden o sikayetler oluyormustu.
(1,367 puan) tarafından
Aynen bugün Annem de doktora gidecekti de randevu sıra bulmak zor olmuş acile gidince kalp grafiği çekmişler o temiz çıkmış Belki ilacını değiştirirler bir görüm kardiyolojiye demişler işte randevu almaya uğraşıyoruz nasıl bir sistemse yani
0 oy
(790 puan) tarafından
Annemin 2 şah damarı ve beyin damarları tıkalı keşke anjiyo felan olabilse de açılsa yüksek tansiyon hastası doktor tansiyonu yğkselirse beyindeki damarlar riskli yerde ya felç ya ölüm diyor 43 yaşındski kadın ölümden bahsediyor ys birşey olursa bana sen ortada kalma diyor babandan uzak dur diyor sırf evliliğimide bu yüzden istedi zaten yoksa evlilik aklımın ucunda yoktu görücü usulü taliplerinden biriyle görüş kızım ne olur ne olmaz dedi belki ısınırsın dedi bende ilk görüştüğümle evlendim  ne bileyim hayatımda erkek mi olmuş kavun değilki koklaysrak nlayasın
0 oy
(12,941 puan) tarafından
İmkanın varsa git ama çok uzun hastane süreci olan bir işlem değil bakacak destek olacak kimse var mı o da önemli 
(1,367 puan) tarafından
Var canım kardeşlerim babam teyzeler herkes var Bi ben uzağım
0 oy
(644 puan) tarafından
Annem 2 kere oldu biri 2004 yiliydi kasiktan girildi evet o islemde yaninda biri olmali ki ben olsam giderdim 2. Kontrol amacliydi bileğinden girildi 2020 de idi sanirim kalmadi bile hastahanede babamda oldu ayni gun cok basit bir islemdi. Doktoruna bagli birde hangi yolu izleyeceğine ha bende annemden ayri yasiyordum zor oluyor biliyorum ama ben herseyine gidiyordum gitmeye calisiyordum
(1,367 puan) tarafından
İnşallah  gerek olmaz canım kalp grafiği temiz çıkmış randevu bulamayınca acile girmişler de
(644 puan) tarafından
Eforlu testede sanirim bulunabiliyor rahmetli anam yillarca agri cekti kimse suphelenmedi kalp doktoru bile uyanmadi sonra bir aile hekimi (eskiden saglik ocagi gibi degilde boyle nerdeyse her mahallede vardi ya 1 2 doktorlu yerler) anneme abla sen bi efor cektirsene dedi annem testi tamamlayamadi ordan anjiyo ya krr verildi
0 oy
(11,093 puan) tarafından

İşlem nasıl bişi bilmediğim için bişi demek zor ama gitmek için elimden geleni yapardım ben olsam :( 

Allah korktuğuna uğratmasın, tez şifa versin
(1,367 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(48,629 puan) tarafından
yanında kalacak biri olacak mi
(1,367 puan) tarafından
Kardeşlerim var çok şükür bugün yine aıra alamamış  randevuda yok  bakalım  acile gitmiş ama kalp grafiği iyi çıkmış bu iyi bişe diye biliyorum ama belki tansiyon ilaçlarını  değişirler

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 110 göst.
0 oy
8 cevap 143 göst.
2 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Citipiti (2,387 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 124 göst.
16 Aralık 2023 Diğer kategorisinde kdnkz (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,461 puan) tarafından soruldu

379,159 soru

11,349,704 cevap

34,815 kullanıcı

...