0 oy
325 göst.
Diğer kategorisinde (830 puan) tarafından
Kızlar kaynanayla altlı üstlü oturuyoruz biz keşke oturmaz olaydik. Neyse 4 aylık bebeğim var bunlar arayıp sürekli getir özledik diyorlar her defasında indiriyor hafta 3 4 gün. Benim ailemle araları bozuk benimde öyle ben konuşmuyorum. Ben haftada 1 gün tek götürüyorum kendi ailemin yanına öyle izin veriyor. Ama kendi ailesi oldu mu sürekli indiriyor kavga dövüş aha az öncede indi kavga ettik birde. Çok sıkıldım bu durumdan benimkinler de özlüyor sırf ben evde kavga etmiyim diye susuyorlar kaynanaya açsam mi bu konuyu bilerek yapıyorlar çünkü.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bence acma kocanla arayi bozma napicaksin birak gotursun erkekler boyledir kensi taraflarina gelince gotururler ama sakin bu konular icin dogusme biliyorum zor insanin zoruna gidiyor ama niye onlar icin kocanla arani bozuyirsun kaynaanala konusucaksin oda gidip oglunu dolduracak kim bilir demisler basindan gecen. Vede merak etme cok sıklık tez ayrilik getirir oglu tartissin onlarla
(830 puan) tarafından
Kuzum valla bizimkinler çok güceniyor bende öyle annem diyor sürekli onları görüyor çocuk bizi pek sevmeyecek onlarında hakkı böyle olunca çok sinir oluyorum zaten bı gittiğim ailem var onu da kısıtlıyor gına geldi artık ya
-Reklam-
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Torunları özlemek en doğal hakları degilmi peki yeri gelir her gün de görmek isterler ama senin ailene izin vermemesi konusunda haklısın 
(830 puan) tarafından
Canım ozlerler hakları ama benim kendi ailemde özlüyor torunlarını ben 1 defa götürürken o 4 gün gosteriyorsa olmaz öyle. Haftada bir gittim mi bir daha izin vermiyor bu benim canımı sıkmaya başladı artık
(7,441 puan) tarafından
Bu eşinin saygısızlığı canım ailesinin sorunu değil ama onlara yükleme suçu
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Onlar yakın oldugu için günlük görüyorlardır cnm senin ailen uzaktır onlara göre o yüzden haftada birdir cnm bu gibi şeyleri pek takma bnce sen onları görmek istemiyorsan sen inme eşin indirsin sevsinler nolcak ki
0 oy
tarafından

Sen kendi ailene de sık götür o zaman onlar da özlüyor de.

0 oy
tarafından
Valla kaynanaya iyi olduğunu bile soylemicen ki böyle bi şeyi şöyle 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 402 göst.
0 oy
19 cevap 481 göst.
11 Kasım 2021 Aile kategorisinde Dilek00 (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 257 göst.
6 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 387 göst.
25 Aralık 2019 Diğer kategorisinde Ikiprensanası❤❤❤ (299 puan) tarafından soruldu

374,651 soru

11,206,081 cevap

34,507 kullanıcı

...