0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
Benim 4 tane gorumcem var kızlar hepsiyle aram cok iyiyidi artik biriyle konusmuyorum digerleriylede mesafeliyim cunku diger eltimi daha cok seviyolarmis o daha iyiymis benden ben guler yuzlu biriym misafr perver bi insanim fakat yaranamadim bi turlu simdi eltim aradiki kahvaltiya gelcekler sende gel diye gelemem dedim onlar bnm evime gelmiyolarki bn niye onlarin olduu ortaama gideyim sen kardesimizi bizden uzaklastiryn diye iftira attilar kardesleri zaten kndi gitmiyo istemiyo anasinida bacilarinida ben niye uzaklastrym suclu oldm bilmiyorm ama uzak durmak en iyisi

9 Cevaplar

0 oy
(2,172 puan) tarafından
Eltinin parmagi olabilir mi bunda. Bide esin ne diyo bu duruma konussun kardesleriyle onlarda anlasinlar ne oldugunu
(299 puan) tarafından
Eltim zaten iki yuzlunun teki herkese ayri oynar esim salla gitsin umrumda degil oyle bilsinler ben yanindayim ya ne istiyosun daha ben seni biliyorm diyor
(2,172 puan) tarafından
Esini dinle o zaman bosver uzak olsunlar daha iyi
(299 puan) tarafından
Evet benim icin esim onemli zaten ailesi olmasada olur
-Reklam-
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Zaten iyilikler gözükmez. Sen yaparsın yaparsın senden kötüsü olmaz. Karşılarında ki yapmaz yapmaz aaa en güzel gelin, en iyi gelin olur. Bu devir böyle. 
(299 puan) tarafından
Aynen oteki gelin kayinvalidem tek gittiginde cay bile koymaz ben evde ne var ne yok dizerm onune ama ben  aciksozlu olduum icin islerine gelmiyo ben yuze konusurum yalaka deilm digeri bnm tam tersm onu severler
(2,102 puan) tarafından
Sende o zaman onların hakettiği gibi biri ol
(299 puan) tarafından
Oyle yapiyorum artik mesafe koydum arama gorumcemin teki 10  gunluktu oglum yeni dogum yapmstm aksam yemegine sana gelecm dedi bn ancak kndimize yapiyorum dusun boyle insanlara iyi oldm yinede kotu oldm
0 oy
(10,046 puan) tarafından
En iyisi mesafe kuzum öyle insanlarla, yuvanı bozmak isteyen açık arayandan fayda gelmez
(299 puan) tarafından
Aynen buyuk gorumce bana neler saydi telefonda bn evime gelmelerini istemiyomusum surat yapiyomusum ben o kadar guler yuzlu biriyimki cok guluyolardi bnm yanimda Allahtan korkmuyomusun iftira attin dedm sonra ozur diledi ama is isten gecti
(10,046 puan) tarafından
Kalp kırdıktan sonra napayım o özrü eskisi gibi olmaz ki hiç bir şey
(299 puan) tarafından
Aynen oyle gerek yokki beni kırdiktan sonra isime yaramaz
0 oy
tarafından
Iyi yapıyorsun canım gitme de seni seven senin evine gelir. Ayrıca boşver aman bu zamanda iyilik yapanın yeri yok takil kafana gore
(299 puan) tarafından
Aynen oyle cok menfaatciler hizmet edersen yalaka olursan cok severler buda bnm tarzima uymuyo ben yuzlerine konustugumdan sevilmiyorum
tarafından
Öyle canım yalakalik iyi pirim yapıyor ben de asla öyle biri değilim soğuk buluyorlar umrumda degil
0 oy
(497 puan) tarafından
Mesafe her zaman iyidir boşver, cagirdilarsa git ama cagirmadilarsa gerek yok.

Sana nasıl geliyorlarsa sende öyle git en mantıklısı
(299 puan) tarafından
Çagirdi elti ama ben gitmek istemiyorm hepsinden sogumusum ay
0 oy
tarafından
Git kız yoksa hep senin gıybetini yaparlar. Gitki hevesleri kursaklarında kalsın.
(299 puan) tarafından
Yapsinlar canım Rabbim hepimizin kalbini niyetini ve yaptiklarini duyuyor goruyor ben sadece susuyorm birgun pisman olurlarsa o zamn konuscam
0 oy
tarafından
Guler yuzlu misafirperversin ya oyuzden sevmiyolardir. Bosver Allahin selamini ver kocanin annesiyle babasiyla aran iyi olsun saygin olsun digerlerini umursama hic 
(299 puan) tarafından
Bilhassada onlarla iyi oldumki bu tur seyler basima gelmesin diye ama bos nankorler iste kayinpeder sever kaynanayida ben sevmiyom zaten
tarafından
Biliyormusun iyi olunca daha kotu oluyolar. Muhakak birsey cikiyor benim eltimde gorumcemde yok. Esim tek cocuk kendim gorumceyim ama gorumcelik nedir bilmem cok sacma seyler bunlar zaten karakteri oturmus bir insan gorumceymis eltiymis boyle bos seylerle ugrasmaz. Soyle diyim yani bizim gelin benden daha gorumce :D
(299 puan) tarafından
Valla hakkimi helal etmiyorum ay cevremde cok sevilen biriyim bi onlara yaranamadim bundan sonrada sildm gitti
0 oy
(409 puan) tarafından
Sen kendı kulagnla duydun mu canmm ya benzer şeyler başma geldı bırebır konuştun mu
(299 puan) tarafından
Beni aradi bizzat dedi cnm
(409 puan) tarafından
Hmm tabı yuzume bu şekılde konuşmuşsa demekkı kendıde benı görmek ıstemıyırdum uzaklaşırdım ya ı arayı açarfm canm
(299 puan) tarafından
Oyle yaptm canim watsaptan bile engelledm hic bi sekilde konusmuyorum
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Mesafe daima iyidir

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 257 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 408 göst.
0 oy