0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (38 puan) tarafından

Kuzenim 9 ay önce 7 bin borç istedi verdik şimdi işleri düzeldi duydum ki diğer yerlere borcunu çoktan kapatmış ben arıyorum açmıyor yada bir bahane bulup sinir edip kaçıyor şehir dışında şuan yaza gelecek evine. Ne yapmam gerekiyor 

8 Cevaplar

0 oy
(3,097 puan) tarafından
Mesaj at 3 4 günde bir sürekli en son bıkıp öder heralde 
(4,167 puan) tarafından
Yok anam yok. Benim esim arkadasina bekarken 20 bin vermis.  2012 yillarinda ozamanin 20 bini. Adam odemiyor kredi cekmia esim . Krediyi oduyor bi evlendik  mobilyaciya goturduk adami salan koltik takimi tv unite masa sandalye  oturma odasina kose takim . Aldi 8 bin tuttu senetle. Kalani evkurdan iki uc laptop aldiralim dedik evkir red verdi arastiriolar demkki. Beyaz esya aldircaktik senette  dolap ocak davlumcaz bulasik makinasi ankastrw firin 6 kusur de oyle kurtardik . Kalani senet yaptik avikatta .  Ama  adamin maasi yok biseyi yok . Hicbir halta yaramiyor senet. Zaten su donemde 4 bini adamdan alsak ne almasak ne allahin cezasina haram zikkim olaun
(4,167 puan) tarafından
Yatak odasi haric komple evi dizdik oyle kurtardik iyi kotu alacagimiİ biz dusunn 14 bine ev dizmisiz:)  simdinin belki 200 bini gecik parasidir .ev nekadar dizilio yani su donemde.  Olan mobilyaciyla beyaz esyaciya oldu onlara birc takildi biz kurtardik
-Reklam-
0 oy
(7,380 puan) tarafından
canım 7 bin borcum var söz verdik 2 ayda ödecez diye ve bu ay ilk parasını verdim bu ay market alışverişi yapmadım kara düşünüyoz adam faiziyle istedi ozaman mecbur kalıp almıştık
0 oy
(790 puan) tarafından
Kuzeninin ailesine laf arasında çıtlat derim ödesin birdahada istemez bu ana banasına felan
0 oy
(5,486 puan) tarafından
Valla ödemeyen ödemiyor ya eşimde verdi birine 1 seneyi geçiyor vermedi en son karısı verdi ama adamın haberi yok 
0 oy
(1,303 puan) tarafından
Vallah kapısına dayanırım vermiyor mu dava açarım 
0 oy
(995 puan) tarafından
Ayyyy bizde 8 yıl önce eşim abisine 4 bin tl vermiş. Kaldı gitti isteyemiyoruzda 
(916 puan) tarafından
8 yıl öncesinin 4 bini de şu anın 50 60 binine denk ne rahatlık insanlardaki hayret doğrusu sanki 40 lira almış da geri ödemiyor
(995 puan) tarafından
Hiç sorma canım içime oturdu valla .
0 oy
(13,034 puan) tarafından
Elinde verdiğine dair kağıt kayıt yoksa alamazsın inşallah siz yakınısız diye geçikmiştir önce en uzaktan başlayıp sonra sizinkini öder 
0 oy
(582 puan) tarafından
Ben bir kere TL ile borç vermem. Gram altın olarak veriyorum borcu ve aynı şekilde geri alıyorum.

9 ay önceki 7 bin tl şimdi 11bin 12 bin tl demek alim gücü açısından 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Pamuk şekeri (1,298 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 548 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Elif21 (2,572 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Canım oğlum (185 puan) tarafından soruldu
0 oy